Šta je novo?

Xbox Series X / S

  • Začetnik teme Začetnik teme Gdin_M
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Imam turski Gamepass, a prebacio sam se na korejanski store pre izvesnog vremena.
Sve funkcioniše, ali sam se neprijatno iznenadio pre nekoliko dana kad sam hteo da kupim Gothic Remake.
Igra nije dostupna na korejanskom storeu, ne znam zbog čega, search samo nalazi demo igre i originalnu (staru) verziju.
Očigledno da postoje razlike u dostupnosti igara na različitim store-ovima, samo ne znam da li je ovo trenutni problem ili ću morati da se selim na neku treću zemlju
Pređi na Čile. I ja sam bio na TR za GPU, ali je na Čileu tipa 2 evra skuplje, nešto tako, a kartica prolazi lagano.

Na listi nema Koreje, ne znam zašto. Možda neke regulative, možda će stići tek za koju nedelju.

 
Nazad
Vrh Dno