Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Na osnovu Vaseg zahteva zakazali smo raskid za Vas broj za kraj tekuceg obracunskog perioda. Nakon toga, kreira se finalni racun koji ce sadrzati preostalo zaduzenje bez placanja predvidjene naknade usled prevremenog raskida. Ako imate rate za uredjaj ili dodatnu opremu one ce biti naplacene na finalnom racunu. Broj mozete da koristite kao prepaid, ako u roku od 30 dana od dana raskida uplatite minimum 200 RSD kredita. Vas A1
# Ovaj sms su mi poslali juce. I u aplikaciji pise da mi ugovorna obaveza istice 06.03. Neka moja matematika je da ce mi od 06-g do 25-og biti veca cena paketa bez obaveze a 26.03. sam na prepaidu. Nemam rata za telefon.
a nista ponuda 50% za ostanak? :)
 
Upravo sam dosao iz A1 i razmisljam se da li da raskinem ugovor jer su mi rekli da tek nakon 6 meseci mogu sa pripejda da predjem ponovo na post pejd.
 
Jel moze zahtev za raskid da se podnese online (mail/chat) ili mora u poslovnicu?
 
Kaze moze na mail onaj korisnicka, jer i ovaj zahtev koji rucno popunis u poslovnici oni salju na taj isti mail :)
 
Upravo sam dosao iz A1 i razmisljam se da li da raskinem ugovor jer su mi rekli da tek nakon 6 meseci mogu sa pripejda da predjem ponovo na post pejd.
Dopuna informacije:
Korisnicki servis kaze 2 meseca
Druga poslovnica kaze 3 meseca
Treca poslovnica kaze nemaju pojma,mozda to sistem prepozna kao zloupotrebu pa mi ne odobre novi ugovor.To sto oni sami ne postuju ugovor-to nije zloupotreba.
Od mene ce svakako dobiti raskid pred kraj marta pa cu se nekako za kasnije vec snaci.Realno neo neo paket je najbolji,drugi nemaju tako siroku ponudu za sve neograniceno ali ne volim da me prave majmunom jer cemu onda sluzi ugovor ako ga menjaju tako.
 
Dopuna informacije:
Korisnicki servis kaze 2 meseca
Druga poslovnica kaze 3 meseca
Treca poslovnica kaze nemaju pojma,mozda to sistem prepozna kao zloupotrebu pa mi ne odobre novi ugovor.To sto oni sami ne postuju ugovor-to nije zloupotreba.
Od mene ce svakako dobiti raskid pred kraj marta pa cu se nekako za kasnije vec snaci.Realno neo neo paket je najbolji,drugi nemaju tako siroku ponudu za sve neograniceno ali ne volim da me prave majmunom jer cemu onda sluzi ugovor ako ga menjaju tako.
Meni rekli od preseka stanja mozete da radite sta hocete.. Naravno i da ako se odlučim da ipak nastavimo saradnju potpisem nov ugovor sa A1. Nikakvi meseci cekanja, cak ni za prelazak na drugu mrezu. I to mi na 3 mesta rekli.
 
Ja sam isao ipak kroz kontakt formu sa zahtevom, dobio potvrdu o prijemu pa cekam da pozovu.

[email protected]
 
Meni rekli od preseka stanja mozete da radite sta hocete.. Naravno i da ako se odlučim da ipak nastavimo saradnju potpisem nov ugovor sa A1. Nikakvi meseci cekanja, cak ni za prelazak na drugu mrezu. I to mi na 3 mesta rekli.
Razliciti odgovori mi govore da nemaju pojma.Cekam kraj meseca i tudje iskustvo.
 
Da znate da iz nekog razloga ne zovu sve koji podnesu zahtev sa nekim ponudama novim. Nekome prosto samo stigne sms o potvrdi raskida i sa presekom stanja ste na prepaidu.
Ja sam se ipak pozvao na clanove zakona, tražim da im vratim uredjaj a oni meni uplacen avans i rate.
 
Isto sam uradio, na kontakt formi na sajtu sam naveo clan zakona i brojeve na koje se to odnosi.
 
Ugovorio prelaz sa yettel postpaida na a1 postpaid ali je medju korak morao biti prelaz na a1 prepaid zbog promocije za neosurf na 2g po 850din mesecno medjutim nisu mi rekli da nekada potraje prelazak sa a1 prepaida na postpaid duze jer je u pitanju migracija pa se ceka njihov it da resi. Tako da sam ostao bez mob.neta a koristio sam a1 bonus dobrodoslice.
 

@qka

A ja sam isto sa Yetela presao na A1 prepaid i nakon nedelju dve na Neo Surf isto. Samo daju 1 godinu 50% tj 750din a drugu 1500 din. Pitao sam i operaterku koja se javila sama a i u poslovnici i nisu dali dve godine po nizoj ceni. Nemaju kazu mogucnosti. To da sam presao direktno na postpaid kazu. A kod tebe isti slucaj u praksi i dobijas 2 god. Dobar dil za tebe. A kod mene ostaje gorak ukus. :confused:
 
Razliciti odgovori mi govore da nemaju pojma.Cekam kraj meseca i tudje iskustvo.
Prosto mi je nemoguce da toliko ne znaju i da daju sarolike informacije. Malo mi je indikativno i pomisljam da to namerno rade, da malo unesu zabunu i nesigurnost kod korisnika da "dignemo ruke" i kazemo ma neka ovo ovako. I kad sam bio u poslovnici počela nesto da mi crta na papir sta se meni vise isplati i da ostanem na ugovoru. Rekoh sve je to lepo, nego ajde molim Vas da završimo ovaj raskid, ljudi cekaju. I opet se na to nesto konsultovali, jedva odradili. Ma ajde...
 
Upravo bio u A1 za raskid ugovora. Dala mi radnica prazan A4 papir i diktirala šta da pišem, neverovatno. Niti sam dobio neku potvrdu, samo je rekla "obavestiće vas kolege o raskidu".
 
ja sam na paketu neoneo uzeo sam skoro telefon i sada placam 4.000 din ako inace paket bez uredjaja sam imao predhodnih 8 meseci bez uredjaja i placao 2.500 din u slucaju da povecaju preplatu,imam pravo da trazim raskid ugovora ali da moram da isplatim telefon u ratama koje su u samom paketu ili moram iscela sumu da uplatim
 
ja sam na paketu neoneo uzeo sam skoro telefon i sada placam 4.000 din ako inace paket bez uredjaja sam imao predhodnih 8 meseci bez uredjaja i placao 2.500 din u slucaju da povecaju preplatu,imam pravo da trazim raskid ugovora ali da moram da isplatim telefon u ratama koje su u samom paketu ili moram iscela sumu da uplatim
Moras celu sumu.
 
Pozdrav,
Da li mozda neko ima bolji savet, da li uzeti telefon (iphone 13) sa 34k ucesca i neo neo paket koji ce mi biti oko 4800 ili neki drugi paket i placati odvojeno internet :). Raznim racunicama mi je ovo ispalo najisplatljivije posto bih neogranicen internet i telefon.
 
Ja podneo zahtev za raskid preko maila, trazio da mi se broj prebaci na prepreid i napisao im da cu ostati na postpaid iskljucivo ako mi ponude povoljnu cenu za NeoNeo, samo dobio odgovor da ce biti prosledjen zahtev za raskid ugovorne obaveze, "
Račun koji će biti kreiran za 03/24 će ujedno biti I finalni račun za broj xxxxxxxx i u okviru istog će biti obračunata redovna mesečna pretplata, eventualno prekoračenje računa i zaduženje iz prethodnog perioda"
 
Upravo bio u A1 za raskid ugovora. Dala mi radnica prazan A4 papir i diktirala šta da pišem, neverovatno. Niti sam dobio neku potvrdu, samo je rekla "obavestiće vas kolege o raskidu".
Meni iskopirali sta sam napisao, dali mi kopiju sa pecatom i to je to. Kad sam izasao zvao kol centar da vidim u sistemu jel pise zahtev za raskid, potvrdili mi i posle 7 dana dobio sms. To je to. Nikakav poziv. Cekam presek stanja, prelazak na prepaid i zadnji racun i cao.
 
Meni iskopirali sta sam napisao, dali mi kopiju sa pecatom i to je to. Kad sam izasao zvao kol centar da vidim u sistemu jel pise zahtev za raskid, potvrdili mi i posle 7 dana dobio sms. To je to. Nikakav poziv. Cekam presek stanja, prelazak na prepaid i zadnji racun i cao.
Meni nisu dali kopiju. Zvaću i ja call centar sutra da proverim. Ali mi je neverovatno da smo na A4 praznom papiru morali ručno da pišemo da želimo raskid ugovora
 
Sto im ne posaljete na mail pdf sa ePotpisom npr.preko eUprave u cloudu? To mislim da ne smeju da odbiju.
 
Nazad
Vrh Dno