Bilo je nekih nedoumica oko nove promocije gde navodno svaki Yettelov postpejd korisnik ima pravo na Bank MAX bez naknade, pa evo da ih razrešim. Malopre sam bio u lokalnoj poslovnici (prethodnih dana nikako nisam stizao), u kojoj radi devojka koju znam iz viđenja, a pritom je uvek vrlo upućena u sve, tako da mi ona uvek sve lepo objasni i verujem joj u potpunosti. A zapravo uvek samo potvrdi ono što smo ovde već pisali, pa je tako i sada: tačno je sve što se pisalo, pa samo koristim priliku da to sumiram i potvrdim.
Stvarno svako ima pravo, na kakvom god postpejd ugovoru, sa kakvim god popustom, uključujući mesece po dinar. I stvarno je ad hoc rešenje u vidu prijave na Yettel sve, pri čemu budete odbijeni, samo kako bi operater i banka razmenili podatke korisnika. I stvarno je preporuka da se ne bude već Bank MAX klijent, ne zna se tačno što (možda imaju neki bag u tom slučaju, heheh), ali baš mi je rekla da je najbolje doći sa Lite računom i prilikom prijave na Yettel sve podići ga na MAX.
Ključno je samo neposredno nakon te prijave doći u najbližu poslovnicu, kako bi vas upisali, jer je politika da se samo u tom slučaju dobija oslobođenje, tj. samo tako se ta neuspela prijava povezuje sa željom da se ne plaća održavanje. Još bolje, odradite promenu direktno u poslovnici, ionako je sve to instant, i mirni ste. Pritom su sve poslovnice obaveštene o akciji, a na mojoj čak i stoji reklama na staklu izloga, tako da ne bi trebalo da može da se naleti na nekoga ko ne zna o čemu pričate kada dođete sa željom da vam aktiviraju promociju.
Dakle, kako sam već napomenuo, sve je onako kako je već pisano, samo su mi dosad ove informacije bile nekako parcijalne (svako je rekao po deo) i dosta sam pretpostavljao, a sad mi je sve lepo skockano i uverljivo. Valjda neće biti problema u samoj realizaciji, tj. fantomskih naplata održavanja 1. jula, ali to ostaje da vidimo, jer je Yettel ipak Yettel.
Stvarno svako ima pravo, na kakvom god postpejd ugovoru, sa kakvim god popustom, uključujući mesece po dinar. I stvarno je ad hoc rešenje u vidu prijave na Yettel sve, pri čemu budete odbijeni, samo kako bi operater i banka razmenili podatke korisnika. I stvarno je preporuka da se ne bude već Bank MAX klijent, ne zna se tačno što (možda imaju neki bag u tom slučaju, heheh), ali baš mi je rekla da je najbolje doći sa Lite računom i prilikom prijave na Yettel sve podići ga na MAX.
Ključno je samo neposredno nakon te prijave doći u najbližu poslovnicu, kako bi vas upisali, jer je politika da se samo u tom slučaju dobija oslobođenje, tj. samo tako se ta neuspela prijava povezuje sa željom da se ne plaća održavanje. Još bolje, odradite promenu direktno u poslovnici, ionako je sve to instant, i mirni ste. Pritom su sve poslovnice obaveštene o akciji, a na mojoj čak i stoji reklama na staklu izloga, tako da ne bi trebalo da može da se naleti na nekoga ko ne zna o čemu pričate kada dođete sa željom da vam aktiviraju promociju.
Dakle, kako sam već napomenuo, sve je onako kako je već pisano, samo su mi dosad ove informacije bile nekako parcijalne (svako je rekao po deo) i dosta sam pretpostavljao, a sad mi je sve lepo skockano i uverljivo. Valjda neće biti problema u samoj realizaciji, tj. fantomskih naplata održavanja 1. jula, ali to ostaje da vidimo, jer je Yettel ipak Yettel.
Poslednja izmena: