Pogledaj pocetak ovog posta:Da li ima mogućnosti da se na Temu vide realne slike proizvoda a ne tenderi? Na Aliju, u komentarima i ocenama korisnika ima pravih fotki.
Glupost. Koristi se da npr. na kupovinu od 10.800 umanji za 2.200rsd. Ali biras artikle koju su po vecoj ceni nego regularno i to osetno😂Pogledajte prilog 453393
Jel ima neka fora osim sto su dva artikla zaprvo dve kupovine od 1700din? Zna li neko?
HvalaNema toga ovde.
Svaka posiljka ima pracenje i zna se kada ti je urucena.
Da li neko zna da li proizvodi za vracanje moraju da budu upakovani u originalne kese u kojima su stigli?Biraš predmet za koji podnosiš reklamaciju, nije za celu porudžbinu. Samo im je prevod na tom ekranu kada klikneš "Refund/Refund" malo... neprecizan.
Da li neko zna da li proizvodi za vracanje moraju da budu upakovani u originalne kese u kojima su stigli?
Tako je kao sto kaze moderator, moraju bar kodovi da budu na kesama.Da li neko zna da li proizvodi za vracanje moraju da budu upakovani u originalne kese u kojima su stigli?
Ne. Nigde nije bilo reči o "mesec-dva". Da ponovim:@sammy
Nagovorili smo moderatora da jos mesec-dva pisemo i ovde o Temu
logistici ( PostExpress i Milsped )
Da se ne otvara dodatna tema o tome.
Kada vidimo prva iskustva sa PE i MO-DEX , onda diskusiju premestamo na Pracenje posiljki ,
a ovde ce ostati samo diskusija o ponudi na Temu.
O čemu nije diskutovano, naravno da može. Ali ne da se vrti ista priča o praćenju u nedogled.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari