Šta je novo?

Pro Evolution Soccer 6 - oficijelni thread

Dobro, dobro, da se vratimo na temu :)

Uzeo sam onaj Logitech Precision pre neki dan, u odnosu na Genius G08 - extra je, lagan, ne oseća se u ruci, krstić je sjajan, još samo da se naviknem, tj. odviknem od trastrature :D

Hvala na preporuci! :wave:
 
Jel' neko mozda uspeo da provali koji sudija najcesce sudi faulove? Ne volim 2 faula na utakmici i 2 kartona, doduse u PES5 su ga bas preterali sa brojem prekrsaja, pa cenim da bi najveca cepidlaka medju sudijama iz PES6 bio idealan za moj ukus.
 
Da li je iko dao go iz slobodnjaka?
Ako jeste neka ga okaci posto je slobodnjak za mene postao nemoguca misija...
(... a nekad sam ih davao na tone...)
 
Slobodnjaci su dosta slicni kao u petici , kako to da ti ne uspeva?
Razlika je cini mi se samo u swervw (ranije bilo curving) sto ce reci da u ovom novom po meni prilikom izvodnjenja slobodnih lopta prima fels jos vise nego ranije pa ako sutiras slobodnjak sa felsom moras jos malo vise da pomeris u stranu.
 
Slobodnjak nije isti kao u 5-ci, pogotovu su promenili osetljivost tastera na sut, tako da sada ima vecu snagu sut, samim tim teze je da se da gol, ja sam uspeo ali nemam snimljeno, tako da mozda iduci put.
 
Takodje sam dao nekoliko golova, isto toliko i primio od drugara, 1 na 1, dva gola su posledica debilne intervencije golmana, znaci sutiram slobodnjak sa nekih 23m u golmanovu stranu, lopta prolazi tik iznad njegove glave, golman stoji ko ukopan. Ovo mi se desilo kada sam igrao protiv kompa. na najtezem nivou, Valensija-Real Madrid, Kasljas krivac...
 
Evo malo repriza.
 

Prilozi

  • 1.ZIP
    881.4 KB · Pregleda: 51
  • 2.ZIP
    885.8 KB · Pregleda: 36
  • 3.ZIP
    885.5 KB · Pregleda: 42
I jos malo repriza.

Da li neko ima mozda options file za partizan i crvenu zvezdu.
 

Prilozi

  • 4.ZIP
    880 KB · Pregleda: 40
  • 5.ZIP
    878.5 KB · Pregleda: 32
  • 6.ZIP
    869.8 KB · Pregleda: 28
  • 7.ZIP
    889.6 KB · Pregleda: 33
  • 8.ZIP
    219.7 KB · Pregleda: 33
Deco ne pokušavajte ovo kod kuće...

Malo egzotike od mene;)

P.s. Deco ne pokušavajte ovo kod kuće...:d
 

Prilozi

  • KONAMI-WIN32PES6000.rar
    188.1 KB · Pregleda: 103
  • KONAMI-WIN32PES6010.rar
    186.9 KB · Pregleda: 99
Pre neki dan sam nabavio igricu, odigrao sam nekih 50-tak utakmica, sto sa kompom, sto sa ortacima i mogu reci da je ovaj mnogo bolji od pes5, realniji, zanimljiviji, bolja grafika i sl.
Samo onaj ko nikad fudbal nikad nije igrao moze da kaze da je petica bolja (naravno mislim na veliki fudbal).

Ali ne mogu da provalim kako se snima formacija, tj. uspem da je snimim ali posle ne znam kako da je aktiviram kad promenim klub. Jel zna neko?
 
Pre neki dan sam nabavio igricu, odigrao sam nekih 50-tak utakmica, sto sa kompom, sto sa ortacima i mogu reci da je ovaj mnogo bolji od pes5, realniji, zanimljiviji, bolja grafika i sl.
Samo onaj ko nikad fudbal nikad nije igrao moze da kaze da je petica bolja (naravno mislim na veliki fudbal).

Ali ne mogu da provalim kako se snima formacija, tj. uspem da je snimim ali posle ne znam kako da je aktiviram kad promenim klub. Jel zna neko?

Pa na copy formation.. Onda kliknes na broj koji si snimio i odes skroz gore i X i on iskopira sa brojke u trenutnu formaciju..
 
Recoba Majstor

Pogledajte ovaj prelepe poteze Alvara Recobe... :eyebrows:
 

Prilozi

  • KONAMI-WIN32PES6150.ZIP
    223.8 KB · Pregleda: 82
  • KONAMI-WIN32PES6180.ZIP
    222.2 KB · Pregleda: 70
Poslednja izmena:
Svi nedostaci PES5 su ostali. Povecana je harverska zahtevnost nesto - manje vise neopravdano. Igra i dalje ostaje jednostavno prebrza za neki realniji fudbalski dozivljaj. FIFA je losija od ovoga skoro u svemu ali se brzina moze regulisati. Na slow je mnogo mnogo realnija bar sto se brzine izvodjenja tice.. Igraci i dalje klizaju po terenu kao da nemaju tezinu uopste. Bez analognog kontrolera skoro je nemoguce odbraniti se - igra je neupravljiva maltene. Kada se igra protiv zivog protivnika bolje je ipak. Atraktivna igra jeste ali je ovo jako daleko od mojih ocekivanja. Sve u svemu zaobicicu je i ove godine..
 
Otprilike takvo je i moje mišljenje. Nakon par odigranih turnira imam utisak da je Pes ušao u Fifa kolotečinu. Ono što se treba popraviti u suštinskom smislu se ne popravlja, sve je nekakva šminka i manje-više blaga promena i to ne nužno na bolje...Naravno, igra je bolja od Fife ali pomalo iritira "miris" Fife, odnosno indikacija da se sad ni Pes neće dalje razvijati, a ima mnogo stvari koje bi valjalo popraviti. Opet, kad se gleda van tih nekih globalnih tokova u odnosu na prethodnike rekao bih da je Pes 6 bolja igra generalno.
 
Ah, konacno neko da deli moje misljenje..
Konacno da neko primeti kakva je sminka postao PES..
Filipenko je odlicno to opisao..
 
Moze li mala pomoc?
Skinuo sam KONAMI-WIN32PES6OPT, snimio ga u My Documents\KONAMI\PES 6\Save\Folder1\.. medjutim i dalje imam Holandsku ligu. Ovo je prvi PES koji igram pa se ne snalazim najbolje. Da li mi treba neki drugi fajl ili nesto radim pogresno?
 
Meni nije jasno zasto ne postoji opcija za menjanje brzine igre(koja je postojala u WE na PSXu).
Igra nije losa, ali nije ni bolja od prosle. Poceli su kao EA Sports, poprave 3 stvari, pokvare 2...
 
Moze li mala pomoc?
Skinuo sam KONAMI-WIN32PES6OPT, snimio ga u My Documents\KONAMI\PES 6\Save\Folder1\.. medjutim i dalje imam Holandsku ligu. Ovo je prvi PES koji igram pa se ne snalazim najbolje. Da li mi treba neki drugi fajl ili nesto radim pogresno?
Pa u cemu je problem? Koji option file si skinuo?
 
pa skinuo sam jedan od onih ciji ste link stavili. Inace ovaj fajl je u byte isti (1.191.936) kao i originalni KONAMI-WIN32PES6OPT koji sam presnimio. Jedino sto mi se registruje jesu poeni za onaj shop ili kako se vec zove, a kad odaberem da igram utakmicu tu je i dalje holandska liga.
 
Ok. Nasao sam nemacke klubove izgleda da ipak radi. Ja sam prvobitno razumeo da je od holandske lige napravljena bundes liga!
 
Ovaj option fajl koji je postavio AMDeki nema Bundes Ligu, ima Bayern, ali to je to, koji si ti option fajl skinuo i odakle?
 
Ajde neka mi neko postavi link da skinem pravi option fajl.
 
Najjaci tim? Hm...
Ako bih morao izdvojiti jedan... Mozda eventualno Brazil (Adrijano je mnogo jaci nego u realnosti, isto tako i Ronaldo).
Mada tu je i Celzi, Inter (Adrijano je definitivno PREBUDZEN moram da ponovim :) ), klasik Holandija ima neverovatan napad...
 
Ma ovom nesrecnom adrianu kao da je tata pravio sudbal i to je tako jos od 5. dela a ustvari nije dao gol u pravom zivotu jos ove sezone :).
 
aj da budem dobar i podelim sa vama option fajl sa kojim ja igram :)
 

Prilozi

  • KONAMI-WIN32PES6OPT.ZIP
    960.6 KB · Pregleda: 191
Niko mi ne odgovori za sudije. Jeste li uopste testirali ko je kakav, ko najcesce svira faul?
 
Meni uglavnom sudi mario pedrotti probao sam jos par njih i cini mi se da nema neke preterane razlike osim ako se ne uzme onaj japanac kazuki...ima da seva 3 crvena min po utakmici onda :)
 
Meni uglavnom sudi mario pedrotti probao sam jos par njih i cini mi se da nema neke preterane razlike osim ako se ne uzme onaj japanac kazuki...ima da seva 3 crvena min po utakmici onda :)

Tako i treba,igra je vrlo tolerantna sto se tice ostrih startova,i mnogo puta se desava da ne svira cist faul.Posebno me nervira kad igram protiv zivog protivnika a on me u svakoj gol sansi pocepa jer retardirani sudija svira svaki 5-ti faul.Dobro je da si napisao za kazukija :)
 
Nazad
Vrh Dno