Šta je novo?

Nedavni sadržaj od ksLazy

  1. ksLazy

    Fiio - generalna diskusija

    Prosle godine je bio cesto na akciji na Aliju, cena mu je padala i do 90$. Negde u to vreme sam uzeo dva, crni i bordi. Potonji je bio nesto skuplji, a i na carini su me fino odradili, uzese mi oko 60e. Za crni sam dobro prosao, 90$ + 20ak eura pdv i carina. Ostavih crni sebi i prezadovoljan...
  2. ksLazy

    Svetsko prvenstvo u fudbalu 2026

    Pojedini timovi i pojedini igraci ce uvek biti povlasceni, prosto je tako. VAR selektivno reaguje i sa istim se previse mulja, ali se "greska", cak i skandalozna, nekako brzo zataska i zivot tece dalje. Interesantno je da odluke uvek idu na ruku bogatih. Bojim se da se u skorijoj buducnosti nece...
  3. ksLazy

    AliExpress (FAQ u prvom postu)

    Znam da nije adekvatna tema, ali prosto moram... I just found this on AliExpress: Podravka Vegeta Original Spice Mix Seasoning 5 kg https://a.aliexpress.com/_EIUuvXW
  4. ksLazy

    Najbolje slusalice za (relativno) malo novca

    Povlacim rec za srednjotonce. Uvecini metal pesama su toliko iza da ih ostatak miksa bukvalno proguta, al ieto, makar su za elektronsku muziku okej.
  5. ksLazy

    Najbolje slusalice za (relativno) malo novca

    Da, definitivno je treble oko 12KHz ustrojen. Recimo, HD 599 i pored eq-a od -2dB (Q as slope) na 12KHz nemaju taj roll off. Doduse, primetno je bilo jedino u zahtevnijim heavy metal trakama, u technu koji slusam 99% vremena ne. U zahtevnijim metal trakama, kao i povremeno u kombinaciji...
  6. ksLazy

    Najbolje slusalice za (relativno) malo novca

    Slusalice su mi donete tek danas, testirao sam ih par sati. Rec je o Ultrasone Performance 880. Slusam generalno techno, uz povremena lutanja po drugim zanrovima. Testirane su u technu, metalu i igricama. Ukratko, subjektivni utisci su sledeci: Tonalno jesu tople, blagi U shape sa relativno...
  7. ksLazy

    Najbolje slusalice za (relativno) malo novca

    Ja ih jos uvek nisam preuzeo. Donece drugar ovog ili sledeceg vikenda, javljam utiske kada ih budem testirao.
  8. ksLazy

    Ananas vauceri - potraznja i razmena (pravila u prvom postu)

    Stajem u red za cekanje 5000 vaucera, bez guranja. :D Ukoliko ikome vaucer bude visak slobodno neka me kontaktira privatnom porukom.
  9. ksLazy

    (FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, Temu, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

    Makedonija? Nemam ga ni po toj ceni, ni sa tolikim popustom za coine.
  10. ksLazy

    Napajanja, adapteri i konektori za Nvidia GeForce RTX 4000 i 5000

    Ne bih ja koristio taj kabl da sam na tvom mestu. Koristio bih adapter tok se ne uzmem kvalitetniji custom kabl.
  11. ksLazy

    (FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, Temu, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

    Potvrdu da mi paket nije isporučen. Isti ne mogu da izdaju radnici na šalteru, već šef nečega, ne mogu se setiti čega. Doduše, naglašeno mi je da taj dokument nije konkretno potvrda neisporucenja, ali je svakako neki oblik toga. Prošlo je kod Alija svakako. Probacu da pronadjem, procesljacu...
  12. ksLazy

    (FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, Temu, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

    Hvala na informaciji, korisna je svakako, ali mi je lakse da skoknem do poste i uzmem papir. Za miša od 40+ eura sam uzeo, vratili su novac bez problema iako je dokument na cirilici. Za masinicu od 5e me je mrzelo da se cimam.
  13. ksLazy

    (FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, Temu, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

    Ovde nije reč o legit shopxy radnjama, već o novim scam radnjama koje robu ne salju i kupcu daju fiktivan tracking broj (po pravilu je adresa primaloca paogresna i iz neke druge države). Što se povraćaja novca tiče Ali je odavno zategao situaciju, makar za Srbiju. Lično, nisu mi vratili nekih...
  14. ksLazy

    Poloniex je konfiskovao sve $ELON novcice

    Reddit sam kopao odavno, ništa korisno. Okačio postove, nikakav odgovor nisam dobio. Na netu kopao, takodje bezuspešno. Koliko vidim, i ovde je isti slučaj.
  15. ksLazy

    Poloniex je konfiskovao sve $ELON novcice

    Niko nista?
Nazad
Vrh Dno