Evo mts resenja: ni u poslovnici nisu znali sta je problem, pa su napisali prigovor.
Danas su me zvali i objasnili da ne mozes u isto vreme imati 'multisim' i 'jedan za sve' aktivirano - odnosno moras da biras, ili plus 2 esima u drugim uredjajima, ili samo glavni sim plus apple watch.
I cim sam u aplikaciji sada deaktivirao druge multisim izdate kartice, instant je proradila opcija za dodavanje apple watcha i trenutno se aktivira.
Mozda budem probao dodavanje treceg sima kada se aktivira apple watch ali iskreno ne cima mi se toliko pa da se desi da moram sve ponovo, jer mi je svakako korisnije imati sim na apple watchu.