Kolega, nisam ja dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari... Otuda i taj LN koji je isto kupljen na rate. Vrhunski je grejao i hladio, samo maler da su obe unutranje proizvodile caktanje pa sam morao da ih reklamiram i zamenim, a sada za stalno.
To da li je tebi fishy ili nije, ne treba puno da...