Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Odoh danas u SBB i vratih komplet opremu, sa sve kutijama, 30. dana otkaznog roka juče isteklo.
Žena pogledala i prokomentarisala: "Vi ih vratili fabrički zapakovane? To niko tako ne vraća."
Povadila samo ruter, eon box i mešove iz kutija, popisala serijske brojeve, kutije sa ispravljačima i...
Svaka čast, moj 14 Pro je na oko 950 ciklusa, 85%, 3 godine.
I ja ću najverovatnije na kraju godine da menjam bateriju u ovlašćenom servisu, pa da obrnem još jedan krug, pod uslovom da ostane čitav i dalje.
I treba tako.
Kad vidim kako se pojedinci valjaju, a nije im ništa, prevrne mi se želudac.
Baš zbog toga babu Nejmara nikad nisam voleo da gledam, za razliku od gospodina Ronalda.