Šta je novo?

Dobre radne stolice

U tom slucaju najbolja je stolica koju si probao. Ja sam recimo celu srednju skolu i pola faksa presedeo na njihovoj (sada vidim metta je proizvodjac, ruski). Izdrzala je dok mreza nije propala i osovina pukla, jedno znaci ~ 5 godina. Ali na njoj nisam sedeo vise od 2 h dnevno u proseku i zuljanje guzice je bila normalna stvar.
 
svaka do jedne se raspadne a ljudi seli jednom u zivotu u najjeftinije gejmerske stolice spawn i killabee od 15,000din... normalno da ce se raspasti.

probajte neku noblechair stolicu, secretlab, cougar, arozzi (kojim sam odusevljen kakve su) pa pricajte nesto :D

no dobro ovde preovladjuju stariji ljudi koji na sve to gledaju kao na igracke za decurliju i sede na "ruskim" modrulj stolicama od 50kg sto objasnjava dovoljno
 
Isao sam danas u modrulj da probam stolice i najvise mi se svidaju 291 i m802.
291 je meni ok, samo sto ima tvrdji deo za sedenje.
Da li neko ima iskustva sa ovim stolicama?
 
svaka do jedne se raspadne a ljudi seli jednom u zivotu u najjeftinije gejmerske stolice spawn i killabee od 15,000din... normalno da ce se raspasti.

probajte neku noblechair stolicu, secretlab, cougar, arozzi (kojim sam odusevljen kakve su) pa pricajte nesto :D

no dobro ovde preovladjuju stariji ljudi koji na sve to gledaju kao na igracke za decurliju i sede na "ruskim" modrulj stolicama od 50kg sto objasnjava dovoljno
pa i taj ruski je modrulj sranje, ali je manje sranje od tog kineskog tapaciranog govna na kojem ti sedis :)
Isao sam danas u modrulj da probam stolice i najvise mi se svidaju 291 i m802.
291 je meni ok, samo sto ima tvrdji deo za sedenje.
Da li neko ima iskustva sa ovim stolicama?
nemoj da ides na opciju koja je tvrdja. To su uglavnom jeftiniji meshovi, koji ce pre da propadnu skroz nego sto ce vremenom da promene svojstva
 
Narucena 2kom Asus Rog Destrier koje stizu za 7-10 dana, pa kad stignu pisem utiske.
 
Narucena 2kom Asus Rog Destrier koje stizu za 7-10 dana, pa kad stignu pisem utiske.
To je stolica zapravo koju bih voleo neko iskreno da iskomentarise, jer mi od gaming stolica jedina deluje kao nesto sto je stvarno vredno tih para. Oni iz BDTOD kako vec tima nisu mi skroz non bias. Tako da ako bi doista nasao vremena da bacis koji detaljniji postic, znacilo bi !
 
može to da se kaže i na malo kulturniji način.
Moze i post koji je isprovocirao manje kulturan nacin da bude i manje perfidan ;) Ili precizniji, kako ne bi ostalo prostora za drugacije tumacenje. Sta mu to znaci "stariji clanovi koji sede na stolicama od 50 kg? " Sta mi smo metuzalemi neki sto iskreno sa nekim iskustvom pricamo o stolicama? Pa i mi smo nekada sedeli na gejmerskim stolicama :) Imam valjda pravo da komentarisem zasto one ne valjaju. Jednostavno su ergonomski katastrofa za duzi rad. I vi mladji clanovi, koliko god da idete po teretanama , radite caliestetiku sta vec. Pitace vas starost gde vam je bila mladost. Jer kada krene da se radi posao od 8h dnevno, nijedna aktivnost ti ta ledja nece ispraviti od sedenja u poluzgrbljenom polozaju,gde jos malo pa mozes da izvrsis autofellatio (evo bio sam kulturan i to koristeci latinske izraze). Tako da trebalo bi da kazes hvala na uvidu i produzis dalje.
 
Poslednja izmena:
pa i taj ruski je modrulj sranje, ali je manje sranje od tog kineskog tapaciranog govna na kojem ti sedis :)

nemoj da ides na opciju koja je tvrdja. To su uglavnom jeftiniji meshovi, koji ce pre da propadnu skroz nego sto ce vremenom da promene svojstva
bez brige, ja sedim na italijanskoj sitland stolici.

posto su gejmerske stolica govna, reci nam svoja iskustva sem "sve su sranje". na kojim stolicama si sedeo, koliko dugo, sta je bilo toliko lose?
posto se razumes i u ergonomiju i znas da prepoznas koja je ergonomicna a koja nije gledajuci u sliku, reci nam odakle potice tvoj znanje o tome? definitivno nije od iskustva, jer ga nemas
vodis se onim: svi pljuju pa ajde i ja, iako nikad nisam probao, al ne mora to niko da zna..
sedeo sam i ja puntu pa mi nije svaki fiat sranje
 
Mislio sam da 291 ima tvrdji deo za sedenje.
Ako neko ima bolji predlog za budzet od 300-400eur slobodno. Jos nisam nista odlucio.
 
Mislim da modovi ne zalaze u ovu temu u suprotnom sam siguran da bi smo bili pošteđeni i ovog osnovnoškolskog razgovora i korišćenja ovakvog rečnika....
Tu su modovi i počastili smo poenima one koji to zaslužuju. Držite se teme i bez vređanja i ismevanja da nebi radio ban hammer.
 
Pozdrav svima,

gledam klincu (13 godina) neku radnu-gaming stolicu da uzmem do oko 100e, ako za tu cenu ima da je OK udobnost i kvalitet,
video sam recimo ovu Ikea i po komentarima je za taj novac dobra, da li ima možda neki bolji izbor do oko 100e?
 
Koliko vremena klinac provodi ispred ekrana ?
 
za 100€ nema da se kupi iole kvalitetna stolica.
 
Sveo sam izbor na;

Svaki komentar je dobrodosao u izboru.
 
Poslednja izmena:
Po oko 2 sata dnevno, vikendom dosta više.




Naveo sam primer stolice koja je po komentarima dobra za tu cenu, moje pitanje da li ima neka bolja kupovina od te do 100e,
ako niko nema neku preporuku uzimam tu iz Ikea-e.
Mozda ti je bolje da mu das drvenu kuhinjsku (bez zezanja) jer sumnjam da ce ta izdrzati vise od par meseci, kao i sve druge gejmerske stolice do 30.000din, ova cak izgleda veoma slabasno, samo ces baciti pare.
 
Mozda ti je bolje da mu das drvenu kuhinjsku (bez zezanja) jer sumnjam da ce ta izdrzati vise od par meseci, kao i sve druge gejmerske stolice do 30.000din, ova cak izgleda veoma slabasno, samo ces baciti pare.

Dobro nisi rekao da mu nabavim panj. :p

Ima neku od manju office koja je plaćena oko 50e i koju koristi oko 3 godine a koju sam ja pre njega koristio par godina pa je izdržala,
ali je prilično neudobna...ova iz Ikea-e deluej da je bolja u svakom pogledu.
 
Sveo sam izbor na;

Svaki komentar je dobrodosao u izboru.
Ja imam Modrulj 801, izdržava mojih 115 kila i u zavaljenom položaju i zadovoljan sam ali priznajem da ne znam za bolje, nisam probao skuplje stolice. Ne znam u čemu je razlika ali je 802 duplo skuplji. Inače išao sam da kupim visokohvaljeni 291 i shvatio da 3 položaja za zaključavanje su neupotrebljiva. Moj Modrulj ima mnogo bolje kontrole.
 
Dobro nisi rekao da mu nabavim panj. :p

Ima neku od manju office koja je plaćena oko 50e i koju koristi oko 3 godine a koju sam ja pre njega koristio par godina pa je izdržala,
ali je prilično neudobna...ova iz Ikea-e deluej da je bolja u svakom pogledu.
Da ali tada je tvoj klinac imao 10god i mnogo je laksi bio. Sada ocekujes da ce ova stolica da izdrzi tih 3 godine kao i ta od 50e kada on bude napunio 16god?
Doduse ako bude do 70kg mozda i izdrzi toliko.
Koliko ce izdrzati stolica zavisi koliko je nemiran taj sto sedi i koliko je tezak.
Jedan clan ovog foruma je pisao da i ove najjeftinije izdrze jako dugo i onda dodao da u njih seda kao da seda na jaja.
Ako se tako bude ponasao onda ce izdrzati, ali ako krene da udara po igricama i onda skace po njoj od uzbudjenja onda nema sanse da izdrzi bez obzira sto se zove gejmerska.
 
Poslednja izmena:
Ja imam Modrulj 801, izdržava mojih 115 kila i u zavaljenom položaju i zadovoljan sam ali priznajem da ne znam za bolje, nisam probao skuplje stolice. Ne znam u čemu je razlika ali je 802 duplo skuplji. Inače išao sam da kupim visokohvaljeni 291 i shvatio da 3 položaja za zaključavanje su neupotrebljiva. Moj Modrulj ima mnogo bolje kontrole.
Skuplje ne znači bolje. Prelistaj moje prethodne postove u ovoj temi o mojoj stolici koja je duplo skuplja od tvoje.
 
Dobro nisi rekao da mu nabavim panj. :p

Ima neku od manju office koja je plaćena oko 50e i koju koristi oko 3 godine a koju sam ja pre njega koristio par godina pa je izdržala,
ali je prilično neudobna...ova iz Ikea-e deluej da je bolja u svakom pogledu.
Imao sam problema sa ledjima dole. Pored terapije, doktori su rekli da sedim na obicnoj (drvena) stolici. To sam i radio 6 godina. Nije udobno, ali sam sedeo 50ak h nedeljno 6 godina na takvoj stolici. Takodje kazu da je zdravo lopta za pilates da se sedi.
Skoro se pocastio aeronom.
 
Nazad
Vrh Dno