Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Ako mislis da se prebaci na pripejd oa posle na postpejd, gleda se ona veca cena pa na nju 50%.
 
@Casting Tako je, meni nude vrlo primamljivu ponudu do kraja UO (još godinu dana).
 

Prilozi

  • Screenshot_20240306_210810_Yettel.jpg
    Screenshot_20240306_210810_Yettel.jpg
    58 KB · Pregleda: 228
Прекинуо сам уговорну обавезу у суботу(раскид за прелазак у другу мрежу), морам ли да покренњм поступак у другој мрежи да би ме ова банда из Јетела звала или не? Пошто ево већ 4 дана нико не зове..
Trazi prelazak na pripejd...
 
Ovo je ponuda za promenu paketa bez menjanja ugovorne obaveze i tu cenu nije moguce dobiti za obnovu ugovora.
To jeste tako kao sto si napisao ali usled ove gungule oko povecanja cena paketa i veceg broja odlazaka iz yettel mreze, ko jos pregovara sa njima, nista ga ne kosta da ih pita da bi uzeo total data paket po ovoj ceni. Mozda upali, nikad se ne zna.
 
Ja još čekam da telefon "stigne na pravu lokaciju", ma šta god im to značilo.

A koliko je vremena prošlo izgleda da je ta prava lokacija u Seulu.
 
Ala je kod tebe sex😳.
 
Nakon jučerašnjeg zahteva za prenos broja u drugu mrežu, danas su zvali i dogovorili smo se da ostanem, Total 10 sa 50% popusta. Pitao sam za ponude 50%+ na veće pakete, to se javlja samo u aplikaciji tokom ugovorne obaveze i može tamo da se aktivira do isteka minimalnog perioda. Ne postoji kao varijanta 24 meseca. I dalje ne razumem šta im je trebalo da se igramo, nad.ebavamo i trošimo vreme. U svakom slučaju, GAME OVER do 2026! :ROFLMAO:
 
Zato što računaju da će se u kolo sa njima uhvatiti i zaigrati jako mali broj ljudi tako da im sa tom računicom koja je realno i tačna ne smeta da se nad*ebavaju i troše vreme.
Upravo tako. Moram da priznam, ovo mi je bilo najzahtevnije natezanje do sada. U decembru sam matorcima očas posla dobio za produženje ugovora kod SBBa 20% popusta na pretplatu, ubrzanje neta sa 200 na 300 i otključane sve kanale. Sad do septembra i mog SBB produženja imam prazan hod... Treba nekom pomoć? :ROFLMAO:
 
Pozdrav, kurir je trebao da dostavi ugovor neki koji su preko telefona roditelji dogovorilil (ostavili im neke podatke cim je jos juce kurir pokusao dostavu)
tj. ovi ih smarali, a ja nisam bio tu , oni nisu znali sta i kako.

Samo sam rekao kuriru da vrati posiljku nazad njima bez potpisa i slicno, dal ih ovi nece smarati tj. racunati kao da su potpisali ugovor ili bilo sta vec ?
Digli mi moji pritisak zbog gluposti.
 
Upravo su me zvali i potvrdili da je telefon stigao tamo gde je već trebao da stigne (i dalje ne znam gde je to) i da mogu da pošaljem mail njihovoj službi kako bi mi uplatili novac na moj TR.
Njihov zaposleni, inače za razliku od većine sa kojima sam se dopisivao ili čuo sa njihovog kol-centra izuzetno ljubazan i predusretljiv čovek, koji me je zvao je počeo priču da mogu da mi ponude pogodnosti da bih ostao kod njih ali sam ga već u startu prekinuo tako da nisam ni čuo o kojim se pogodnostima radi.
Jednostavno nakon sveg onog cimanja tokom poslednje dve nedelje kada sam ih prvo molio da me neko pozove za odgovarajuće pogodnosti a onda i nakon potpisivanja Sporazuma o raskidu ugovora čvrsto sam odlučio da prenesem broj kod drugog operatera pošto i dalje mislim da ljude koji su kod njih 20+ godina i koji su im ostavili silni novac za sve to vreme ipak treba da tretiraju malo drugačije/bolje.
 
Poslednja izmena:
Podneh zahtev za raskid juče i prebacivanje broja na prepaid, još uvek niko ne zove. A i ako ne pozove, sačekaću da se pojavi ponuda kroz aplikaciju, šta sad.
 
Мислим да је боља опција тражити раскид са захтевом за пренос у другу мрежу. Кад поднесеш захтев у другој мрежи, ето их, зову одмах. Значи сигурно је да су продужили рок за раскид до 10. Марта? Сад ме јаше пола фамилије да јурим то и њима... 🥲
 
Jel ima neko informaciju da je produžen rok do 10 marta, posto sam sad zvao call centar, kazu produžen je bio do 5 i tvrde da nije do 10-tog?!?
 
Jel ima neko informaciju da je produžen rok do 10 marta, posto sam sad zvao call centar, kazu produžen je bio do 5 i tvrde da nije do 10-tog?!?
Ja sam juce raskinuo ugovor bez problema, to je iz prve ruke.
 
@zillle podnesi kod bilo kog drugog operatera samo zahtev za prenos i jetel te odmah zove da te zadrži, ti reci da bi ostao samo uz 50 % popusta na bilo koji paket
Cekaj, ako kao fol podneses zahtev za prenos broja kod nekog drugog operatera, da bi te zvali iz Yettela, zar nisi onda već tu nešto potpisao i ušao u proces? Nisam nikad prelazio, pa ne znam proceduru.
Ja sam juce raskinuo ugovor bez problema, to je iz prve ruke.
Idem do poslovnice, pa cu da vidim sta ce tamo reći.
 
Jesu ove cene za postpejd koje vidim u aplikaciji konačne cene sa poskupljenjem?
 
Cekaj, ako kao fol podneses zahtev za prenos broja kod nekog drugog operatera, da bi te zvali iz Yettela, zar nisi onda već tu nešto potpisao i ušao u proces? Nisam nikad prelazio, pa ne znam proceduru.

Idem do poslovnice, pa cu da vidim sta ce tamo reći.

npr idi u A1 i samo potpiši zahtev prenosa broja da broj u A1 ''bude na dopuni''

Čak i da potpišeš zahtev prenosa i neki postpejd ugovor, sve to pada u vodu ako te trenutni operater zadrži.
On onda otkazuje prenos i samim tim se sve potpisano kod novog operatera poništava
Jesu ove cene za postpejd koje vidim u aplikaciji konačne cene sa poskupljenjem?

tako je, nove više cene sa 50 % pa još -100 din za e-račun
 
npr idi u A1 i samo potpiši zahtev prenosa broja da broj u A1 ''bude na dopuni''

Čak i da potpišeš zahtev prenosa i neki postpejd ugovor, sve to pada u vodu ako te trenutni operater zadrži.
On onda otkazuje prenos i samim tim se sve potpisano kod novog operatera poništava

Znaci ako još uvek može da se raskine bez penala, prvo odem do Yettel-a, trazim raskid i prelazak na prepaid. Onda odem kod drugog operatera i tražim prenos broja na prepaid isto i cekam poziv 😁.

Posto imam telefon na rate preko mobi banke, to nista ne utiče na ugovor i raskid, to samo nastavim da plaćam i to je to?
 
Nazad
Vrh Dno