Šta je novo?

Menjačnice

Ljudi radio sam withdrawal sa cexa 2018/19 bez ikakvih problema, doduse uvek sitne iznose 50/100e ali bas cesto. Poslednjih par dana pokusavam i pokusavam i kod poslednjeg koraka kada salju SMS code za potvrdu, dobijem msg da je istekao code a nakon toga i da sam presao dnevni limit za withdrawal. imam zarobljeno 780e trenutno :D

Citam i ovoj AML verifikaciji za koju me jos nisu cimali i hvata me jeza.

Koristim master karticu, za koju i dalje imam withdrawal opciju, dok su mom drugaru skroz ukinuli 😕 Ne znam da l da otvaram nov racun u nekoj banci zbog vize ili ne. upravo citam kako se koristi ECD :D U svakom slucaju kupujem ledger nano s pod hitno
 
Ako se desi bank run na mjenjacnice, i ljudi pocnu masovno povlaciti coine bit ce mnogo mjenjacnica koji ce puci. Ko zna ko je kome posudjivao coine i dal su likvidni ili imaju samo brojeve na ekranu 😁
Skoro svaki dan neko suspenduje withdraw.


Nije da sirim fud, al u trenutnoj situaciji je bolje sprijeciti nego lijeciti.
Not your keys, not your coins.
 
Ljudi radio sam withdrawal sa cexa 2018/19 bez ikakvih problema, doduse uvek sitne iznose 50/100e ali bas cesto. Poslednjih par dana pokusavam i pokusavam i kod poslednjeg koraka kada salju SMS code za potvrdu, dobijem msg da je istekao code a nakon toga i da sam presao dnevni limit za withdrawal. imam zarobljeno 780e trenutno :D

Citam i ovoj AML verifikaciji za koju me jos nisu cimali i hvata me jeza.

Koristim master karticu, za koju i dalje imam withdrawal opciju, dok su mom drugaru skroz ukinuli 😕 Ne znam da l da otvaram nov racun u nekoj banci zbog vize ili ne. upravo citam kako se koristi ECD :D U svakom slucaju kupujem ledger nano s pod hitno
Ja na cex, bar za sada i do sada nemam i nisam imao nikakve primedbe, doduse nisam podizao nista jedno 6 meseci i juce uzmem i podignem nesto sitno sto je stojalo od ranije, oko 400 eur. Sve drzim na trezor, ali rekoh daj da ocistim i to sto je ostalo tamo. Koristim visa karticu, a znam da se dosta njih zalilo da imaju problema sa master karticom.
 
Danas mi je Cex ugasio račun iako imam preko 10 000 $ na njemu da li pravno mogu da se ganjam sa njima ili mogu da nas ugase kako im padne napamet
 
Danas mi je Cex ugasio račun iako imam preko 10 000 $ na njemu da li pravno mogu da se ganjam sa njima ili mogu da nas ugase kako im padne napamet

Mozes li postaviti malo vise informacija kako bih mogao da ti pomognem? Ja sam uspeo da povratim sredstva nakon sto sam kontaktirao nadlezne organizacije. ( 2 stranice nazad u ovoj temi )
 
Mozes li postaviti malo vise informacija kako bih mogao da ti pomognem? Ja sam uspeo da povratim sredstva nakon sto sam kontaktirao nadlezne organizacije. ( 2 stranice nazad u ovoj temi )
Poslao sam im adresu eth novčanika ali posle toga niti su odgovorili niti poslali coine
Poslao sam im adresu eth novčanika ali posle toga niti su odgovorili niti poslali coine
Video sam tvoj post i zapretio da ću da se obratim nadležnim institucijama odmah su mi ugasili račun
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-07-14-16-22-49-320_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_2022-07-14-16-22-49-320_com.google.android.gm.jpg
    120 KB · Pregleda: 95
Poslednja izmena:
Poslao sam im adresu eth novčanika ali posle toga niti su odgovorili niti poslali coine

Video sam tvoj post i zapretio da ću da se obratim nadležnim institucijama odmah su mi ugasili račun

Ok isti sam problem imao, za pocetak uradi sledece, na mail na kojem su te obavestili da ti gase nalog i da im dostavis kripto wallet ubaci sledece adrese u CC i odgovori im sa pitanjem kada ce ti sredstva biti vracena:

 
Stari telefon mi je crkao, uzeo sam novi instalirao Google Authenticator ali kod koji tu dobijem ne prihvata Binance. Probao sam da sinhronizujem vreme na telefonu i kompu, da obrišem kolačiće, probam inkognito na Google Chromu, ali ne vredi. Ima opcija da se ta opcija ugasi i imaju tri pitanja koja postave, odgovorio sam ih tačno po meni, ali oni te odgovore ne prihvataju kao tačne, imao sam pet pokušaja, ostala su mi još dva.
Jel imate neki savet kako da pristupim profilu?
 
^ kad si povezivao Google Authenticator, dobio si kod kojim možeš da povežeš Binance↔Auth opet - baš zbog menjanja telefona. To se uvek zapisuje :)

Ja nisam imao taj kod, menjao telefon, na KuCoinu morao da prođem ceo KYC opet. Ne znam koja je procedura na Binance, ako ništa drugo, support.
 
Bez Google Auth. recovery keya teško, preostaje ti jedino da sa podrškom vidiš ima li neke šanse bez toga.
 
Imao sam pet pokušaja da odgovorim na neka tri pitanja, nažalost bilo je sve pogrešno. Onda je Binance tražio da snimim lice, otvorim usta, trepnem 2 puta i napisao je da je potvrda autorizovana i da čekam njihovu odluku, sad šta će biti ne znam.
 
Prošle godine sam i ja morao da se snimam i trepćem Bajnansu, čekanje trajalo desetak dana al na kraju bilo sve ok.
 
Dobio sam obaveštenje da je uspešna verifikacija lica i da je dozvoljen pristup nalogu, normalno sam se ulogovao.

Jel zna neko da li ću posle morati da ubacim opet ovu opciju Google Authenticator ili mogu i bez nje?


Pitam jer je to gore štiklirano a dole piše da je isključeno, pa da nemam posle nekih problema opet
 
Pozdrav, kolko je provizija da se isplati sa cex-a na bankovni racun? Ili koja menjacnica ima najnizu proviziju za isplatu na racun da da radi za Srbiju?
 
Poslednja izmena:
1658826201164.png

Ovo je CEX. Ostaje ti još samo naš ECD da može da se povlači novac, koliko ja znam. Sa njima sam najdalje do sajta došao 😁
 
Tačno, zaboravio sam. Kad sam poslednji put gledao, bio je nepovoljan u odnosu na CEX, ali to je bilo pre više od dve godine.
 
Jel imao neko problem da registruje mastercard na CEX? Vec neko vrem mi izbacuje da zbog problema sa serverom ne mogu da registrujem.
 
Ecd je pouzdan, najbolje ti je da posaljes ltc ili bch zbog provizije, novac ti je na racunu za 15-ak minuta.

Toliko je pouzdan da vec nedelju dana ne mogu da pristupim svom novcaniku. Ako imaju problema sa sajtom mogli su neko detaljnije objasnjenje da stave sta je u pitanju i dokle ce sajt biti nedostupan a ne samo recenicu UNDER MAINTENANCE. Nadam se samo da nisu pukli kao neke strane menjacnice jer mnogi ovde tamo imaju svoja sredstva.

Da li ih neko kontaktirao Ecd i raspitao se sta je u pitanju posto ja to ne mogu jer na saju nisu ostavili nikakav kontakt telefon vec sam ovu poruku ?

ECD UNDER MAINTENANCE.jpg
 
Poslednja izmena:
Toliko je pouzdan da vec nedelju dana ne mogu da pristupim svom novcaniku. Ako imaju problema sa sajtom mogli su neko detaljnije objasnjenje da stave sta je u pitanju i dokle ce sajt biti nedostupan a ne samo recenicu UNDER MAINTENANCE. Nadam se samo da nisu pukli kao neke strane menjacnice jer mnogi ovde tamo imaju svoja sredstva.

Da li ih neko kontaktirao Ecd i raspitao se sta je u pitanju posto ja to ne mogu jer na saju nisu ostavili nikakav kontakt telefon vec sam ovu poruku ?

Pogledajte prilog 351973
Kod mene sve radi normalno. A imaš i live chat pa ih pitaj.
 
meni ovu poruku na ECD-u izbacuje kad zaboravim da iskljucim VPN, kao i sa stare verzije Google Chrome-a koju koristim,
dok sa novog Firefox-a i bez VPN-a mi radi najnormalnije.
 
Ja koliko znam Cex ne prihvata mastercard vec 2 godine, preko Vise radi sve normalno makar u mom slucaju, sjecam se da su 2018 i 2019 imali slabu likvidnost i da se na isplate cekalo i po 10 dana, trenutno je situacija slicna, moja je preporuka da tokom ovog beara ne koristite cex, vec nadjete drugi nacin za povlacenje fiata.
 
Pre par dana sam prodao bch preko ecd, bez ikakvih problema, novac mi je legao na racun za 15 min.
 
Ja nikada nisam imao problema sa ecd-om, ali zadnji put sam podizao preko njih pre oko godinu dana, jednom sam ih i zvao telefonom da mi nesto objasne i trenutno se javili i sve razjasnili. Trezor novcanik sam preko njih narucio, platio kriptom, sve pohvale za ecd. Ne znam kakva je sada situacija, ali ne verujem da nesto petljaju.
 
Pozdrav,zanima me na binance sta traze od dokumenata da se odradi verifikacija adrese,salju neko pismo na kucnu adresu pa im se javljas onda ili saljes skeniran racun za mobilni telefon i slicno?
 
Jel nema veze koliko novca isplatite preko ECD-a nece drzava tu nesto da se alarmira?
 
Nazad
Vrh Dno