Šta je novo?

Samsung Galaxy S22

^Za naslednika SD888 se spominje da ce biti jos gori sto se tice zagrevanja i autonomije, tako da Exynos ima sansu da mu stane na crtu ako jos malo srede modem. A15 Bionic ce biti najbolji SoC i sledece godine, naravno do izlaska A16.
Prošle godine je bio navodno šok zagrevanje za sve, te su i loša rešenja bila. Valjda ove se već očekuje da će biti slična priča oko procesora, pa da se to predupredi na vreme. Xiaomi navodi novi rashladni sistem
Što se autonomije tiče, pa ne znam.. Sve ispod 5h sota pri ful upotrebi meni za današnje standarde apsolutni fejl o kome ne treba ni razmišljati
 
Kakvo je ono zezanje od 2200 i 8GB ram memorije na Ultra modelu????
 
To ide na 16 lagano..
 
Jos jedna vest koja govori o gasenju Note serije. Tako da je veoma moguce da ce S22 Ultra prakticno biti Note 22 Ultra, samo sa S imenom. One fotografije gde se vidi S22 Ultra sa olovkom su najverovatnije istinite.
 
Jos jedna vest koja govori o gasenju Note serije. Tako da je veoma moguce da ce S22 Ultra prakticno biti Note 22 Ultra, samo sa S imenom. One fotografije gde se vidi S22 Ultra sa olovkom su najverovatnije istinite.
Ma da, čim se video izgled s22U, to se znalo..
 
Samo da oni upeglaju sve kako treba sa AMD-om, a za tranziciju Note u S smo donekle svi znali.
 
Očigledno je da je Note serija mrtva. Mislim da je to dobra stvar, iz razloga što kada se S i Note serija spoje u S Ultra model imaćemo jedan istinski Ultra flagship za jednu celu godinu i jedan fold flagship. Da je ostala Note serija, bila bi tri flagship-a S, Note i Fold, to razvodeni prodaju. Ovako ko želi nešto uniktano i nešto više tu je Fold, a ko želi klasičan, ali ultra smrtphone tu je S Ultra model.
 
Bilo bi ok kad bi plus model imao 2k 120hz ekran, i jedno 5000mAh bateriju... Ali slaba vajda najverovatnije..
 
Ako bude imao 2k i 120hz ugrozice ultra model.. I ja bi voleo ravan ekran da ima ultra, al krastavac, jedino je dobro sto svake godine smanjuju zakrivljenost ekrana, na s21u je sad taman.
 
Skoro pa sam uzeo S21 ultra ali se sad Ipak razmišljam da li da čekam S22 ultra. Trenutno koristim OnePlus 8T koji me služi dobro ali je kamera nešto što me nervira. A pitanje za savjet bi bilo da li čekati S22 ultra?🙂 Pretpostavljam da će mu cijena biti od 1300 do 1500?
 
Uzmi s21u.
 
I sada dele poklon uz svaki Galaxy uredjaj,vrednosti preko 35k. Buds 2 sluske
 
Skoro pa sam uzeo S21 ultra ali se sad Ipak razmišljam da li da čekam S22 ultra. Trenutno koristim OnePlus 8T koji me služi dobro ali je kamera nešto što me nervira. A pitanje za savjet bi bilo da li čekati S22 ultra?🙂 Pretpostavljam da će mu cijena biti od 1300 do 1500?
Posto je ~2 meseca u pitanju, cekao bih da sam na tvom mestu. Sto se tice cene, na nekim sajtovima se spominje da ce S22U biti 100$ skuplji...
 
2meseca da, ali sta cemo ako bude kao sa s21 serijom, da se prvi macici bacaju u vodu hahahahahaha :D :D
Ja bi sacekao da vidim na sta ce da lici i tek onda odlucio, tel jos nije ni izasao, a neko vec razmislja da ga kupi, a ne zna ni sta ce da ima, a ni kako ce da izgleda.
 
Imas par strana unazad kako ce najverovatnije izgledati, a ako bude da se prvi macici u vodu bacaju, imace bar legalnu garanciju u tom slucaju... 😁
Ja cu jos 100 puta da se predomislim dok izadje (razmisljam o S22+ ako na oglasima bude za >700e, Ultra mi je preskupa, ali u igri ce biti i A73 i S21 serija)... 😅
 
To se pre aprila ne kupuje. Mislim da je ubedljivo najbolja kupovina s21u sa mreze nov vakum za oko 850e.. Nece s22u nista novo doneti osim olovke. Par nekih unapredjenih funkcija koje i onako skoro nikom ne trebaju. Ja cu promeniti samo ako taj cpu ne bude jos jedan Amd hype vozic.. Konkretno baterija, jacina signala i bolji wifi prijem..
 
Poslednja izmena:
Tesko da moze da se nadje za te pare, poskupeo je bas i drzi cenu. S22 i S22+ imace kao najvise poboljsanja u vidu kamere. Za sad ne vidim razlog zbog cega bi uzeo novu ultru, jedino ako ne ubiju azuriranjima s21u. Jeste novi soc sa amd, ali pre bi ga preskocio, posto je prvi, mada moze da se desi da bude odlican.
Ne razumem sto je kod svakog samsunga slab wifi signal.
 
@nidzakv
@Stefan1995
Nema realne potrebe da svake godine menjate flagship, na 2 godine je ok.
Sto se tice cene S21U, videh i ja da bas drzi cenu, verovatno ce pasti za 150e cim se prvi S22 pojave na oglasima...
 
Realno i s20u ubija koliko je dobar deal, a kamo li s21u.. Mene sve vise interesuje s22 plus model, jer mi olovka ne treba...
 
Moze i na vise od dve lagano. Meni s20u ne vredi uopste, los tel u celini.
S22 obican taman, ali da ima dosta bolje specs, a to se nece nikad desiti.
 
Moze i na vise od dve lagano. Meni s20u ne vredi uopste, los tel u celini.
S22 obican taman, ali da ima dosta bolje specs, a to se nece nikad desiti.
Eeeeee kad bi bilo, da ima S22+ sve kao i S22 Ultra sem olovke koja mi ne treba...
Kad bi napravili među model, S22+ pa S22Prem(ijum) i S22Ultra... jos kad bi imao istu dimeziju kao ultra i u prostor umesto olovke da nabiju jacu bateriju... (odoh ja vec u zemlju snova iza ogledala)
 
Nazad
Vrh Dno