Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Je l' ima neko ko regularno koristi Neo Neo u ruteru kao kucni net? Ima li tog ogranicenja?
Ima li prekidanja sesije kao na kucnom netu?
 
Da li neko ko ima NeoNeo, moze da mi kaze da li hotspot sa telefona radi normalno (za povezivanje na internet sa, recimo, laptop-om?).
I da li nema nekog ogranicenja po pitanju brzine ili potrosenih podataka? Na Vip-ovom sajtu nema nikakvih detaljnijih informacija o ovom paketu (da li je brzina od 10Mbs za recimo prvih 100GB, pa posle pada i sl.)
 
Ne sme u ruter, a ogranicenje za hotspot je onoliko koliko je potroseno podataka na telefonu predhotni mesec. To stoji u ugovoru.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
 
VIP se u BG raspada. Od vikenda pozivi jedva rade, sagovonike ne čujete ili ste nedostupni (na Globatelu još gore, ne možete da primite piziv). Morate da prekinete vezu i pozovete ponovo, a možda i ponovo. Od kako su pustili Neo net pucaju. Utisak da umire mreža.
 
VIP se u BG raspada. Od vikenda pozivi jedva rade, sagovonike ne čujete ili ste nedostupni (na Globatelu još gore, ne možete da primite piziv). Morate da prekinete vezu i pozovete ponovo, a možda i ponovo. Od kako su pustili Neo net pucaju. Utisak da umire mreža.
Isto. Pozoves i cujes tisinu nekih 20,30 sekundi... "Uspostavlja" se poziv [emoji23]
Pa onda opet, pa opet... "Druga priča"

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Dorćol, Dositejeva - signal 4G, jedva otvaram app N1, učitava kao da je edge. Pozivi dolazni katastrofa, odlazni rade ok.

Uništili su mrežu za manje od mesec dana, ne mogu da verujem da ovako nešto pišem u 2021.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Nema mesta čuđenju, hteli su hleba preko pogače, opteretiti mrežu do maximum i kreće sunovrat. Dokle će tako biti, videćemo.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Samo ih treba zatrpavati zalbama dok ne polude.
 
Pojacali su ponudu sa neogranicenim sms i neogtanicen internet za 4 aplikacije
daf74b98c37e481a029a13792fdbf414.jpg


Послато са SM-A750FN помоћу Тапатока
 
Meni VIP radi isto kao i pre godinu dana. Možda se desi po neki prekid poziva ali ništa kritično za sada. U MTS ne bih išao ni da oni meni mesečno plaćaju 2000din.

Imam neo neo i konstantno sam na 4g, za sada nemam zamerki. Novi Bgd je u pitanju.
 
Poslednja izmena:
Pojacali su ponudu sa neogranicenim sms i neogtanicen internet za 4 aplikacije
daf74b98c37e481a029a13792fdbf414.jpg


Послато са SM-A750FN помоћу Тапатока

Tek sad će da uruše ionako zagupenu mrežu.
Već pet godina sa vremena na vreme merim protok 4G na poslu jer je blizu VIPov predajnik i brzina protoka rapidno opada. Izvlačio sam 200 mbps a sada jedva 100 dobaci.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Molim za savet kakva je politika u Vipu. Moj drug je do pre dva meseca imao Kućni Net M 4 godine.
Prvi put je plaćao redovnu cenu 24 meseca, drugi put takođe, i sada bi ponovo da uzme Kućni Net M i ima li šanse i kako da pregovara sa njima oko umanjenja cene (trenutno nema nijednu Vip uslugu na svoje ime)? Ako nešto znači, student je.

Ako i ovo nešto znači: ima Vip lični broj koji se vodi na njegovu majku, i pre 2 god kada je obnavljao ugovor nije hteo da pristane na punu cenu i dobio je posebnu ponudu: najjeftiniji Neo sa 2+2GB za 700din/mesečno. Sada je to isteklo i njegova majka otišla u poslovnicu i obnovila mu ugovor po redovnoj ceni (žena ne zna šta sve može). Rekao mu da taj ugovor može da raskine jer još nije ni krenuo, a i da jeste platio bi proporcionalno ono što je koristio, a to je ništa. Ali to mora majka da uradi kojoj je to teško.

Any hint? :)
 
Poslednja izmena:
Samo ih treba zatrpavati zalbama dok ne polude.
To nama korisnicima neće rešiti problem.
Stvarno su brzine na 4g drastično opale, kod mene kući sada jedva 6 - 7 a pre išlo do 70,80 Mbps, gde imam 4g tu je nešto bolja situacija ide do 20 Mbps. Jednom rečju užas.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
To nama korisnicima neće rešiti problem.
Stvarno su brzine na 4g drastično opale, kod mene kući sada jedva 6 - 7 a pre išlo do 70,80 Mbps, gde imam 4g tu je nešto bolja situacija ide do 20 Mbps. Jednom rečju užas.

Ne znam bas da li ne bi resilo kada bi dobili par stotina zalbi.
 
Pozdrav svima,treba mi pomoc, a nisam znao gde postavim pitanje pa evo ovde. Pre neki dan sam uzeo Xiaomi redmi note 9 pro u vipu, i sad imam jedan problem, kad ukljucim mobilni net 4G+ nekako mi mnogo sporo ucitava stranice na google i uopste sve aplikacije rade sporo (instagram,fb,viber) dok na wifi radi super, e sad uzeo sam umesto neo4, neo5 u vipu ali zadrzao sam staru karticu, da li to ima neke veze do kartice ili su mi oni smanjili protok interneta? Inace koristio sam Huawei p20 pre toga i sa tom karticom na 4G+ je otvaralo instant stranice, bez kocenja i cekanja. Takodje kad izmerim brzinu ne ide vise od 10-11mb, a ranije je bilo oko 50-60
 
Moguce da je problem u telefonu...imao sam slican problem posle azuriranja androida koji je nestao sa reset i ponovom instalacijom sa novijim azuriranjem....Prebaci karticu u drugi tel. ako se isto ponasa onda je kartica ili problem sa signalom...
 
Pozdrav svima,treba mi pomoc, a nisam znao gde postavim pitanje pa evo ovde. Pre neki dan sam uzeo Xiaomi redmi note 9 pro u vipu, i sad imam jedan problem, kad ukljucim mobilni net 4G+ nekako mi mnogo sporo ucitava stranice na google i uopste sve aplikacije rade sporo (instagram,fb,viber) dok na wifi radi super, e sad uzeo sam umesto neo4, neo5 u vipu ali zadrzao sam staru karticu, da li to ima neke veze do kartice ili su mi oni smanjili protok interneta? Inace koristio sam Huawei p20 pre toga i sa tom karticom na 4G+ je otvaralo instant stranice, bez kocenja i cekanja. Takodje kad izmerim brzinu ne ide vise od 10-11mb, a ranije je bilo oko 50-60
Prvi post, obrisi proxy iz apn podesavanja.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
 
Dugo sam kod njih i koliko su počeli da me nerviraju sa lošim kvalitetom sigranala da smo čak počeo i mts da razmatram [emoji15]
 
Ne sme u ruter, a ogranicenje za hotspot je onoliko koliko je potroseno podataka na telefonu predhotni mesec. To stoji u ugovoru.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

A da li postoji ogranicenje ako telefon koristim za Usb Tethering? Da ga povezem kablom sa kompjuterom, a preko njego dobijam internet?
 
Da li postoji mogucnost da se prebaci broj iz MTS-a u VIP preko njihovog sajta ili se mora ici u poslovnicu da bi se uzeo NEO NEO MAX paket za 2000din?
Posto kako god da dodjem do kraja kupovine paketa i prebacivanja broja izbaci mi da se paket placa 6049din nakon prebacivanja i da je moja tarifa 6049din.
 
Bio sam do vip-a, dali su mi novu karticu i isto se desava, brzina mi varira od mesta gde se nalazim, u gradu je full brzina, dok kuci ne ide vise od 10-11mb, sto ranije na huawei p20 nije bio problem
Jel moze da bude problem do telefona nesto, jel da odradim fabricki reset?
 
Odradi

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno