Šta je novo?

Rezultati pretrage

  1. shin-bojan

    High end slusalice

    Bas mi se svidja ova JM-1 kriva. Prvih sat vremena sam razmisljao kako mi dosta toga fali (malo punoce mid bassa u nekim pesmama u odnosu na Dunu SA6, malo visokih tonova u drugim u odnosu na Dunu 2000j). A onda sam skontao da mi se u stvari bas svidja sto nista nije prenaglaseno, sto me nista...
  2. shin-bojan

    High end slusalice

    Sto da ne, ima modela koji zvuce odlicno. Ja juce narucio Crinear Reference, bas me zanima hoce li mi se svideti flat(ish) zvuk.
  3. shin-bojan

    Pojacala za slusalice

    Odmah mu se nakacio onaj lik sto stalno proziva audiofile. Mrsko mi i da linkujem.
  4. shin-bojan

    Svetsko prvenstvo u fudbalu 2026

    Nadam se da ne krsim neka pravila samoreklamiranjem :) . Izvajbovao sam jednostavnu dnevnu igru za pogadjanje fudbalera, ima naravno i nasih (medju legendama). https://guesstheplayer26.com/
  5. shin-bojan

    Pojacala za slusalice

    Trebalo bi, ali ovo mnogo lepse izgleda: Testirao sam adapter i na ps5 i za divno cudo radi bez ikakvih problema (sto znaci da je uac1). Nova verzija je izasla ove godine, ali meni nista od tih unapredjenja nije bitno. Cak imam i neocekivan problem - audio je previse glasan kada povezem na...
  6. shin-bojan

    High end slusalice

    Meni je jako smešno sto Kameron sa headphones.com te slušalice sluša uz sabvufer. Zanimljivo mi je danas bilo sto su i Kameron i Resolve bas dugo pričali sa Aleksandrom, buduci da nisu fanovi novijih modela.
  7. shin-bojan

    Pojacala za slusalice

    Iznervirao sam se sto više nigde nije moguće kupiti apple lightning>3.5 adapter, pa sam na akciji uzeo ifi go link za 50e. Uveren sam da moje bubice (dunu sa6) zvuče bolje nego ranije, ali možda je to i placebo. Šteta sto Fiio ne deli slične adaptere uz ka11.
  8. shin-bojan

    High end slusalice

    Probao sam Evo danas u Becu i zvuče dobro, ali Immanis mi je bio bolji u svakoj pesmi koji sam probao. Testirao sam ukupno 38 slušalica i neke su me bas prijatno iznenadile (d8000 pro pre svih, kao i Meze Arta).
  9. shin-bojan

    Pojacala za slusalice

    Riknjava ljudima brzo ka11, to je jedini razlog sto ga još nisam kupio.
  10. shin-bojan

    High end slusalice

    Raal u Becu prezentuje novu verziju Magna slušalica, drago mi je sto ću imati priliku da ih probam. Ja inače koristim he6sev2 koje teško da mogu da idu pod high end, ali su odlična opcija za 400e ako imate jako pojačalo.
  11. shin-bojan

    007 First Light

    https://www.digitalfoundry.net/reviews/007-first-light-is-a-technical-standout-on-ps5-and-ps5-pro U poslednje vreme ni ne krecem sa igranjem dok ne izadje RenoDX mod za igru. Juce su postovali na diskordu, sto znaci da ce uskoro biti dostupno i na NexusMods. Izasao je i FOV mod...
  12. shin-bojan

    007 First Light

    Uvek volim da cujem sta Dzon iz DF ima da kaze o novim igrama: Meni ovo zvuci bas fino. Kome se pomenute igre nisu svidele, nece sigurno ni ovo. Zahtevnost mi deluje prihvatljivo uz dlss, ali me zanima kakva ce biti kada izbace path tracing patch.
  13. shin-bojan

    007 First Light

    Prve recenzije su prilicno dobre: https://www.metacritic.com/game/007-first-light/ https://opencritic.com/game/19224/007-first-light
  14. shin-bojan

    007 First Light

    Kako kome, meni ovo deluje kao day 1. Smesno je koliko vas je trigerovalo ovo sa jezikom.
  15. shin-bojan

    Forza Horizon 6

    Meni su slicni snimci jako bitni jer ne moram da gubim vreme i da sam trazim idealnu kombinaciju.
  16. shin-bojan

    Industrija igara

    Nije uvek bilo tako. Razlika izmedju prve i druge igre je bila ogromna, ali od trece pa nadalje je manje-vise sve isto. Feel good vibes igra (sto izgleda vecini ljudi bas prija, meni je kec i dalje omiljena igra u serijalu).
  17. shin-bojan

    Industrija igara

    Prilicno je povrsno izjednacavati FH i NFS samo zato sto nisu simulacije. Upravljanje, dizajn mape, atmosfera, progresija i nivo izazova su potpuno razliciti.
  18. shin-bojan

    Industrija igara

    Koji tacno, posto se igre u serijalu prilicno razlikuju? Ako nije ocigledno, mislim da je ova izjava budalastina.
  19. shin-bojan

    Ghost of Yōtei

    Ne bih se slozio sa ovim. Igra ne donosi nista novo, ali su svi aspekti igre makar solidni. Ko uziva u slicnim igrama bi sigurno uzivao i u ovoj.
  20. shin-bojan

    Saros

    Zavrsio i ja juce, prilicno dobra igra, ali mi je Returnal i dalje bolji. Sto se tice tezine, toliko faktora utice da je tesko proceniti koliko je Returnal tezi. Ako koristite neko od prejakih oruzja + Prominence + modifikatore, igra je primetno laksa od Returnala. Ako ukljucite opciju koja...
  21. shin-bojan

    Saros

    I ja sam kod njega ginuo vise puta dok nisam provalio taktiku. Ginuo sam i kod sledeceg.
  22. shin-bojan

    Saros

    Meni je Returnal medju najboljim igrama ove generacije. Bicu jako razoracan ako Saros ne bude bio. Uzeo sam deluxe.
  23. shin-bojan

    PlayStation 5 - opsta tema

    Probao sam sve to. Ventilator tandrce, mozda nije dobro montiran. Pokrenuo sam igru, stopirao ga stapicem i buka je postala skoro pa nepostojeca (blagi whine se cuje kada sam pored konzole, na 2m se ne cuje uopste). Iskreno, razocaran sam kvalitetom izrade. Malo je glupavo sto odmah po kupovini...
  24. shin-bojan

    PlayStation 5 - opsta tema

    Ja sam na 3m, pa cujem cim je tisa scena. Imao si srece, vidim da se na redditu masovno ljudi zale. Ako ikada budes skidao bocnu stranu, proveri da li vent ima 3 ili 4 crte u sredini.
  25. shin-bojan

    PlayStation 5 - opsta tema

    Koliko je bucna konzola? Ja sam kupio Pro pre koju nedelju, cim se pokrene igra krene da zuji i testerise kao nenormalna. Probao sam da zaustavim vent i zakljucio da je do njega. Coil whine-a ima i cuje se kada sam pored konzole, ali se ne cuje na 2m udaljenosti. Narucio sam rezervni vent...
  26. shin-bojan

    Najbolje slusalice za (relativno) malo novca

    Juce mi stigle, prilicno dobar zvuk za sitne pare.
  27. shin-bojan

    Najbolje slusalice za (relativno) malo novca

    Zena ima PPW, narucio sam iz Kine eh11, pa cemo videti. Sama cinjenica da uredjaj ima PEQ obecava dosta.
  28. shin-bojan

    Resident Evil 9 Requiem

    Ne bih se slozio, bas ti treba skill da znas kada da se boris a kada ne i kako da manipulises resursima. Svakako ti treba mnogo veci skill nego kada preko m+k nizes headshotove.
  29. shin-bojan

    Resident Evil 9 Requiem

    Jesi li igrao na Instanity, posto ja sada tako igram i prilicno je tesko.
  30. shin-bojan

    Resident Evil 9 Requiem

    Nijedna igra nema sve odradjeno najbolje. Taj DS2 ima dobre likove, ali okolina prilicno cesto izgleda jednostavno, bez nekog naprednog osvetljenja. Likovi u Requiemu izgledaju prilicno dobro, posebno kada je ukljucen PT.
Nazad
Vrh Dno