Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Ok, ovo je u stvari praktično smart cover za zadnji deo uređaja, i ako dobro kapiram, prenosi ono što je pozadi na wallpaper. Ako izuzmemo tu opciju, svakako je onda još lakše napraviti "narodsku" verziju gde se iseče jedan deo i samo preko njega stavi maska. Realno kao model može da posluži onaj crni deo koji se skida sa telefona kada se otvara iz kutije. Baš taj šablon mislim da je dovoljan.
 
Skontao sam da ova nova samsung tastatura pamti koje ste pismo koristili u kojoj aplikaciji. Naprimer u whatsapp sam pisao cirilicom i instagramu, a na messenger i na internetu predragu latinicom. Kad ponovo udjem na whatsapp bude ćirilicna tastatura, a na messenger latincna.

Mozda je to bilo i na starijim verzijama, al da ja nisam primetio.
 
Pozdrav svima. Da li se desilo nekome da nakon ažuriranja softvera tel. se pokvari? (krajem decembra ažurirao sam decembarsku zakrpu) tel. se restartovao i odjednom nema signala ne vidi karticu i baterija krenula rapidno da se troši čak i u stanju mirovanja. Odneo sam u A1 poslali su na servis i nakon tri nedelje dosao tel. Zamenili skoro pola telefona 🤣. Bar sad imam novu bateriju. Telefon je kupljen u martu prosle godine. S23U je u pitanju.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240130_121506_Chrome.jpg
    Screenshot_20240130_121506_Chrome.jpg
    73 KB · Pregleda: 196
Je l Begram radio servis ?
 
Pozdrav svima. Da li se desilo nekome da nakon ažuriranja softvera tel. se pokvari? (krajem decembra ažurirao sam decembarsku zakrpu) tel. se restartovao i odjednom nema signala ne vidi karticu i baterija krenula rapidno da se troši čak i u stanju mirovanja. Odneo sam u A1 poslali su na servis i nakon tri nedelje dosao tel. Zamenili skoro pola telefona 🤣. Bar sad imam novu bateriju. Telefon je kupljen u martu prosle godine. S23U je u pitanju.
Eto bar se isplatila garancija... sad vise nema azuriranja :D :D
 
ProMobi samo. Mada su i oni malo za neke stvari krenuli da se ciganišu, ali su bolji od gore navedenih.
 
Isto sve, nikome nista ne verujem 😂 samo da ne dodje do toga da mi treba garancija...
Cigance se za neke gluposti, ima nekolko primera ovde na forumu kako su ljudi prosli za neku sitnu stvar...

BAterija bas vise curi posle ovog januarskog :D mada sam povezao i sat, mozda malo i to dodaje
 
Ja nemam sta da kukam na s23u. Od kako sam se skinuo sa iOs-a cak mi se i dioptrija korigovala koliko sam progledao.
 
Нити хоће, нити може. То је као да говоримо о идеалном софтверу, увек има нешто што може боље.
 
Ma taman posla da fali nešto, s23u je odličan. Ali, po komentarima ovde kamera ne valja, softver ... sada je red došao i na bateriju koja curi posle januarske nadogradnje.
 
Nisam primetio da ista "curi". Covek lepo rece da je nakacio smart watch u medjuvremenu..
 
Treba da uzmem jedan telefon da mi bude za rezervu, a i supruga se žali na kameru A54 (selfi dabome :cautious:) pa će vjerovatno A54 biti rezervni a ispala mi neka kombinacija za S23 FE.
Recite mi ovako iz prve ruke ko ga ima, kakva je baterija? Znam da je tim FE godinama bila boljka baterija, je li bolja situacija šta sada, da li može da izdrži od jutra do večeri ?

Ona koristi Instagram dosta, ostale društvene mreže nema ali "ne ljuti se čoveče" igra kad god je u prilici 😆 Nažalost, mislim da je Exonys procesor u pitanju iako ga operater kod nas reklamira kao Snapdragon u specifikacijama.
 
Poslednja izmena:
Uporedi cenu sa.obicnim s23, mislim da je on bolja opcija, zbog snepa svakako...
 
Exynos je u s23fe
Jeftiniji ti je S22 . Isti procesor,autonomija manje vise ista...
 
Možda je malo of topic, ali prebacujem se sa Gboard na Samsung keyboard.
Jel postoji mogućnost da mi pored space bude emoji dugme kao na Googlu?
Ali bez da izgubim zarez dugme?
Možeš. Keys cafe i sve rešavaš. Možeš da dodaš koji god hoćeš simbol,slovo ili broj bilo gde. Imaš I dodatne funkcije za svako slovo gde možeš da dodaš emoji ili sta god tu padne na pamet od opcija.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240202_183951_Chrome.jpg
    Screenshot_20240202_183951_Chrome.jpg
    80.1 KB · Pregleda: 106
Što se tiče tastature, emoji taster, tačka i zarez ima na SwiftKey. Ja je koristim x godina i baš sam zadovoljan
 
Instaliraj Good lock aplikaciju i Keys café se nalazi na listi dostupnih aplikacija. Instaliraj i podešavaj kako želiš.
 
Zasto ovde nema opcije 4K videa?
S23 Ultra
 

Prilozi

  • Screenshot_20240204_001122_Camera.jpg
    Screenshot_20240204_001122_Camera.jpg
    41.6 KB · Pregleda: 86
Nazad
Vrh Dno