Šta je novo?

Nedavni sadržaj od coskani

  1. C

    Uvoz polovnih računara i laptopova

    Poštovanje, Ovo je moj prvi susret sa forumima tako da nadam se da ćete biti blagi. U suštini interesuje me kakva je procedura kod uvoza polovnih stvari kao što su računari monitori, laptopovi, telefoni, preko granice, da li je obavezno da se prijavi, da li se plaća neka carina....? Hvala...
Nazad
Vrh Dno