Šta je novo?

OnePlus 10/pro

nidzakv

Slavan
Učlanjen(a)
19.06.2012
Poruke
3,776
Poena
445
Moja oprema  
Laptop
Legion 5 pro
Mobilni telefon
S21 Ultra
Steam
esknikola
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Nisam nasao temu za novi OnePlus. Cini mi se da ce konacno napraviti kompletan uredjaj.

 
Dzaba im i hardvera i izrade i svega ostalog ako ColorOS ostane onakav kakvog su ga predstavili. Zna se zbog cega se uvek uzimao OP-a to je Oxygen OS koji je bio najpriblizniji stock androidu,njegova jednostavnost i brzina....sad sa ovim Miui-like sarenilom,odbice 50% kupaca....OP zajednica uopste nije odusevljena,i videcemo u kom pravcu ce sve da ide....
 
Nisam znao da su zeznuli Oxygen.. Ovaj novi je klasicna kopija Xiaomi-a koji je po meni odvratan.. Klasican deciji crtez...
 
Gde može biti kompletan sa onim cirkus launcherom?! 😉😇🙈🙄
 
Kapiram da ce im prodaja otici dole bar 30-40%....zajednica je poprilicno besna zbog ove lakrdije sa Color OS...ali ono,ni prvi ni poslednji koji bi ugasili brend tupavim potezima....
 
Nece Oneplus nikad bit bolji bar ne po pitanju kamera od Oppa. Jer Oppo je glavni proizvod bbk kompanije u kojoj su u vlasnistvu oppo i oneplus. Isto kao sto skoda i seat nemogu bit kvalitetniji od golfa iako su pod vw- pomenuti brendovi.
 
Pa odose u totalnu komercijalu, ne znam sta nije jasno 🙂
 
Potražićemo sreću kod drugih proizvođača.
 
Drugi su jos gori, nema tu srece odavno. Mozda grijesim ali... 😁
 
Ja ne znam sta raditi koji telefon uzeti posle 8 i 8T koje sad imam.
Mnogo ljudi je poludelo zbog Oxygen 12 lakardije.
Dal su nešto sredili promenili ili ih briga jednostavno za stare korisnike?
Jbt Pixel 6 pro zakrivljen ekran skup užas 1100 evra.
Da ne mrzim iOS tačno bi uzeo iPhone 11 pro max.
 
Mozda sacekati OP 9RT, navodno ce biti predstavljen globalno
 
^^^^pa nista sa tim se nece dobiti,kada ce i on da fura Oxy12 lakrdiju....
 
Pomiri se sa 'lakrdijom' ili furaj AOSP na nekom telefonu koji ti odgovara...
 
Niste baš uzbuđeni zbog novog 10 Pro? 😁
 
Meni se cini da je u kamerama osakacen u odnosu na Oneplus 9 pro (ultrawide)? I gdje je ip68?
 
Poslednja izmena:
Uvek bih uzeo OnePlus pre bilo kog drugog telefona, samo kad bi ostao sličan kao OP6, samo unapređen.
 
Uvek bih uzeo OnePlus pre bilo kog drugog telefona, samo kad bi ostao sličan kao OP6, samo unapređen.
Nemam nista protiv oneplus-a, ali su poskupeli i ne vrede te pare, ali cujes li sebe "Samo kad bi ostao slican kao op6", pa vec sad nije slican sa proslim modelima, kamoli sada..Dok su bili po 500e isplatili su se, sada ne, moje misljenje, ko hoce da me demantuje slobodno, volim da cujem tudja misljenja
 
@petrasko ja, ti porediš šaomi i OnePlus.
 
OP6 je davno prošlo vreme, dok su još uvek za relativno pristojne novce nudili dosta. Posle su došli PRO modeli, cele odletele...
Apsolutno se slazem, do 7ice sam gotivio oneplus dok cene nisu otisle u nebesa. U srbiji se za te pare za koje se oneplus prodaje mogu naci mnogo dobri polovni i ocuvani telefoni proizvodjaca iphone ili samsung, koji brisu pod sa oneplusom..
 
Nazad
Vrh Dno