Dva dana bez folije*Nema šta detaljnije, ništa mu nisam uradio. Nosim ga u džepu u kom ne nosim ništa drugo. Samo sma ga noću ostavljao pored kreveta na podu. Dva dana bez maske, milion posto mi nije nigde ispao niti sma ga za ta dva dana nosio sa ne znam čime u džepu. Ako sma na sekund možda ubacio ključeve i istog momenta ih izvadio. I imam liniju preko celog ekrana skoro, samo na zaobljenjima nema ništa. Dokle je ravan dotle ima povučenu ne pravilnu crtu. Tačno Kako je jedno ili dve večeri bio položen na pod. Krš
Nepravilnu*