Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Razumeo sam ali me zbunila konstatacija da plaćaš sa lirama ovde važeće cene, gde nisam razumeo smisao bez prelaska na turske cene, nalog ili kako već...

Ovo što kažeš razumem, nema tu ništa nejasno.
 
Razumeo sam ali me zbunila konstatacija da plaćaš sa lirama ovde važeće cene, gde nisam razumeo smisao bez prelaska na turske cene, nalog ili kako već...

Ovo što kažeš razumem, nema tu ništa nejasno.
Niko nije napisao da plaća lirama srpsku cenu pretplate. Svi plaćaju plaćaju lirama tursku cenu pretplate, dok Netflix gledaju iz Srbije.
 
Od sledece godine se najavljuje kraj pass sharinga.
 
Pozdrav svima,
Hteo bih da napravim nas nalog :D Ima nas 4tvoro vec, samo me zanima da li i dalje moze da se deli nalog "normalno" i da li je neka vrsta provere/blokade za delenje naloga pocela kod nas? Prelistah thread, niko ne prijavljuje, ali ipak htedoh da proverim pre nego sto se upustim(o) u ovu avanturu. Hvala upared!
 
Pozdrav svima,
Hteo bih da napravim nas nalog :D Ima nas 4tvoro vec, samo me zanima da li i dalje moze da se deli nalog "normalno" i da li je neka vrsta provere/blokade za delenje naloga pocela kod nas? Prelistah thread, niko ne prijavljuje, ali ipak htedoh da proverim pre nego sto se upustim(o) u ovu avanturu. Hvala upared!
Možete normalno da delite nalog.
 
Drugari,jedno pitanje...otkazao sam Netflix nalog pre nekih 20tak dana,inace pretplata mi je vazila do 22.11...danas dobijam dve poruke da Netflix pokusava da naplati opet svoju mesecnu pretplatu,sa sve kamatom od 30tak dinara posto nemam novaca na toj kartici...? Koje crno naplacivanje sad ako sam otkazao pretplatu?? Udjem na nalog i tamo uredno stoji da je pretplata otkazana....nista mi nije jasno.
 
Kamata?!
To je verovatno neka razlika u kursu. Ne može Netflix (niti bilo ko drugi) da ti naplati kamatu za uslugu koja se plaća unapred.
 
Ne razumeš, jer ne praviš razliku između termina "srpski nalog" i "koristi se u Srbiji".

Ovim načinom se ljudi prebace na turski nalog (plaćaju turske cene) koji koriste u Srbiji i plaćaju srpskom karticom (ili turskim gift karticama).
Gde nabavljate turske gift kartice? Jel može link na PM? Hvala
 
Kamata?!
To je verovatno neka razlika u kursu. Ne može Netflix (niti bilo ko drugi) da ti naplati kamatu za uslugu koja se plaća unapred.
Svaki put za pokusaj transakcije (ako nemam para na racunu) i Netflix i HBO GO naplate 35din za neuspelu transakciju...Ali mene vise zanima zasto uopste pokusavaju sad naplatu kada sam uredno odjavio pretplatu...
 
Svaki put za pokusaj transakcije (ako nemam para na racunu) i Netflix i HBO GO naplate 35din za neuspelu transakciju...Ali mene vise zanima zasto uopste pokusavaju sad naplatu kada sam uredno odjavio pretplatu...
Mobi banka lopovi, kvota 1 :D
Pročitaj temu na forumu, meni naplatili 20x35 din iako sam imao pare na računu!
21 put prošlo dodavanje kartice najnormalnije :)
 
Prvi mesec sam uzeo preko turgame, sta mislite da dodam karticu sad da vidim da l ce da nastavlja da skida po turskim cenama?
 
Probaj, ali tesko da ces moci da je dodas, trazice ti turski broj telefona.
Kartica se obicno dodaje ranije, pa se prebacuje sa vpn-om na tursku i gift kartice.
 
Možeš probati i da otkažeš pretplatu (ili čekaš da ti novac istekne), pa onda bez VPN-a dodaš karticu (I broj telefona, ako već nisi), ali ne platiš, pa uz VPN nazad na Tursku i tamo probaš da platiš. Ako ne prođe, dodaš gift karticu I kada ona istekne možda ti bude povlačio sa platne kartice (nekima je ovde uspelo).

Ako ništa od ovoga ne upali, a hoćeš da ideš preko platne kartice, moraćeš jedan mesec da platiš srpsku cenu (tada ubacuješ karticu i broj telefona (ako ga već nisi ubacio)), otkažeš, pa se uz VPN prebaciš na Tursku I probaš da platiš. Ako ni tada ne prođe, uradiš sličan kao ovo iznad (ubaciš gift karticu i kad istekne možda povuče sa platne kartice).
 
Je l sam utripovao ili je ranije mogao da se odabere 5.1 audio na netflixu a vise ne moze ili???
 
Evo ,ja želim ako ima jos slobodno!

I mene isto zanima,ako neko ima slobodno mesto ,srpski paket neka se javi.
A zašto je bitno da bude baš srpski paket?

Znaš da je razlika između svih paketa samo u ceni, a da sadržaj zavisi od zemlje u kojoj se gleda. Tako da, ako dođu ljudi iz svih zemalja sveta u Srbiju i da su svi u svojim zemljama kupili pretplatu, svi će imati identičan sadržaj.

I zašto se vas dvojica ne dogovorite i otvori jedan od vas dvojice nalog. Lako ćete naći još dvojicu. Ako hoćete idete preko Turske, pa bude i 2-3 puta povoljnije.
 
Nazad
Vrh Dno