Šta je novo?

Pro Evolution Soccer 6 - oficijelni thread

Stavi bre neki iz 9x serije , najbolje 91.47 .
 
Koji adapter koristiš?

Onaj "lepi plavi" USB sa crvenom diodom u sredini ;)
Kupio sam ga još u aprilu 2005. u tadašnjoj 29. novembra (Despota Stefana), kasnije sam viđao u Plato knjižari kod česme u Knezu oko 800 dinara :)
 
Onaj "lepi plavi" USB sa crvenom diodom u sredini ;)
Kupio sam ga još u aprilu 2005. u tadašnjoj 29. novembra (Despota Stefana), kasnije sam viđao u Plato knjižari kod česme u Knezu oko 800 dinara :)

To je SuperDualBox 2, najbolji adapter... ;)
 
PES serijal ima potencijal da bude simulacija fudbala, na žalost još uvek je samo "simulacija" :S:
1. Nedostaju neki osnovni elementi fudbalske igre, ili su prisutni ali se ne sankcionišu od strane sudije. IGRANJE RUKOM, PASIVAN OFSAJD...
2. Za model golmana kao da su uzeli intervencije Ivice Kralja!
3. Skoro svaki centaršut ide pravo na glavu igraču i to odbrambenom = vrlo "arkadno"
...
Moraću da sednem i da zapisujem nedostatke dok gledam PES tekmu. Verujte mi da znam o čemu pišem jer sam 15 godina igrao veliki fudbal.
 
Ni meni se ne svdja golman. A najvise me nervira sto su svi igraci, koji nisu superraspolozeni (crvena strelica) , najgori zicerasi. Da bih dao 1-2 gola treba mi bar 12-13 suteva na gol, sto definitivno nije realno!!! I dalje tvrdim da je PES5 bolji i dinamicniji! Jedino je sudija problem...
Mada i u PES6 sudija sudi penal kad se uklizava na loptu, iskljucuje igraca kad za to nema razloga...
Cini mi se da su ovaj put bas podbacili...
 
Pff... ja sam prosle godine nakon sto smo drug i ja odgledali finale lige sampiona napravio identican penal sa lemanom na pocetku utakmice pes-a koja je usledila sa istim timovima :p :d ...
 
Onaj "lepi plavi" USB sa crvenom diodom u sredini ;)
Kupio sam ga još u aprilu 2005. u tadašnjoj 29. novembra (Despota Stefana), kasnije sam viđao u Plato knjižari kod česme u Knezu oko 800 dinara :)

Taj imam i ja.
Platio sam ga 700 u Crashu u Novom Sadu i sve sljaka....pecurke, vibracije...ma divota:d .
 
ej drugari igram pes6 vec neko vreme i extra je. jedino, kao i kod svih ostalih u pocetku, imena nisu sredjena i logo-i! jel sredio to neko do sada?
 
Jel' to ovaj:

boksbilde-full-300x200.jpg


Da li postoji varijanta da se igra na dve tastature?! Probali smo u PES5, u Winu dve tastature rade odlično, ali u PES5 ni makac :( Da ne donosim ponovo tastaturu od drugara za džaba...

DODATAK: Inače tako me smaraju glupavi ofsajdi da ne mogu da vam opišem! Čoveče, šutnem direktno ka golu, zavalim golčinu sa 20+ metara, a meni sudija svira ofsajd, zato što mi je neki levi igrač ostao skroz gore kod linijskog sudije...?! Mislim strašno, ako Patch to ne ispravi, ima da ubijem nekog :)

jel postoji kwalitetniji joypad od owoga a da nije od sony-a? pre cetiri meseca sam kupio 4 owakwa i swi se pokware od igranja pes-a omeksaju one gumice ispod krstica i pocinje ga zaglawljuje na swe chetiri kose strane... il kad bi moglo gumice da se kupe samo?:)
 
E ljudi dosta je vise komentarisanja gamepadova ako je nekom bolji sonyjev ili geniusov ili logitechov nek se igra na njemu i kraj price.Nemojte vise razvlaciti pricu o gamepadovima u pes(najbolje otvorite topic poseban o igrackim dodacima).Aj da se vratim na temu pes6.Posle vec par dana igranja pocinje da mi se svidja vise od 5-ice ali jedino sto me malo izritira je ponekad pucketanje zvuka koji mu je ***** i ima onaj problem da hoce ponekad da zasecne inace sam merio frejmrate i uglavnom je 60 i kad se spusti naglo 58 ume da sececne samo tad .Jel ima neko problem slican(inace sam promenio drajvere sa 84.21 na 91.47 al ne pomaze).Help
 
Poslednja izmena:
E ljudi dosta je vise komentarisanja gamepadova ako je nekom bolji sonyjev ili geniusov ili logitechov nek se igra na njemu i kraj price.Nemojte vise razvlaciti pricu o gamepadovima u pes(najbolje otvorite topic poseban o igrackim dodacima).Aj da se vratim na temu pes6.Posle vec par dana igranja pocinje da mi se svidja vise od 5-ice ali jedino sto me malo izritira je ponekad pucketanje zvuka koji mu je ***** i ima onaj problem da hoce ponekad da zasecne inace sam merio frejmrate i uglavnom je 60 i kad se spusti naglo 58 ume da sececne samo tad .Jel ima neko problem slican(inace sam promenio drajvere sa 84.21 na 91.47 al ne pomaze).Help

Imam slican problem,uglavnom na pocetku utakmice kao da zaswapuje par puta,vrlo kratko ali se primeti.
 
Evo bas veceras smo ja i drugar malo pikali loptu u Pes-u 6, i bre bas ide na zivce, morali smo da restartujemo utakmicu jer njegov odbrambeni iz bezopasne situacije dao autogol, a golman po obicaju nista. Danas kada sam igrao protiv kompjutera, Roben computer controlled, iz mrtvog ugla s leva, dao gol iako je golman pokrio levu stativu, lopta pogodila golmana u stomak pa ga preskocila:trust: :D ludnica zar ne sa ovim delom.

Da li je neko primetio da su sjebali i sut u odnosu na 5-cu? Zatim kada se startuje na loptu cisto i lopta vec ode, kontakt posle toga sa protivnickim igracem sudija uvek okarakterise kao faul???:D :D :D Pa zatim, ofsajd, sto knjiga moze da se napise na temu ofsajd.

Jos jednom svaka cast AMDekiju, za trud oko option fajla!
 
Ima li nekih najava za neki SuperPatch koji bi mogao da ispravi ako ne sve, onda barem neke bitnije nedostatke 6-ice?!?!
 
I meni je svirao ruku na ivici shesnaesterca tako da izgleda ima igranja rukom ovog puta
 
Primetio sam i nekako mi ide na zivce sto igraci u ovom delu vrlo cesto bez povoda kada sutaju nagnu se unazad kao da ce pasti na dupe i onda opale loptu ko neke babe...zna da iritira kada se stvori cist sut a oni tako i s..bu ga...
 
jel zna neko kako resiti taj problem seckanja?
uglavnom se desava kad lopta ide prema golu, kad golman intervenise,na pocetku utakmice...

da probam da nabavim neku drugu verziju igre? sta raditi
drago mi je da nisam jedini sa ovim glupavim problemom ( inace sam instalirao fresh win zbog ovoga , kad naravno sve po starom)
 
Ne znam stvarno sta bi mogao da bude problem, kod mene odicno radi, na Sempron 2,4ghz, i 6600GT, 1gb rama, 91.47, drajveri, cudi me da se kod nekih javlja to seckanje. Ali iako odlicno radi, danas je pao uninstall, stvarno vise nisam imao zivaca da se preganjam, sa onim sto su usrali tupavi Jpanci, a zove se PES6, godinu dana su imali da malo doteraju igru, nisu morali ni stadione da menjaju, pa cak nisu promenili ni glupe teksture trave, i to ih je mrzelo, ali su zato uspeli da totalno useru igru, svka im cast, majku im japansku, glupu.
 
shto vishe igram u drushtvu (1on1 ili 2on2), sve mi se vishe svidja, i navikavam se polako na novi shut i driblinge :)
 
Ajde daj neki tip za shuteve :)
 
Ja se bwe kidam u ML na Amater sa ostalima, užas :D
 
Ja se bwe kidam u ML na Amater sa ostalima, užas :D

lol... posle odigrane sezone ide ono razigravanje sa timovima po zelji, ja lupim random i nisam gledao dobijem world selection ili sta vec, povedem 1-0 i izgubim 1-2, hehe, a imao sam samo jednog kupljenog igracha, naravno na najtezem nivou, da sam imao barem dva... :D
 
Evo posle nedelju dana pikanja da iznesem i ja svoje utiske... Prvo sto mi je odmah upalo u oci je to da su napadaci totalno superiorni u odnosu na odbrambene igrace.Prvih dana sam ludeo zbog toga, sada sam ipak po malo nastimovao odbranu. Dupli pas je ponovo dosta upotrebljiv , cak cesto prolazi i kombinacija tipa- dupli sa nekim , brz iks trecem igracu koji onda odigrava trouugao onome koji utrcava... Ako sam bio dovoljno jasan :)
Pasovi su precizniji nego u petici , i na iks i na trougao i na krug, lakse se daju golovi iz daljine... Jos jedno bitno zapazanje - u situacijama jedan na jedan sa golmanom , cini mi se da je najbolje resenje u vecini slucajeva driblati ga( kao sto je u cetvorci to bio cuveni lob :) ) i to tako sto se ide pravo na njega bez trcanja pa u momentu kada ti je golman vec sasvim blizu stiznuti trcanje i ukoso , barem meni 99% uspeva.
Sudjenje... Pa ko jos voli sudije i ko je jos ikada bilo sta lepo rekao o njima :) Definitivno su bolje nego u petici , nema vise toliko prekida prilikom faulova na iks... Ali zato skoro svaki faul na klizeci sankcionisu kartonom. Crvene vade kao od sale! Ponekad cak i prestrogo pogotovo kad je u pitanju start zadnjeg odbrambenog igraca, pa kao valjda procene da je postojala neposredna opasnost po gol...Uglavnom , za sudije uglavnom pohvale sa moje strane.

Ima igra i neke mane. Ponekad je frustrirajuce kada odigras idealnu odbranu a napadac ipak nekako prodje bukvalno kroz tebe... I sam je pred golmanom! Ili kad ti sudija zalepi crveni karton a tvoj klizeci prvo pokupio loptu pa igraca.

Sve u svemu , posle nedelju dana pikanja utisci su pozitivni: najbolja fuca koju trenutno mozete piciti po meni je PES6.
 
ma i dalje nmislim da je adriano superboy i to mi se ne svidja..mislim igrati sa interom je smesno...
p.s. da li ikome ovde palo na pamet da pogleda speedlink-ove joypadove, za koji jedan modelu su SK rekli da je najbolji koji su ikada kosristili???

edit: mozda mala pomoc: http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=36117
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno