Ford97
Zapažen
- Učlanjen(a)
- 02.03.2026
- Poruke
- 4
- Poena
- 1
Nema folijeJel ovo po fabričkoj foliji? Pretpostavljam da je nisi skidao.
Nema folijeJel ovo po fabričkoj foliji? Pretpostavljam da je nisi skidao.
Ja sam odmah preuzeo čim je stigao apdejt. Manje više sve je to neka vrsta šminke. Ništa posebno. Kako kome odgovara, mislim da se za nijansu sporije puni. Sve u svemu, malo su ispeglali softver...ja sam uspeo totalno da blokram ažuriranje na android 16 magic os10. ne iskače mi više prozorče za ažuriranje i preuzimanje.
ne želim da ažuriram, meni odlično radi na androidu 15 magic os9
Kod mene kamera isto laguje, ali mi se čini da baterija traje duže. Što mi je iskreno bitnije.Kako radi kamera nakon ažuriranja?
Ovo mi se dešavalo kad sma prvi put uzeo telefon. Moguće da aplikacije još nisu sinhronizovane dobro sa novim os. Uradi hard reset na svim uređajima I obriši keš sa aplikacija.Od zadnjeg apdejta, primetio da mi se diskonektuju uredjaji, imam konektovan sat i slusalice kada ih koristim, nije bilo potrebe da nako prvog uparivanja bilo sta cackam, kada koristim slusalice automatski se one koriste za razgovore, kad mi zvoni telefon zvoni i sat.
Sada prosto posle nekog vremena se odpare uredjaji i moram da udjem u Bluetooth i odaberem koji uredjaj hocu da koristim
Jel se nekom desavalo slicno?
Hvala za info. Inače ne koristim sluške, ali rekoh da pitam ko ih koristi.Bezicne tj. Bluetooth , ja imam neke Honor Earbuds 2 lite, stare sigurno 3 godine
![]()
Bluetooth (bežične) slušalice za telefon po akcijskim cenama
Slušanje muzike dobilo je novu dimenziju. Bluetooth slušalice daju osećaj komfora i elegancije. Na ePlaneti odaberi omiljeni model. Najbolje cene, brza dostava.eplaneta.rs
Kako bas šaomi. Sto ne reče epl ili samsung? 🤔🤣🤣Iskreno, telefon nije za k*rac. Xiaomi je pojam za Honor. Odlepio sma zaštitnu foliju na par dana, telefon mi nigde nije pao nigde nista, par put sam ga spustio na sto na ekran, smao je dobio crtu preko ekrana znaci nije uspeo ni neko zrnce da izdrži a kamoli bi izdržao ključeve ili vučenje po putu. Prosto je sve bilo marketinški trik I ništa drugo. Nula od izdrzljivosti telefona.
Kad ti pukne staklo ili ekran kod epla ili samsunga, sreća je što ti odmah daju zamenski uređaj, dok ti ne izvrše popravku..Kako bas šaomi. Sto ne reče epl ili samsung? 🤔🤣🤣
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari