Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Tako sam i ja shvatio. Ali mi opet nije jasno zar nije jako bitno svrha tog licnog prihoda , da li je kao poklon , da li je usluga izvrsena i dr. U Americi se sve uplate preko paypala koje su uplacene kao friends / family ne oporezuju. Samo uplate za dobra ( gods and services ) podlezu porezu ...
Razumem ali u mom slucaju uplate nisu od porodice , vec su primljene kao "friends and family " transakcije na paypalu od raznih korisnika na mom serveru - u pitanju so donacije , usluge nisu pruzene
Pozdrav
Vrlo cesto dobijam uplate na privatni paypal nalog u vidu friends and family / gift.
Da li neko zna kako se to tretira u poreskoj ?
Povlacim novac na visa karticu u intesi
Nikakva usluga ili prodaja digitalne imovine nije izvrsena. Da li postoji poseban porez na uplate novca u vidu...