Meni stoji sada 3,01% kada odem u informacije o računu.
Juče sam otvorio novi i pisalo je 2,01% i kada sam otvarao i posle u informacijama o računu. Tako da je samo do prikaza i treba možda da prođe malo da se pojavi tačna kamata.
Elem, jedno drugo pitanje. Da li znate zašto jednom računu ne mogu da izvršim instant plaćanje? U pitanju je moja majka koja je isto u yettel banci. Kad god unesem njen račun, bilo to preko obrasca ili ručno, instant plaćanje opcija se zasivi i ne može da se uključi. Koji god drugi račun da probam radi normalno. Kada isto hoću da uradim preko raiffeisen banke radi i tu normalno instant plaćanje.
Edit: u stvari sad kad gledam, čim unesem 115 (dakle yettel banka) to polje se zasivi. Možda se podrazumeva da je unutar iste banke instant plaćanje, ali mi je konfuzno to što posle u detaljima plaćanja piše "Instant plaćanje NE". Jedino da testiram sa nekom manjom sumom i da vidim jel radi. Svakako jako glup prikaz ako instant plaćanje svakako radi.
Juče sam otvorio novi i pisalo je 2,01% i kada sam otvarao i posle u informacijama o računu. Tako da je samo do prikaza i treba možda da prođe malo da se pojavi tačna kamata.
Elem, jedno drugo pitanje. Da li znate zašto jednom računu ne mogu da izvršim instant plaćanje? U pitanju je moja majka koja je isto u yettel banci. Kad god unesem njen račun, bilo to preko obrasca ili ručno, instant plaćanje opcija se zasivi i ne može da se uključi. Koji god drugi račun da probam radi normalno. Kada isto hoću da uradim preko raiffeisen banke radi i tu normalno instant plaćanje.
Edit: u stvari sad kad gledam, čim unesem 115 (dakle yettel banka) to polje se zasivi. Možda se podrazumeva da je unutar iste banke instant plaćanje, ali mi je konfuzno to što posle u detaljima plaćanja piše "Instant plaćanje NE". Jedino da testiram sa nekom manjom sumom i da vidim jel radi. Svakako jako glup prikaz ako instant plaćanje svakako radi.