Kad prebacim slučajno tokom prenosa s Foxa na Arenu imam utisak da gledam snimke utakmica iz 80-ih sa VHS traka u emisiji Sećanja na SOS kanalu.malo kaskam... placaju se i fox i peacock? da probam da gledam na apple TV posto su arene kriminal na 77" OLEDu

