Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Možda pisano, a možda i ne...
Aktivirah Deezer na Box 3 - na mts sajtu kaže 3 meseca besplatno.
U Deezer aplikaciji posle logovanja preko mts piše doslovce:
"MTS - Deezer Premium - 1M trial
mts"
I, koliko je sada, mesec ili tri?
 
U sredu mi ističe jedan box4, da proverim ovde, i dalje radi varijanta sa traženjem IDP pa onda 50% na 24 meseca?
 
Da li uz ovih 50% popusta na mesečnu ratu, može i da se uzme uredjaj/telefon?
 
U sredu mi ističe jedan box4, da proverim ovde, i dalje radi varijanta sa traženjem IDP pa onda 50% na 24 meseca?
To je sjajno pitanje, do sada su kolko znam davali to samo ako je neko isao na sledeci veci paket.
Ja sam sa box 3 na box4 zlatni presao i dobio, sad realno nema na sta vise da se upgraduje tako da je pitanje sta ce biti.
Probaj pa javi ne kosta te nista, ili ako je neko to radio i dobio 50% ove godine nek se javi.
Da li uz ovih 50% popusta na mesečnu ratu, može i da se uzme uredjaj/telefon?
Ako se nevaram ne mogu dva benefita, moraces za jedan da se odlucis.
 
Svakako sam i planirao veći paket, sa crvenog na plavi light ili tako nešto. Javljam šta sam uradio za par dana!
 
To je sjajno pitanje, do sada su kolko znam davali to samo ako je neko isao na sledeci veci paket.
Ja sam sa box 3 na box4 zlatni presao i dobio, sad realno nema na sta vise da se upgraduje tako da je pitanje sta ce biti.
Probaj pa javi ne kosta te nista, ili ako je neko to radio i dobio 50% ove godine nek se javi.

Ako se nevaram ne mogu dva benefita, moraces za jedan da se odlucis.
Netačno. Daju i za isti paket ako se podnese zahtev za idp. Ne znam otkud vam to da mora veći paket. Ja sam dobio pre 6 meseci, kolega pre 15-20 dana
U sredu mi ističe jedan box4, da proverim ovde, i dalje radi varijanta sa traženjem IDP pa onda 50% na 24 meseca?
Kao što sam već rekao radila je ta varijanta provereno pre 15-20 dana.
Trebalo bi da i dalje radi, u svakom slučaju javi
 
Možda pisano, a možda i ne...
Aktivirah Deezer na Box 3 - na mts sajtu kaže 3 meseca besplatno.
U Deezer aplikaciji posle logovanja preko mts piše doslovce:
"MTS - Deezer Premium - 1M trial
mts"
I, koliko je sada, mesec ili tri?
Ima li pojma neko o Deezer-u?
Postoji neki konfuzni opis na sajtu mtsa pa ne bih da se zeznem
 
Netačno. Daju i za isti paket ako se podnese zahtev za idp. Ne znam otkud vam to da mora veći paket. Ja sam dobio pre 6 meseci, kolega pre 15-20 dana

Kao što sam već rekao radila je ta varijanta provereno pre 15-20 dana.
Trebalo bi da i dalje radi, u svakom slučaju javi
Rekao sam ako se ne varam, nisam nista tvrdio kao prvo kao drugo neznam ovde na forumu nikoga ko je uspeo da sa veceg sidje na manji paket i dobije 24m 50%.
Da je neko ostao na istom paketu i dobio 24m 50% nisam cuo ali me raduje ta informacija, bas sam razmisljao sta cu kad mi istekne.
 
Da, da većina ljudi je ostala na istom paketu, ko prati zna. Što se tiče prelaska na manji to ne znam da li je iko pokušao
 
Od pre neki dan sam uveo MTS optiku...
Nabavio sam i isprobao Huawei Home Edge ONT - WA8021V5, pa sada sam sebi pišem odgovore, možda nekome bude od koristi.

1. Da li je moguće povezati kablom WA8021V5 na ruter na kojem se nalazi isključen WiFi i podesiti da radi kao AP sa parametrima koji se direktno podešavaju?
Da, moguće je povezati ga LAN kablom (sam se konfigurise čim primeti da je povezan LAN kablom) i zatim postaviti različite parametre od WLAN-a definisanih u ruteru. Ipak izgleda bolje uraditi sledeće: podesiti WLAN parametre u ruteru pa isključiti antene a zatim ostaviti da ih WA8021V5 povuče kroz LAN kabl.

2. Obzirom da WA8021V5 ima tri LAN porta (a jedan bi bio zauzet), da li se preostali mogu koristiti?
Da, isprobao sam za sada jedan port i on radi.

3. Ako bi obezbedio još jedan WA8021V5 pa i njega povezao kablom na ruter, da li bi mogao da namestim da takva dva WA8021V5 rade u mesh režimu pri čemu je WiFi na osnovnom ruteru isključen?
Po podešavanjima koja sam video u ruteru, on diktira WLAN mesh čak i ako su antene na njemu pogašene. Tako da ću pokušati da nekako obezbedim još jedan WA8021V5.
 
Rekao sam ako se ne varam, nisam nista tvrdio kao prvo kao drugo neznam ovde na forumu nikoga ko je uspeo da sa veceg sidje na manji paket i dobije 24m 50%.
Da je neko ostao na istom paketu i dobio 24m 50% nisam cuo ali me raduje ta informacija, bas sam razmisljao sta cu kad mi istekne.
Meni nudili isti najmanji paket za box3 24 meseca po 50%, uzeo najveci svojom zeljom, box 3 max.
 
Onda je problem kod tebe, ja sada probao i sve radi kako treba.
 
Da li neko ima skorije iskustvo sa dobijanjem popusta za obnavljanje Box 3 ugovora uz pomoć traženja Mik koda za prelazak u drugu mrežu? Bliži se istek ugovora sredinom meseca za lokaciju na kojoj nema previše drugih opcija, neko je pominjao Beotel kao varijantu.

Ako postoji neki mts ili neki drugi promoter koji može da ponudi varijantu sa popustom na novi ugovor, molim da se javi u pp,

Znači na adresi postoji fiksni broj, adsl internet i mts Box3 tv paket sa 2 uređaja, oni bi voleli da im ostane to nepromenjeno, za N1, Novu i tome slično koriste Youtube, šaljem im linkove povremeno šta da gledaju, a i oni se već odlično snalaze sami.
 
Istekao ugovir od 24 m . za box 4 crveni. Ne bih sklapao ugovor. internet mi je potreban još 5 mesec. Šta da očekujem od mts nakon isteka ugovora? Ima li nekih drugih ponudjča interneta eventualno i tv bez ugovora narednih 5 meseci? Hvala za svaki savet.
 
Šta se tačno dešava sa uslugom ako se posle zahteva za IDP broj stvarno dobije taj broj? U smislu ne pozovu, ne ponude popust, samo prodje zahtev? Čisto da znam šta je u opciji... 😁
 
Ima li neki agent MTS-a na forumu,ističe mi ugovor za box 4 13.12.2023 pa da se dogovorimo za produžetak istog.
 
Istekao ugovir od 24 m . za box 4 crveni. Ne bih sklapao ugovor. internet mi je potreban još 5 mesec. Šta da očekujem od mts nakon isteka ugovora? Ima li nekih drugih ponudjča interneta eventualno i tv bez ugovora narednih 5 meseci? Hvala za svaki savet.
Ako ostanes kod MTS-a bez ugovora ocekuj da ce da ti skinu kozu sa ledja sa cenom. Mislim da Orion ima ponudu da se plati prikljucna taksa pa koristis koliko hoces a da li kod njih ima tv nisam pratio situaciju.
 
Istekao ugovir od 24 m . za box 4 crveni. Ne bih sklapao ugovor. internet mi je potreban još 5 mesec. Šta da očekujem od mts nakon isteka ugovora? Ima li nekih drugih ponudjča interneta eventualno i tv bez ugovora narednih 5 meseci? Hvala za svaki savet.
Plaćaš punu tj trenutnu cenu za box4 crveni odnosno od 01.01.2024. plaćaš paket koji oni odrede kao zamenu paketu koji trenutno imaš.
 
evo ti moji racuni u poslednjih godinu dana, ali, od juna mi je istekao ugovor..
svaki mesec sve vise naplacuju
inace box3 je u pitanju

mtsssssss.png
 
Tri slota, nema mogućnosti da se vidi šta je registrovano
Данас смо се излоговали са апликације за телефон и избрисали апликацију и не пријављује му један слободан слот.
Кад покуша да се неко улогује искаче порука достигле сте максимални број корисника.
 
Vrh Dno