To od ranije nema veze s tim, ako je prebačen na "Net tv basic" - znači da je i on na novom ugovoru/paketu i morao bi da ima N1 i Novu gratis.
Neka me ispravi neko ako nisam u pravu, ali mislim da ne postoje 2 "Net tv basic", već samo jedan jedini koji ima te kanale.