Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mts optika radi u fulu u Sv, nova zgrada sto je radio Aqua inzinjerin tj Cicica posto si iz Sv znas o kojoj zgradi pisem tako da prvo proveri pa pisi... Optika je prosla kroz ceo cenyar i ulica ka Kusiljevu...
 
Ljudi kakva su vam iskustva sa Supernova internetom, pogotovo ljudi iz Beograda?
Planiram da predjem sa telekom adsl-a na taj neki supernova paket koji pruza do 350mb/s zbog posla, a ne bih da se zaba popisa na banderu i da nemam net, jer ipak ovaj adsl od 20mb/s kolko god da je spor, nikad mi se nije desio da ne radi poslednjih 7-8 godina.
 
Mts optika radi u fulu u Sv, nova zgrada sto je radio Aqua inzinjerin tj Cicica posto si iz Sv znas o kojoj zgradi pisem tako da prvo proveri pa pisi... Optika je prosla kroz ceo cenyar i ulica ka Kusiljevu...
Koja bre ulica ka Kusiljevu? Veliko polje? Onda da se nadam da stize? 🤣 Pa odi pitaj za optiku, ima bledo da te gledaju, drugar mi tamo radi. Nisam znao za tu zgradu a nzm.ni gde je, vrv neka poslovna sema.
 
Kazem, prvo se lepo raspitaj pa pisi... Da ne idemo u off, optike ima u Sv... Ocigledno ti dolazis u Sv samo na vasar kad ne znas gde je ta zgrada a evo ti jos jedan info, i zgrada koju Marinko pravio preko puta masinske skole takodje ima optiku i nije nikakva poslovna sema nego ona dva momka koja rade u poslovnici Mts nemaju blage veze ni sa zivotom a kamoli sta imaju u ponudi. Lepo se okrene CC i uzmes optiku, za sad u ovim ulicama oko centra...
 
Mi u Aristonu kao imamo optiku. Mada se desava da kad nestane signala na Mts mrezi nestane i internet u fabrici.Jedino ako onaj mts-ov predajnik nije optikon vezan.
 
Ne mogu da tvrdim da li je skroz do Aristona i Panasonika stigla optika, ali ulica od centra koja ide ka Velikom polju je pokrivena optikom kao i sam centar i neke ulice okolo, jer par drugara imaju... Takodje znam da je u nekim zgradama optika odradjena full do stanova a negde je dovucena do ulaza pa posle razvlaceni koaksijalci do stanova... Nego da ne idemo vise u off jer je tema Supernova...
 
Ljudi kakva su vam iskustva sa Supernova internetom, pogotovo ljudi iz Beograda?
Planiram da predjem sa telekom adsl-a na taj neki supernova paket koji pruza do 350mb/s zbog posla, a ne bih da se zaba popisa na banderu i da nemam net, jer ipak ovaj adsl od 20mb/s kolko god da je spor, nikad mi se nije desio da ne radi poslednjih 7-8 godina.
meni su losa bila
super par plus sam bio i raskinuo ugovor sa njima i uzeo box 4 beli
Net mi je bio uzas i na kablu a ne samo wifi , na kraju kupio i cat6 ma ni govora doci do 80- 90 a po ugovoru do 120 , prekidi i padovi brzine su bili cesti i na prijavu reagovali kad i kako hoce - susta suprotnost od ex RV
 
Hvala na odgovoru @spinks moracu jos da razmislim sta mi je ciniti, da li prelaziti ili ne, jer 20mb/s definitivno nije vise prihvatljivo za rad od kuce sa konstantnom potrebom za download i upload
 
Ljudi kakva su vam iskustva sa Supernova internetom, pogotovo ljudi iz Beograda?
Planiram da predjem sa telekom adsl-a na taj neki supernova paket koji pruza do 350mb/s zbog posla, a ne bih da se zaba popisa na banderu i da nemam net, jer ipak ovaj adsl od 20mb/s kolko god da je spor, nikad mi se nije desio da ne radi poslednjih 7-8 godina.
Ja sam juce uveo Super Par Max Move kablovski internet i TV od Supernove. Tu je internet paket 350/20 Mbit. I juce mi je net radio OK, izvlacio 250-330Mbit za download i za upload oko 12Mbit. za TV mi se signal gubio na nekim kanalima, ali je na vecini radio. To nije potrajalo ni 24h. Od jutros prvo net ne radi,a onda proradi i radi oko svega 5mbit download. Posle restarta se stabilizuje na oko 40Mbit download, onda ponovo prestane da radi i veci deo dana mi evo ne radi. Na TVu gde su stavili CAM modul na barem trecini kanala sam izgubio signal od jutros i dalje ne rade. Na drugom mestu(TVu) MOVE stb, on mi radi,ali prijavljuje da nema net konekciju. Zvao sam ih jutros, pa zvao malopre ponovo, danas nikog nisu poslali. Navodno ce sutra nekog poslati.
Ja sam imao VDSL 20/4 u okviru BOXa kod MTSa,koji mi je radio OK i stabilno, pa sam presao na Hybrid internet 50/8 isto u okviru BOXa koji mi katastrofalno radi. Jos imam i njega, jer mi MTS nije dao raskidanje BOX ugovora, iako sam resio da predjem na Supernovu. I sreca da ga imam, jer kako tako ipak radi, dok mi je Supernova pocela da zajebava za manje od 24h od kad sam postao korisnik. A zbog posla i meni treba brzi i stabilni net kuci. Sta cu da uradim na kraju, videcemo.
 
Jel nekom radi u video klubu film Toma?. Kod mene izbacuje da nisam pretplaćen
 
Možda neko nije primetio: krenula je audio sinhronizacija kanala Cartoon Network (204) na SRPSKOM, HRVATSKOM i SLOVENAČKOM jeziku
Kod mene ne rade te druge sinhronizacije. Ima ih u opcijama, ali ne rade.
 
Pa ne rade za bumpere i promoe jer još nisu sinhronizovani, ali za crtane filmove rade...
 
@sale pn Pa, za vreme, dok jos ti nisi ni bio na forumu, recimo? 01. Novembra 2020, kod mene je promenjana programska sema.
 
Poslednja izmena:
Ovi stvarno ne kapiraju koliko treba da kosta online strimeing filma.
Vrlo dobro oni sve kapiraju..... Dok je ovaca bice i vune..... Da li se Toma jos na nekom mestu (streeming servisu, kablovskom operateru itd) daje...? Ne! Jednostavno nema konkurencije.... Ali to ne treba da im imponuje... Krajnje im je to jadan potez i nista time ne dokazuju....
 
Kopirali od konkurencije. Njima je sve novo 1000d.
 
Pa kad su se zavrsili 🤣. Kako se secam to placanje je bas Bjela uveo na SBB,-u za Senke na Balkanu,a Toma je njegov film. Nego da ne skrecem sa teme,radi net SN kod mene za sve pare,a i kablovska nema prekida. Jedini problem sam imao pre mesec dana kad je isla utakmica na Nova s preko mog Eona van mreze. Posle toga nije bilo problema sto se Eon-a tice.
 
Jel neko primetio da pauziranje na move boxu ne radi kako treba, ti zaustavis i kad pustis samo nastavi kao da nisi stisnuo pauzu?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno