Prosle godine je bio cesto na akciji na Aliju, cena mu je padala i do 90$. Negde u to vreme sam uzeo dva, crni i bordi. Potonji je bio nesto skuplji, a i na carini su me fino odradili, uzese mi oko 60e. Za crni sam dobro prosao, 90$ + 20ak eura pdv i carina. Ostavih crni sebi i prezadovoljan...