Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Dobio sam kod 5000 din za izdvojenu ponudu, i ajde okej, posle 50tak puta po 500 konacno nesto drugacije, medjutim ono sto sam slucajno primetio jer uopste nisam ni ulazio u izdvojenu ponudu 5000 din , je ovaj namestaj JELA koji se nalazi u toj ponudi, ove police itd...tacno je podignuta cena za 6000-7000 za svaku stvar u odnosu na decembar 2023, jer sam merkao da kupim neke policu
 
Pisao aam ranije da planiram kupovinu kombinovanog frižidera. Nije mi hitno, polako merkam i čekam najbolju ponudu. Od ovih vaučera od 5K nema vajde.
Vaučeri od 500 na svu ponudu su ok, i neopravdano su podcenjeni, jer preačunaro od 4K to je lep popust
 
Pa ako se odlucim na primer da pazarim gume pod uslovom da im nisu podignute cene namerno za 4 gume po 500 dinara uopste nije zanemarljivo.
Ja jurim inhalator Prizmin, granule za pse da uhvatim i 1000 je oke, na dzak od 4200-4500 je ok usteda
 
Mislim da ne, meni ( za 5000 ) izbacuje ormare, mesalice, i ostale stvari sto nikad nisam ni pomislio , a ne da sam trazio....
Meni prvo na listi izbaci ogradice i kolica za bebu koje sam gledao, pa Lego, pa parfem koji sam gledao na netu prije par dana, nisam čak ni na Ananasu... Bukvalno sav izbor je bio vezan za moj browser history.
 
Pisao aam ranije da planiram kupovinu kombinovanog frižidera. Nije mi hitno, polako merkam i čekam najbolju ponudu. Od ovih vaučera od 5K nema vajde.
Vaučeri od 500 na svu ponudu su ok, i neopravdano su podcenjeni, jer preačunaro od 4K to je lep popust
Na ekupi ima dobra akcija za Vox frižidere, čak i dostava besplatna samo taj brend mi ne uliva poverenje. https://www.ekupi.rs/rs/10-Dana-VOX...e-asc&q=:topRated:TipProizvoda:Fri%C5%BEideri
 
Izgleda da su baš naduvali cene.
Uzeo random prvu stvar iz Rođendananas izdvojene ponude 3000:
https://www.eponuda.com/nesortirano-cene/kinderkraft-ranac-za-mame-treasurepack-sivi-cena-19184889
Ispada (ako nije neki bug) da je cena bila do 15.02. 3.499,00 din, a sa puštanjem vaučera podigli na 6.435,00 din!
Regularna cena iste stvari na handy.rs je 4.890,00 din.

Gledaj ovako: to apsolutno je nebitno, uvek bilo, uvek ce biti. Nigde nema za dzabe.
Sva sreca, sve je dostupno online, sve moguce prodavnice, uslovi itd i uz udobnosti fotelje moze u svakom momentu da se nadje najpovoljnija ponuda. Naravno u datom momentu. Kome se ne zuri, moze i da saceka malo duze dok se ne pojavi proizvod na popustu koji ga interesuje.
A ananas: ovi vauceri od 500din,plus besplatna dostava itd mi je za neke proizvode donela vidnu razliku. Kuvalo za vodu koje sam online platio 3200, jucer vidim 6900 u jednoj vecoj prodavnici...

Do sad sam online potrosio cca 2000e, od tostera do Tv-a, nebitno koji je online servis, bitno je da je bilo najpovoljnije u tom trenutku. Usteda, pa cenim da je oko 10-15% u globalu...
Samo je problem sto odredjeni prozivod je na akciji kad mi ne treba...ali to je zivot...
Zato sam i tempirao ugovore za mobilne oko nove godine.... kad su bilo kakve akcije...

Ali sta gnjavim-pricam, sve to vec znate...

pozz
 
Mnogi prodavci imaju besplatnu isporuku na korpu preko 3000. Imala sam kupovine gde je od poručivanja do isporuke prošlo 24h, što mi se kod Ananasa nijednom nije desilo. Vaučeri su glavni Ananasov adut, ali sigurno ne ovi od 500 din na 5000.
 
Данас ми стигао апарат за мерење крвног притиска, али погрешан модел.
Кориснички центар коректан, прво морају да провере са добављачем која је грешка па ће јавити. Грешка је у једном слову у ознаци модела.
Опције, повраћај новца нови ваулев и шаљу курира по апарат,
или слање новог апарата.
 
Ananas te casti - posluzi se vaucerom od 500 - 500 RSD svaki dan.
Izgleda da su ispucali sve adute za novu godinu i black friday, u nastavku klasicno muljanje sa kvazi popustima.
 
5000 na izdvojenu ponudu: f0ZvAQud

Uslov vrednost korpe preko 30000 dinara.
 
Pogledajte prilog 429828
Isto kao gore.
Ja porucih masinu sa 500din vaucerom, ne mogu da cekam jer je akcija na masinu do kraja feb.
Upravo je ovim Ananas postigao sta je hteo.....
Da ljudi vise ne mogu da cekaju i da sa onim i sto im je dato, to malo..500 din koriste i kupuju stvari. Nista licno, ovo radi velika vecina ljudi...
Postigli su cilj smanjivanjem malo po malo, izreklamirali se..i cao zdravo
 
Dobio sam kod 5000 din za izdvojenu ponudu, i ajde okej, posle 50tak puta po 500 konacno nesto drugacije, medjutim ono sto sam slucajno primetio jer uopste nisam ni ulazio u izdvojenu ponudu 5000 din , je ovaj namestaj JELA koji se nalazi u toj ponudi, ove police itd...tacno je podignuta cena za 6000-7000 za svaku stvar u odnosu na decembar 2023, jer sam merkao da kupim neke policu
Bez ljutnje ali ovo nije tačno. Pratim beli Piano krevet 2 meseca, ali nikako da dobijem vaucer neki, a da nije 500-1000rsd…
 
Dobio sam kod 5000 din za izdvojenu ponudu, i ajde okej, posle 50tak puta po 500 konacno nesto drugacije, medjutim ono sto sam slucajno primetio jer uopste nisam ni ulazio u izdvojenu ponudu 5000 din , je ovaj namestaj JELA koji se nalazi u toj ponudi, ove police itd...tacno je podignuta cena za 6000-7000 za svaku stvar u odnosu na decembar 2023, jer sam merkao da kupim neke policu
Dobio sam kod 5000 din za izdvojenu ponudu, i ajde okej, posle 50tak puta po 500 konacno nesto drugacije, medjutim ono sto sam slucajno primetio jer uopste nisam ni ulazio u izdvojenu ponudu 5000 din , je ovaj namestaj JELA koji se nalazi u toj ponudi, ove police itd...tacno je podignuta cena za 6000-7000 za svaku stvar u odnosu na decembar 2023, jer sam merkao da kupim neke policu
O čemu pričaš, Jela nije bila na ananasu u decembru, tek posle nove godine… Aj pre nego što napisemo nesto, da znamo tacne informacije… Cene su iste, u salonima i na Ananasu, jedino sto ti na Ananasu stigne za 5-7 dana, a ovako iz salona za 20-25…
Kako znam? Rodom sam iz Jagodine, igrom slucaja poznajem ljude u Jeli, pa sam pitao…
Aj uzdravlje junaci…
 
O čemu pričaš, Jela nije bila na ananasu u decembru, tek posle nove godine… Aj pre nego što napisemo nesto, da znamo tacne informacije… Cene su iste, u salonima i na Ananasu, jedino sto ti na Ananasu stigne za 5-7 dana, a ovako iz salona za 20-25…
Kako znam? Rodom sam iz Jagodine, igrom slucaja poznajem ljude u Jeli, pa sam pitao…
Aj uzdravlje junaci…
Nisam ni rekao da su cene bile drugacije u radnji nego na sajtu, vec da su poskuple za 5000-6000 u odnosu na tad. A inace Jela je bila na Ananasu jos za crni petak u novembru, mozda ne ovoliki asortiman kao sada kada ukucas, ali sam drzao u korpi jos tada policu
 
1000
cwFQGWOi
Olg1xmXs

2000
dYvPuuCw
 
Upravo je ovim Ananas postigao sta je hteo.....
Da ljudi vise ne mogu da cekaju i da sa onim i sto im je dato, to malo..500 din koriste i kupuju stvari. Nista licno, ovo radi velika vecina ljudi...
Postigli su cilj smanjivanjem malo po malo, izreklamirali se..i cao zdravo
Cekao sam koliko moze, masina je svuda 55-57k, ovde je 47 plus isporuka 1500, 48k izasla sto je vise nego ok. Do kraja februara je akcija, vec sam uzeo jednu za lokal pa da se ne proda.
 
Vrh Dno