Danas čitam na Twitteru, kao, najgore je bilo SP 2006, tu nijedna zvezda nije uradila ništa, Brazil podbacio, gde je bio Ronaldinho i sl? Ljudi zapravo ovo vole da gledaju, svako veče Avengers film, gde 5 igrača daju sve golove, juče stadion u transu kada je Neymar ulazio, kada se zagrevao, ma jedva čekam da gledam Real Madrid sa Murinjom sledeće sezone, smeju mu se 10 godina zbog one "Por que" konferencije a čovek bio 100% u pravu i zato sada imamo ovo.Ovo forsiranje i favorizovanje velikih polako postaje odvratno...
I nije samo sudija vec komplet var koji gubi svaki smisao
KanidjaEkvadorski trener kao Batistuta sa Temua.
Ajde ne lupaj. Poslaću ti PM, ovde mi ne daju da kačim FIFA Fantasy prognoze.
Јесте, више је Клаудио.Kanidja
Ma Nemci se nisu ni trudili, izuzev jednog igrača.. Wirtza. Sudeći po sezoni i ove 3 utakmice, on je najgori igrač svih vremena u odnosu koliko ga je Liverpul platio.Јесте, више је Клаудио.
П.С. Браво, Еквадор.
Немци са овом игром неће далеко.

Rekoh klincu: sad ćeš videti kad produži za 10min. 😂Судиница надокнадила утакмицу до суботе отприлике...
Ma mislio sam na ovu utakmicu. Sad čekamo Japan. Evo na RTS-u lupetaju da je neki čika Miša naučio Japance kako se igra loldanas su na redu grupe D, F i I:
@NevisStarShine ako se nisu trudili, što su se onoliko mučili u 2. utakmici? krajnji domet 1/4 finale i to uz mnogo sreće
Japan@crveni baron Nikaragva (🇳🇮)?
Kaniđa sa AliExpressaEkvadorski trener kao Batistuta sa Temua.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari