Šta je novo?

SpeedTest.net: merenje brzine Internet konekcije

  • Začetnik teme delimir
  • Datum pokretanja
evo s posla 16/1 paket PTT iz akcije, radice ext hard, posto kuci parica nemoze preko 6 i to sa sve greskama na liniji

 
ping 0ms ... :0

Imam ja više takvih screen shotova (pogledaj poruke u ovoj temi od pre 2-3-4 godine :d ). UL/DL su bili do 5mbps/2mbps, a ping 0-2, retko 5ms. U to vreme je to bio jedan od bržih pristupa netu kod nas i plaćan je na protok, 1 din/MB.
 
1494028635.png
 
Blago vama ja kao uveo aDLS 6/1, a ono

1515089540.png


vise ne znam sta da radim kao kod njih sve u redu,
jer ima neko neku ideju. Ovo me ubija.
 
Mts Control mobilni net, Huawei e153 modem


Uploaded with ImageShack.us


1519143143.png
 
Kod ovog merenja je čudno što on običan pik izbacuje kao referentnu vrednost za brzinu. Ergo tokom celog merenja 5 i na samom kraju trnutno skoči na 6 i brzina je 6.
 
Evo kakva je brzina kad je EDGE
1523429532.png

Ovo je sramota bre, samo prvi dan je bilo HSDPA i to je ok a ovo ostalo sve GPRS ili EGDE. Ko da sam na dial up-u :(.
Jos jedna zanimljovost kod MTS mobilnog interneta.
Niko mi nije bilo jasno kako tako lose radi net a download je 100 kb/s - 700 kb/s i onda sam provalio da tu cifru treba podeliti sa 10 da bi dobio pravu i realnu brzinu. Zamislite to ludilo od EDGE brizne koje ide za download od 1-70 kb/s ( po njihovom)
Moja preporuka: IZBEGAVATI U SIROKOM LUKU!
 
Poslednja izmena:
Ljudi pogledajte kakav internet imaju Bugari - WIFI i to besplatan studentima koji zive u studentskom domu. NEMAM RECI :X :X :X

5QWEDl.png


Ja kuci imam pisljivi 1 MBps za 1000 dinara....:wall:
 
Poslednja izmena:
Ma ne vracam se kuci ostajem ovde :p
 


Povecali pre dva sata sa 6144/512 Kbps :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno