Šta je novo?

Yettel.bank ex Mobi Banka (2024 / 2025 / 2026)

U međuvremenu, oterali me u nedozvoljeni minus u RSD, a EUR partiju na kojoj sam namenio sredstva nisu pipnuli. Plaćanje je bilo za letovanje. Oni se drogiraju. Već sam im poslao prigovor pisanim putem, a ne mogu da dočekam sutra da ih pozovem da ih pozdravim.
 
Verovatno će to rešiti kad bude išlo knjiženje, ali ne znam koji je đavo bankama ovih dana generalno...😁
 
Knjiženje posle nekoliko dana, a do tada meni minus na računu i sutra kad odem u Maxi to će da mi skidaju sa EUR partije. Legendarna banka.
Tu spornu transakciju imam u aplikaciji, ali push i mejl nisam uopšte dobio.
 
Ja sam u 23.35 platio Dinom na NIS-u bez ikakvih problema. Video sam šta se piše, pa sam spremio alternativu, ali nije bilo potrebe za njom, sve je prošlo glatko: prebacivanje sredstava sa štednje po viđenju na tekući račun, uključivanje kanala za prodajna mesta, plaćanje (sa notifikacijom), isključivanje kanala, vraćanje viška na štednju po viđenju.

sutra kad odem u Maxi to će da mi skidaju sa EUR partije
Što se ovoga tiče, da, rezervisali bi ti se evri, ali bi i to knjiženjem trebalo da se ispegla, pod uslovom da u tom trenutku imaš dostupne dinare. Tad se sve izračunava ispočetka.
 
Što se ovoga tiče, da, rezervisali bi ti se evri, ali bi i to knjiženjem trebalo da se ispegla, pod uslovom da u tom trenutku imaš dostupne dinare. Tad se sve izračunava ispočetka.

Međutim, može i da se desi da mu se prvo proknjiži transakcija iz Maksija pre ino plaćanja koje je zarobilo dinare.
 
Naravno, otud i moje pominjanje uslova dostupnosti dinara, a koji bi se mogao rešiti i naknadnim dodavanjem sredstava uplatom ili kako već drukčije, samo pre knjiženja.
 
Znate li da li huawei gt6 pro sat može da se koristi za beskontaktno plaćanje u yettel banci?
 
Ne može, jer osim što nijedna banka pa čak ni Halkbank sa mnoštvo digitalnih novčanika nema podršku za Curve pay, isti nije ni zvanično dostupan u Srbiji.
Curve Pay je dostupan u Austriji, Belgiji, Bugarskoj, Hrvatskoj, Kipru, Češkoj, Danskoj, Estoniji, Finskoj, Francuskoj, Nemačkoj, Grčkoj, Mađarskoj, Irskoj, Italiji, Letoniju, Litvaniji, Luksemburgu, Malti, Holandiji, Poljskoj, Portugalu, Rumuniji, Slovačkoj, Sloveniji, Španiji, Švedskoj, Ujedinjenom Kraljevstvu, Norveškoj, Islandu i Lihtenštajnu.
Što se tiče Hrvatske, Juraj Šebalj je prikazao da je povezao Mastercard Zagrebačke banke na svoj Huawei telefon i sat.
 
! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Zeleo bih da podelim jedno veoma negativno iskustvo sa yettel bankom i ozbiljan propust gde je stric mogao da bude ostecen za 1.5 milion dinara
Sticu se desilo sledece.
Kupio je telefon pre malo manje od 2 godine u poslovnici gde mu je pride ponudjeno da otvori racun yettel banke, odrzavanje besplatno i da placa preko nje taj telefon..
taj racun je koristio samo za to.
mesec dana pred istek mu stigne poruka na telefonu da mu je odobren kredit od 1.2. milion dinara u kesu. Odmah je isao do poslovnice, gde je objasnio da nema pojma o cemu se radi i da stopiraju sve. Oni su se u poslovnici bukvalno segacili sa njim i rekli mu da ide i da trosi te pare, itd...u roku od 20 minuta svih 1.2 mil dinara mu je svuceno sa racuna i prebaceno na drugi racun u drugu banku.
Neko je uspeo da se loguje na njegovu aplikaciju znajuci jmbg, ime i prezime i da promeni broj telefona u aplikaciji i samim tim podnese zahtev za kes kredit na period otplate 6 godina, koji se odobrava preko SMS poruke sa odgovorom DA, bez ikakvih papira i slicno, koji mu je odobren u roku od 24h. Po Yettelu je sve bilo regularno otvoreno, cak su i rekli sa kog telefona je uradjen, kada itd...PRijavio je sve policiji , narodnoj banci i advokatu. Stize mu rata sa kamatom naredna dva meseca ( ukupno planriano da vrati 1.5 milion )
Epilog da ne duzim mnogo, radnik YEttela koji je otisao iz firme pre 5 meseci je ostetio 30tak zaposlenih i digao preko 30.000eur u par dana i sve prebacio na neke druge racune.
on je dobio jedno izvini i to je to...Uglavnom ogroman propust u aplikaciji
 
Pošto sam dodao karticu Yettel Bank i u wallet na satu, morao sam da pozovem call centar da je verifikujem. Moram d kažem super ljubazna i predusretljiva devojka se javila, obavili to posle kraćeg vremena, da pitala me je za sigurnosno pitanje koje nemam pojma kad sam i gde postavio, kad sam to odgovorio, par nekih tehničkih pitanja i to je to. Onda sam je zamolio da mi proveri kakav mi je status oko Yettel Sve i kao što su mi juče rekli u poslovnici, ostaje mi 50% popusta na pretplatu paketa i besplatan Max Bank račun. Rok za dostavu fizičke kartice je mesec dana, što mi u principu nije ni bitno svakako koristim plaćanje telefonom. Račun je viševalutni, svi bakomati su i za uplatu i za isplatu RSD i EUR, samo verovatno za isplatu EUR je potrebna fizička kartica.
 
Nije propust u
! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Zeleo bih da podelim jedno veoma negativno iskustvo sa yettel bankom i ozbiljan propust gde je stric mogao da bude ostecen za 1.5 milion dinara
Sticu se desilo sledece.
Kupio je telefon pre malo manje od 2 godine u poslovnici gde mu je pride ponudjeno da otvori racun yettel banke, odrzavanje besplatno i da placa preko nje taj telefon..
taj racun je koristio samo za to.
mesec dana pred istek mu stigne poruka na telefonu da mu je odobren kredit od 1.2. milion dinara u kesu. Odmah je isao do poslovnice, gde je objasnio da nema pojma o cemu se radi i da stopiraju sve. Oni su se u poslovnici bukvalno segacili sa njim i rekli mu da ide i da trosi te pare, itd...u roku od 20 minuta svih 1.2 mil dinara mu je svuceno sa racuna i prebaceno na drugi racun u drugu banku.
Neko je uspeo da se loguje na njegovu aplikaciju znajuci jmbg, ime i prezime i da promeni broj telefona u aplikaciji i samim tim podnese zahtev za kes kredit na period otplate 6 godina, koji se odobrava preko SMS poruke sa odgovorom DA, bez ikakvih papira i slicno, koji mu je odobren u roku od 24h. Po Yettelu je sve bilo regularno otvoreno, cak su i rekli sa kog telefona je uradjen, kada itd...PRijavio je sve policiji , narodnoj banci i advokatu. Stize mu rata sa kamatom naredna dva meseca ( ukupno planriano da vrati 1.5 milion )
Epilog da ne duzim mnogo, radnik YEttela koji je otisao iz firme pre 5 meseci je ostetio 30tak zaposlenih i digao preko 30.000eur u par dana i sve prebacio na neke druge racune.
on je dobio jedno izvini i to je to...Uglavnom ogroman propust u aplikaciji
Veselo drustvance.

30 zaposlenih ili 30 klijenata?
 
mesec dana pred istek mu stigne poruka na telefonu da mu je odobren kredit od 1.2. milion dinara u kesu.
Neko je uspeo da se loguje na njegovu aplikaciju znajuci jmbg, ime i prezime i da promeni broj telefona u aplikaciji
Zvuči priča verodostojno, ali kako mu je stigla poruka ako su podaci u sistemu promenjeni?

samo verovatno za isplatu EUR je potrebna fizička kartica
Od skoro i to može digitalnim novčanikom.
I ne samo to nego svaka opcija bankomata, pa i uplate u obema valutama.
 
Palo mi je na pamet, a zaboravio sam da pitam. Ako već novac može da se podiže na bankomatima drugih banaka, da li mogu i EUR ako su takvi bakomati (recimo RFB) i da li onda mogu i uplate na tim bankomatima RSD i EUR?
 
Danas i ja zvao podršku da ubacimo debitnu u wallet. Nije mogla da se ubaci samostalno. Takođe maksimalno prijatan lik se javio i završili. Kaže da je kartica bila zapamćena na 11 platnih mesta, a može 10. Od toga na githubu 4 puta (????)., 2x na Temu.. Nije mi bilo jasno kako kad sam zapamtio samo na PayPal i Aliexpress... verovatno neki sajtovi pamte bez pristanka. Obrisali smo sa svih mesta sem PP. Naknadno sklonih i sa Aliexpress jer plaćam preko Gpay.
Inače, juče sam ubacio u Wallet kreditnu MC i prva kupovina/transakcija je bila bezuspešna - zaboraio sam u app da za nju aktiviram plaćanja. Posle je prošlo.
Danas pogledam - neuspešni pokušaj su naplatili 35 dinara 🙂. Verovatno neki penal iz ugovora, mrzi me da gledam... Nek reše push notifikacije, sve im je oprošteno 🙂.
 
Nije baš deo ugovora, ali jeste tarifnika, što je i deo ponude. Konkretno te je pogodio stav Odbijene transakcije za plaćanja u inostranstvu, koji se odnosi na kreditnu karticu.
 
Kaže da je kartica bila zapamćena na 11 platnih mesta, a može 10.

Da, to je strandardan problem. To je ograničenje koje postavlja Mastercard da digitalni novčanik mora biti u prvih 10 sačuvanih platnih mesta. Nakon što se obriše da bi bilo manje od 10 ti posle možeš na neograničen broj sajtova da je sačuvaš. Dakle, nije ograničenje 10, nego je ograničenje da digitalni novčanik mora biti u prvih 10.
 
Dobio sam ponudu za štednju po viđenju sa kamatom od 4,01% ako preko njih budem primao platu (sto vec radim), narednih 6 meseci ili dokle primam platu. Mada nije jasno izreceno da li samo na tih 6 meseci daju taj bonus pa se posle standardno vraca na 2,01%. U aplikaciji naravno ni traga o tome...
 
Dobio sam ponudu za štednju po viđenju sa kamatom od 4,01% ako preko njih budem primao platu (sto vec radim), narednih 6 meseci ili dokle primam platu. Mada nije jasno izreceno da li samo na tih 6 meseci daju taj bonus pa se posle standardno vraca na 2,01%. U aplikaciji naravno ni traga o tome...

Zanimljivo. Gde si dobio ponudu?
 
Dobio i ja na mail.
 
Ово изгледа важи само за нове рачуне који се отворе. Да ли стари корисници штедње по виђењу могу да остваре право на ту бонус камату и на који начин. Не знам да ли може да се отвори нови штедни рачун по виђењу поред већ постојећег, као са ороченом штедњом што може.
Ако неко дође до информација нека јави.
 
Nazad
Vrh Dno