Šta je novo?

Titan Quest

Count me in, too. :)

Ixinho, da li si dobio privatnu poruku?
 
Prvo ide 1.00 do 1.30 obican tq, onda kad instaliras tq it onda imas 1.15 i dlujes taj patch i to je to :D i unlock code 123 i 12345 za neke skinove :D
 
Moze li da se ubaci taj patch na steam verziji?

Inace konacno sam uzeo da igram malo igru i imam par pitanja.

Jel ima igra razvijen multiplayer na legendary tezini(kao Diablo, samo ne toliko)?
Postoji li lvl cap?
Kada krenem igru na vecoj tezini da li zadrzavam starog lika sa opremom i levelom?
Zna li neko neki savet za buildove, tj da li odmah ulagati puno u ove low lvl magije pa posle kad se one izbudze budziti jace ili je bolje uzeti sve magije pa ih onda tek budziti?
 
Za magije (mislis valjda na masteries skillove) mozes da odradsi respec kod nekog NPC-a malo kasnije, tako da nije bitno tolko gde ulazes, ali sto vise skidas poene to te vise kosta. Max lvl. je cini mi se jedno 75, ja mislim da sam stigao po jedno 60 i neki lvl, i nisam imao vise volje da grinda u SP, smorilo.

Mnogo ti je bitnije da izberes Masteries koje se dopunjuj tj. imaju neke sinergije. Najbolja tenk kombinacija je Defense i Nature, dobre DPS su Rogue i Hunter, ili Rogue i Warfare. Caster kombinacija je dobra Spirit i Storm jer moze da se radi dobar triple attack kombo. Mozes i da probas Defense i Storm isto se secam da je bilo zanimljivo. Pogledaj ovde da visi kako izgleda te kombinacije tj. koje skillove imas i sam moras da proces sta ti se svidja http://www.titancalc.com/.

A multiplayer sto sam primetio svi nabudzeni maximalno, imaju neke legendary iteme ili setove sve sljasti, cak sam i cuo da veliki deo uhakovali iteme.
Sto se tice vece tezine isto je sve kao u diablu, kad zavrsis Normal kreces sledecu tezinu, koja ako se dobro secam ima malo glupo ime Epic, krastavac. davno sam igrao, ali cuvam sve heroje u backupu.

Isto velika preporuka za community patch koji ispravlja brdo bugova koji su ostali polse officielnih patcheva.
http://www.titanquest.net/tq-forum/threads/29712-REL-Bugfix-patch-1-17
 
Poslednja izmena:
Pa jel mogu da instaliram taj Patch u steam verziji igre?

Znaci ako igram online sa likom kojim sam igrao single player i dalje normalno napreduje po levelima?
 
Trebalo bi da mozes, jer 17a verzija je fix za digital verzije igre (Steam,... itd.). Patch ne menja .exe igre samo druge fajlove.

Mozes da igras SP pa posle online, ili odmah da igras online.
 
Trebalo bi da mozes, jer 17a verzija je fix za digital verzije igre (Steam,... itd.). Patch ne menja .exe igre samo druge fajlove.

Mozes da igras SP pa posle online, ili odmah da igras online.

Hvala puno, mnogo si mi pomogao. Planiram da igram templara(mnogo mi dobro zvuci, a i cujem da je OP) pa cemo videti koliko je igra zabavna.
Pozdrav i hvala jos jednom
 
Poz, u nedostaku para da se uzme Diablo 3 (tek za 20-tak dana) sam ponovo instalirao. Ali kada sam ja ranije ovu igru igrao nisam ubacivao nikave peceve a sada vidim da se ovde pomnje 1.17 a ja sam danas instalirao ovu igru i ubacio neki pec (tq_patch_standalone_101_to_130r2.exe ovo mu je originalni naziv) e sada mene interesuje jel ima neke razlike izmedju tog sto sam ja ubicaio i ovog sto vi ovde pominjete. Kontam da je ovaj noviji i da bi trebalo da bude bolji ali novije ne znaci uvek i bolje.

Ajde pomoc da nebih igrao zabadava jer sam ionako vec dosao do 6-tog lvl pa da nebih dzaba igrao sa ovim pecom ako nije ok. Hvala
 
Ako me pamcenje sluzi to je patch za TQ, a patch o kome smo mi pricali je za TQ IT. Ima i dosta modova za igricu u vidu custom spellova i novih grana...
 
Pa to je poslednji patch koji je izasao za TQ (taj sam bar zadnji nasao), a ja sam sinoc prvo napisao onaj post pa tek kada sam njega zavrsio sam stavio da se skida onaj 1.17 patch pa sam i sam video da je za TQ - IT ali neka stoji nece se baciti. Sto se tice modova mogu da ubacim neke mada bih iskreno pre ubacio neki mod sa kojim cu bolje da vdim iteme koji mi ispadnu u igri naravno ako tako nesto postoji? Posto igram ovu igru na masini iz podpisa i itemi koji ispadnju se jako slabo vide, odnosno vide se onog trenutka kada padnu ali ako odem kasnije pa se vratim da ih pokupim treba da nabadam gde se koji nalazi.

Nego kako se odredjuje koja ce ko rasa da bude? Ja sam juce poceo da igram stigo sam do lvl 6 i pise mi da sam Pyromancer a od magija sma krenuo da istrazujem Earth Mastery. Jel to necemu vredi i da li ce kasnije moci jos neke magije da se istrazuju pored ove ili sam se zarobio sa ovom. Jer prosli put kada sam ja ovo igrao nisam bas toliko pratio sve detalje a nisam je ni presao sto ovog puta hocu da ispravim.
 
Au majku ti ala sam ja zaglavio, poceo sam sinoc ko zna u koje vreme da igram a evo koliko je sada. Kada sam nastavio igru bio sam lvl 6 sada sam lvl 15, strasno koliko je ovo zarazno a jos sam ja takva osoba da volim da se zavucem u svaki zbun, cosak i da pregedam sve zivo nebi li nasao neki item koji je brutalan. Do sada sam nasao par njih dobrih ali generalno jos uvek sam slab. Odo u krpe.
 
Ako istrajes dovoljno, vides kolko ces da budes happy kad dobijes 1. legendary item tamo na Epic tezini :D. Plus igra ima super sistem socketovanja itema, kad sklapas one rune ima vise razlicitih bonusa neke kombinacije su bas extra jake.
 
Jel igra neko jos ovu igru?
Ja bih kao da krenem opet... :)
 
Lepe vesti :)

For its 10 year anniversary, Titan Quest will shine in new splendour. This Anniversary Edition combines both Titan Quest and Titan Quest Immortal Throne in one game, and has been given a massive overhaul for the ultimate ARPG experience.
Anniversary Edition update

Restored and improved multiplayer functionality, including new features like a built-in voice chat and NAT resolving for best multiplayer connectivity
Support for more resolutions, larger camera distance and scaleable UI size
Improved performance and general stability
Support for modders through new modding options and a fully integrated Steam Workshop
Complete balance rework with improvements to all Masteries, damage types, unique items and sets
Countless bug fixes and other improvements, including ten years’ worth of community fixes
Increased challenges and rewards for larger parties and on higher difficulty levels
Dozens of new heroes and bosses to encounter
Improved enemy and pet AI
Quality of life features like higher stack limits, quick item pickup, a larger stash and a speed setting
Reduced cheating with curbed exploits, removal of test items and mod comparison in multiplayer
Steam Friend Invites
Steam Achievements
Steam Trading Cards

For all of you lovely individuals in possession of the Steam version of a Titan Quest title – we have a special treat for you! (Hint: Look at your Steam Library!)
 
+1


Hvala rama, upravo pazarih na gog-u za 4.99e (promo cena)...
 
Stigao i kao poklon na Steamu.
 
Ql, i zaboravio sam kad sam ovo igrao...valjalo bi se podsetiti :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno