Šta je novo?

Grand Theft Auto VI

Čekaću da padne ključ na jedno 12e, to mi je taman merica.
Eventualno da Epic da džaba kao GTA V onomad 😁
Biću tad u debeloj peMziji, tako da - vremena će biti 🤣
 
Nisam u toku sa sonijem od ps4..jel i dalje moguce igrati ono kao nosioc i gost?
 

Kod momaka sa PW je vec dostupan preorder, cena realno smesna, provereno X puta.
 
Uzimao sam od njih nekoliko puta ok su skroz, imaju viber grupu preko 20k članova. Ali smaraju keyevi mora se resetuju kad se prodaje.

Vec rekoh meni kike ovo za poseban nalog, uzmem na moj pa nek stoji igra ce se ko zna koliko godina.
 
Još jedan trejler pre 25tog bi trebao da bude pre početka prodaje mada... njima to realno i ne treba.
 
O

Kod momaka sa PW je vec dostupan preorder, cena realno smesna, provereno X puta.
Ovo je kao nosilac nalog?
 
Cenim da su šanse da ps5 pro bude jos skuplji kad izadje igra, od ovih sadašnjih 750€ koliko sad traže za polovnu na kp. Ako ih uopste bude bilo na oglasima😄

Igraće se ovo na regular ps5 u najavi. Pa na oglase i konzola i igra. Osim ako nema još neke sony ekskluzive vredne paznje
 
Slobo sta imas od najavljenih PS ekskluziva.
Marvel's Wolverine
God of War Laufey
Until Dawn 2
I takođe Intergalactic: The Heretic Prophet ali za njega se ne zna ni koje godine izlazi, mozda tek kad izadje PS6.

Ja razmisljam kad predjem GTA VI i Wolverina da prodam moj PS Pro (mozda eventualno ostavim i za Laufey).
Imam ozbiljan backlog igara za PC, a pare ostavim za PS6
 
malo off ali prosto neverovatno da ce naughty dog izbaciti samo jednu igru tokom celog ps5 ciklusa
 
Pa možda neće ni jednu, ako PS6 izađe pre Intergalactica
 
Nazad
Vrh Dno