Šta je novo?

Svetsko prvenstvo u fudbalu 2026

Tanko nesto veceras ovaj Srpski zet
 
Ovo forsiranje i favorizovanje velikih polako postaje odvratno...
I nije samo sudija vec komplet var koji gubi svaki smisao
Danas čitam na Twitteru, kao, najgore je bilo SP 2006, tu nijedna zvezda nije uradila ništa, Brazil podbacio, gde je bio Ronaldinho i sl? Ljudi zapravo ovo vole da gledaju, svako veče Avengers film, gde 5 igrača daju sve golove, juče stadion u transu kada je Neymar ulazio, kada se zagrevao, ma jedva čekam da gledam Real Madrid sa Murinjom sledeće sezone, smeju mu se 10 godina zbog one "Por que" konferencije a čovek bio 100% u pravu i zato sada imamo ovo.
 
nije na nivou zadatka. aj prvi gol, al' ovaj drugi je mogao lako da odbrani
 
gubi favorizovana Nemačka
 
Kako kome favorizovana. Ne smem da okačim, zabranjeno je, prognoza je 2:1 za Ekvador. 😇
 
Судиница надокнадила утакмицу до суботе отприлике...
 
Јесте, више је Клаудио.
П.С. Браво, Еквадор.
Немци са овом игром неће далеко.
Ma Nemci se nisu ni trudili, izuzev jednog igrača.. Wirtza. Sudeći po sezoni i ove 3 utakmice, on je najgori igrač svih vremena u odnosu koliko ga je Liverpul platio.
 
danas su na redu grupe D, F i I:
1000017088.webp
@NevisStarShine ako se nisu trudili, što su se onoliko mučili u 2. utakmici? krajnji domet 1/4 finale i to uz mnogo sreće
 
Ne bih rekao da se Nemci nisu trudili, nego je Ekvador više želeo pobedu, odigrali su čvrsto, i uspeli da iznenade Nemce i pobede. Nisu im Nemci ništa poklonili. Možda su imali malo potcenjivački stav prema Ekvadoru, *** opet Übermensch stav ih zaj*b'o.
 
Japan drugi u grupi, Svedska ide dalje kao treca. Misterija je kako su uspeli da dobiju Tunis 5-1.
 
Turci dobili USA (3:2) golom u 98. minutu. Moglo je da padne barem jos dva gola i cini mi se USA za nijansu bolja.
 
Nadam se da ce Japan uspeti da pobedi Brazil once again, znaju kako se to radi.
 
Бразил после неколико година ако не и више, изгледа као озбиљна екипа. Евидентан је утицај Дон Карла на ову екипу већ после неколико месеци. Немци без класичног нападача очај, неће далеко са оваквом селекцијом играча.
 
Nazad
Vrh Dno