coldej
Slavan
- Učlanjen(a)
- 15.07.2008
- Poruke
- 1,364
- Poena
- 375
Moja oprema
- CPU & Cooler
- Ryzen 5700x3d
- Matična ploča
- Msi b450 Tomahawk max
- RAM
- Gskill trident z 3000 Mhz Cl16
- GPU
- Powercolor Hellhound rx6700xt
- Storage
- Ssd, hdd
- Zvuk
- Xonar dx
- PSU
- Asus rog strix 750w
- Kućište
- Cooler Master 690 III
- Monitor
- Dell 2722DGM
- Miš & tastatura
- Logitech
- Mobilni telefon
- Samsung s21fe
- Pristup internetu
- Optički internet
Odavno nisam svirao cak 10 godina uzeo bih neku gitaru za svirku Metala, Rocka uvek mi se svidjao Ibanez inace solo gitarica me interesuje da se pod stare dane zanimam a i malo da decu zainteresujem ako budu zeleli. Ne bih da je kinez bas a i ne bih isao preko 500e. Izvinjavam se moderatorima ako je tema za sta da kupim neka prebace temu.

