Šta je novo?

vlada3 - najnovije aktivnosti

  • V
    vlada3 je odgovorio(la) u temi Klima uredjaji - opšta diskusija.
    Pozdrav, koliko je maksimalni razmak izmedju spoljne i unutrasnje jedinice kod multi split sistema, koliko crevo moze da ide a da nema...
  • V
    vlada3 je reagovao(la) na spaad poruku u temi Toplotna pumpa sa Like Like.
    Jedini problem kod kolektivne klimatizacije na toplotne pumpe je odgovorno upravljanje istim ( nema kadra, sve su visokoučeni koji veze...
Nazad
Vrh Dno