Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

nisam u zadnje vreme bas pratio ovu temu, vidim na mts sajtu da je hbo i hbo+ hd besplatan do polovine januara kao i obicno sto bude pa sam ga aktivirao preko STBa, sad vidim da je u aktiviranim uslugama prikazana puna cena paketa kao da nema promocije. je l to ok, hoce li mi biti besplatno kao sto i pise do polovine januara..?
Pogledajte prilog 415587
Имао сам исти случај за ХБО+!
Контактирао сам КЦ и добио информацију да се услуга Хбо и Хбо + не наплаћује ако је активирана 15 октобра до 15 јануара без обзира што пише цена услуге.
 
Znači box crveni još 300 dinara gore:ROFLMAO: sa 4000 na 5500 za nekih godinu i kusur dana...
 
Nije to ništa, bila su 4 poskupljenja za vreme trajanja moje prošle ugovorne obaveze :) 4000-4200-4400-4600-5200...ugrabih pre mesec dana ovo 5200 na novom ugovoru, normalno sa određenim brojem meseci po 50% pretplate mesečno.
 
Pa i ti koje sad upecaju na te "besplatne" usluge će za 2 godine da budu među korisnicima koji finansiraju sve to besplatno novoj turi korisnika, kroz ovakva poskupljenja i na silu migracije paketa sa jeftinijom cenom na isto-to-samo-skuplje paket.
 
Pa i ti koje sad upecaju na te "besplatne" usluge će za 2 godine da budu među korisnicima koji finansiraju sve to besplatno novoj turi korisnika, kroz ovakva poskupljenja i na silu migracije paketa sa jeftinijom cenom na isto-to-samo-skuplje paket.
Сумњам да ће било ко остати(од ових који су добили бесплатно) у Мтс кад дође плаћање пакета. Сада су добили бесплатно они који не користе и није им до сада није ни требао интернет.
Велика већина су старачка домаћинства у селима где брзина нета само прави главобоље онима који је користе(2-4мб/сек).
Данас био у пословници вратио опрему, огромна је гужва и већина је враћала опрему незодовољна и жалила се на рачуне.
Желе да ми плаћамо услуге за друге који добијају гратис.
 
Za koji dan mi istice ugovor na BOX3 optika. Potreban mi je samo internet, ali mora i fiksni, pa bi uzeo Box2 paket. Da li je neko nakon sto je trazio IDP broj dobio 24 meseca po 50% popusta za BOX2 optiku? Recimo ovaj 200/100 Mb/s izadje 1200 din mesecno, ako bi dobio po 50% na 24 meseca...
 
Zvala danas teta iz MTS ugovor ističe 1.12. nudi 3 meseca po 50%. Nakon što sam je obavestio da mi Yettel i Sbb nude 12 meseci po 1 din u dogovoru sa kolegom mi nudi 7 meseci 50%.
I na kraju mi naglašava ako budem prelazio u Sbb da donesem opremu i ličnu kartu, a ako budem prelazio u Yettel da dođem samo sa ličnom kartom da tražim IDP broj da ne vraćam opremu....
 
Jel moguce da ne daju vise 50% na 24 meseca kao sto su ljudi pisali nedavno ovde ?!
 
Davali su za box 4 24 meseca po pola pretplate a za manje boksove nešto nisam siguran...
 
Da , ali ova teta ima ta ovlaštenja . Kada vam istekne UO sutradan otidjite do poslovnice i zatrazite IDP broj , ne slušajte sta vam budu pricali u poslovnici , sem da ce Vas neko nazvati u skorije vreme i ponuditi daleko bolje uslove
 
Tako je.
I meni su nudili 8 m 50% dok nije istekla UO. Kad je istekla i ja zatrazio IDP broj sutradan su me zvali i ponudili 24m po 50%.
 
Problem je sto tih 24 meseca po pola cene nude za skuplj paket Box4.

Jel ima koga da je dobio 24 meseca a da je uzeo Box2 paket ili eventulano Box3?
 
Davali su za box 4 24 meseca po pola pretplate a za manje boksove nešto nisam siguran...
Za box3 davali i daju još (bar pre 10 dana). Ja dobio pre pola godine, kolega pre 10-ak dana.
Zvala danas teta iz MTS ugovor ističe 1.12. nudi 3 meseca po 50%. Nakon što sam je obavestio da mi Yettel i Sbb nude 12 meseci po 1 din u dogovoru sa kolegom mi nudi 7 meseci 50%.
I na kraju mi naglašava ako budem prelazio u Sbb da donesem opremu i ličnu kartu, a ako budem prelazio u Yettel da dođem samo sa ličnom kartom da tražim IDP broj da ne vraćam opremu....
Kad ti istekne UO, sutradan u poslovnicu sa ličnom kartom, podnesi zahtev za idp. Zovu u roku od par dana i nude 24x50%. Ti radnici u poslovnici ti to ne mogu ponuditi.
Tako je bar bilo pre 10-ak dana i u nazad godinu dana. Naravno uvek se može desiti da jednom to prekinu
 
Naravno uvek se može desiti da jednom to prekinu

Ili da te ne pozovu po 10-ak dana, a u međuvremenu plaćaš te dane kao da svaku od usluga koje su bile deo tvog Box paketa koristiš na pojedinačnom ugovoru bez ugovorne obaveze (po cena usluge bez UO), pa te tu lepo "klepe" (pogledaš samo cene tih Omorika i cenu NET paketa bez UO i sve ti bude jasno) ako imaš extra strpljenje da čekaš poziv i "urgencije" da prorade.
 
Za koji dan mi istice ugovor na BOX3 optika. Potreban mi je samo internet, ali mora i fiksni, pa bi uzeo Box2 paket. Da li je neko nakon sto je trazio IDP broj dobio 24 meseca po 50% popusta za BOX2 optiku? Recimo ovaj 200/100 Mb/s izadje 1200 din mesecno, ako bi dobio po 50% na 24 meseca...
Koliko sam pročitao nema više box 2 paketa u ponudi.
 
Ili da te ne pozovu po 10-ak dana, a u međuvremenu plaćaš te dane kao da svaku od usluga koje su bile deo tvog Box paketa koristiš na pojedinačnom ugovoru bez ugovorne obaveze (po cena usluge bez UO), pa te tu lepo "klepe" (pogledaš samo cene tih Omorika i cenu NET paketa bez UO i sve ti bude jasno) ako imaš extra strpljenje da čekaš poziv i "urgencije" da prorade.
Mislim da je to nemoguće. Pozovu te za najkasnije 3 dana ili ti pošalju idp u roku od 7 dana. Mislim da je to krajnji rok.
Mada po iskustvima na ovom forumu, koliko sam pratio, sve su pozvali u roku od 3 dana, pa i mene, pričam iz ličnog iskustva.
A to razdvajanje valjda kreće od trenutka dobijanja idp broja do trenutka uvođenja yettel usluge. Mada za to nisam siguran, najbolje da potvrdi neko ko je prenosio uslugu u yettel
 
Mislim da je to nemoguće.

sve su pozvali u roku od 3 dana, pa i mene, pričam iz ličnog iskustva.

Moguće je, i ja pričam iz ličnog iskustva tj moj rođeni brat je kroz tu priču prošao pred kraj septembra ove godine. Mrzi me da pregledam sad moje komentare oko toga koji je 2x. septembar bio kad je otišao u poslovnicu(mislim da je nešto oko 25. , ili 23. septembra) . Uglavnom su ga zvali tek 05. ili 06.10. i tad je postpisao ugovor. Između odlaska u poslovnicu da se podnese zahtev za IDP i poziva je pravljeno 2 "urgencije" sa MTS podrškom + jedno "potezanje veze u MTS"-u (pa su 2 dana nakon toga pozvali konačno).


edit: Evo, nisam bio lenj pronašao sam komentare:


Znači 25.09. IDP zahtev, 06.10. tek poziv i potpisan ugovor isti dan.
 
Poslednja izmena:
I za to odlaganje poziva su "oteli" 1831 din više za 5 dana oktobra i sličnu cifru za sličan broj dana na kraju oktobra, od podnošenja IDP do kraja meseca.
 
Pa dobro, kod njega je očigledno bilo nešto specifično, sto se kaže: "izuzetak potvrđuje pravilo". Bitno je da su ga ipak na kraju pozvali i da je dobio to što je hteo.
Bitno je da je ovde desetine ljudi pisalo da im je ova fora sa idp-om prolazila i da su dobijali 24x50%.

Edit: sad nešto razmišljam, meni nisu naplatili raskačen box za ta tri dana od podnošenja zahteva do poziva. Kod njega je očigledno bio specijalan slučaj
 
@mlax37 Naplatili su ti sigurno. Samo nisi zagledao detalje tih mesečnih računa kad si "obnavljao". Kreiranjem IDP zahteva se "razformira" Box paket... pa ti posle prešao u Yettel ili formirao novi Box ugovor isto ti dođe, dok sa jednim od ta 2 provajdera ne postpišeš nekakav ugovor za to vreme imao si period gde nisi imao Box nego X pojedinačnih usluga izdvojenih kod MTS-a.

A bilo je i još specifičnijih slučajeva, da neke ljude nisu nikad ni pozvali :D :D Ako se ne varam @renne je bio jedan od tih "srećnika" pa je zato??? i prešao na Yettel i sad uživa u tome kako im radi TV platforma :D
 
Nazad
Vrh Dno