coda032
Poštovan
- Učlanjen(a)
- 19.02.2024
- Poruke
- 244
- Poena
- 65
Sve zavisi, negde gde nije imala nikakva infrastruktura tu su provukli optiku, a na mestima gde je imala koaksijalna, nisu dirali ništa jer jelte što bi.
Meni i mnogima u gradu je optika do kuće (Gornji Milanovac). Da nemam optiku, verovatno bih pre uzeo kućni net nego koaksijalac, jer je sramota da bude tako paprena cena za tu vrstu mreže. Skoro sam video na sajtu supernove da je ista cena (4500 dinara) za optiku 600/600 i za koaksijalni 100/10 hahahaha, takve stvari se kose sa zdravim razumom i logikom, pa kućni internet u A1 300/50 izlazi 2150din sa onim promo kodom, ali ajde da ne idem u off I od kulina bana do današnjeg dana.
Edit: zaboravih da dodam, prošlo više od 7 dana od dogovora za produžetak ugovora, nema ih i dalje da zovu da dođu da ugrade Mesh uređaj i donesu ugovor. Koliko ste vi čekali? Mislim, nije ni da se žalim, ako ništa drugo i dalje imam staru brzinu 🤣
Meni i mnogima u gradu je optika do kuće (Gornji Milanovac). Da nemam optiku, verovatno bih pre uzeo kućni net nego koaksijalac, jer je sramota da bude tako paprena cena za tu vrstu mreže. Skoro sam video na sajtu supernove da je ista cena (4500 dinara) za optiku 600/600 i za koaksijalni 100/10 hahahaha, takve stvari se kose sa zdravim razumom i logikom, pa kućni internet u A1 300/50 izlazi 2150din sa onim promo kodom, ali ajde da ne idem u off I od kulina bana do današnjeg dana.
Edit: zaboravih da dodam, prošlo više od 7 dana od dogovora za produžetak ugovora, nema ih i dalje da zovu da dođu da ugrade Mesh uređaj i donesu ugovor. Koliko ste vi čekali? Mislim, nije ni da se žalim, ako ništa drugo i dalje imam staru brzinu 🤣
Poslednja izmena: