Saglasan sam sa predlozima, samo bih napomenuo dve stvari. Prvo, kako i prethodna poruka navodi, čak i sa odvojenom potrošnjom će proći dinarska plaćanja u inostranstvu (sa dinarskog računa umesto deviznog), pa to nažalost nije sasvim pouzdana zaštita sredstava. Drugo, Raiffeisen uzima 1% provizije za plaćanja u inostranstvu. Tako da ipak držim palčeve da članu koji je pitao bude uspešno aktiviran Bank MAX u Yettelu, jer bi tamo lakše kontrolisao potrošnju (po kanalima i slično) i plaćao bez ikakve naknade.
