Kurttrasel
Cenjen
- Učlanjen(a)
- 07.01.2018
- Poruke
- 1,458
- Poena
- 185
Da naglasim za one koji mozda ne znaju a preordovali su igru, preorder vas ubaci na mesecnu pretplatu za GTA+ i morate rucno da je otkazete. Tako sam nesto procitao na netu.
Da, pre-orderom igre se dobija i mesec dana GTA+ pretplate, koja se moze redeem-ovati samo na nalogu koji je koriscen i za pre-order igre. Kad se pretplata aktivira automatski se nastavlja sve dok se ne otkaze. Tako da, ko aktivira istu i ne zeli da je koristi duze od tog gratis perioda od mesec dana, nek' napravi podsetnik da je otkaze pre nego sto se sama produzi na naredni mesec.Da naglasim za one koji mozda ne znaju a preordovali su igru, preorder vas ubaci na mesecnu pretplatu za GTA+ i morate rucno da je otkazete. Tako sam nesto procitao na netu.
Dakle sav taj side sadržaj koji je u IV i V bio dostupan tipa frizerski saloni, teretane, tatoo shop, budženje kola, itd, itd... će sada biti dostupan samo uz Ultimate verziju?
Gledajte samo nas kako na "eSka" od 500$, pržimo Grand theft šesticu i naravno donirajte nam malo 🤑Gledacemo strimere, doniras im 100 dolara cisto da kazes da si ucestvovao.
To bi bila fora 🤣posto su povratili pare sad mogu bez problema da odloze za 2027. 😀
Bila bi fora da zapravo to jednom ne urade...To bi bila fora 🤣
Malo ljudi je uhvatilo sitna slova za ovaj GTA+, automatski se obnavlja nakon prvog meseca...
Jeste, ali se GTA+ pretplata ne aktivira sama od sebe već je korisnik aktivira, a kad već zna da aktivira onda valjda zna i da napravi sebi podsetnik da istu deaktivira (ukoliko ne želi da je plaća) pre nego što se pretplata produži i na naredni mesec.Malo ljudi je uhvatilo sitna slova za ovaj GTA+, automatski se obnavlja nakon prvog meseca...
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari