Šta je novo?

GLOBALTEL - virtuelni mobilni operator

Pa lepo piše u aplikaciji da kredit traje do određenog datuma od dana uplate, a to je 90 dana.
Pa dopuni malo ponekad i osta će ti.
Ne treba meni, nego odgovaram kolegi na pitanju.
Izvini kolega, npr.bilo ko ima lupam 1000 din. kredita na broju i to važi npr do 01.06.2023 ukoliko ne dopuni do tog datuma magično nestaje tih 1000 din. Ukoliko dopuni do tog datuma ostaje mu 1000 din i plus onoliko koliko je dopunio. Tako rade svi operateri.
 
Poslednja izmena:
Prva stvar koju će telekom da uradi je da promeni tarife nagore. Ovako sad je ok... Jes da imaju buba ali se drže.
Za 900 dinara ne možeš naći bolju ponudu (plus bonus od 200gb za prenos broja). Svi ostali su podigli dosta cene, jedino da se cenkaš sa njima, ali retko kada uspe.
 
Uništiće globaltel za do godinu dana. Kao što unište svega čega se dotaknu.
Naravno da mislim na Telekom, teško zaduženu raspikuća firmu koja radi za interese pojedinaca sa vrha države a koristi novac svih građana.
Kako bih samo voleo da je taj Telekom prodat a Lučić da kosi travu koliko je grozan lik.
Loše vesti, loše vesti.

Pobegao sam od mts-a u globaltel i evo me ponovo "kod kuće". 😤
 
Isto i ja.
Ovaj mts je propast. Ne znam samo da li je istina za Karelusu i one pare...
 
Jest pazi da ce ti odgovore....🤣🤣
 
Pa u ovom slučaju ne znaš ti, kasni zbog Telekoma koji nije još spreman pa ratel odlaže aukciju dok Telekom ne bude spreman da uvede 5G. Jer ovako da ratel da dozvolu i pusti aukciju. Yettel i A1 bi imali 5G dosta pre mts-a, a Telekom i država ne žele da se to desi. Nikakve veze sa terojama zavera, pčelama, kancerima i protestima. To je davno prevaziđeno.
 
Pa u ovom slučaju ne znaš ti, kasni zbog Telekoma koji nije još spreman pa ratel odlaže aukciju dok Telekom ne bude spreman da uvede 5G. Jer ovako da ratel da dozvolu i pusti aukciju. Yettel i A1 bi imali 5G dosta pre mts-a, a Telekom i država ne žele da se to desi.
Bogme vidim da ti ne znaš ništa. Sve sam dovoljno video
 
Slobodno pogledaj, može se javno videti da A1 i Yettel uveliko imaju postavljene 5G bazne stanice koje su u test režimu (samo za zaposlene). A i svakako dosta off topica za ovu temu koja je namenjena Globaltelu...
 
Bogme ne znam ko ne zna...
5G signal u Srbiji itekako postoji. Samo jos nije dostupan za "obične smrtnike" zato što operateri još nemaju licence. I niko ne može da tvrdi suprotno.

Screenshot_20230601-194026_NetMonster.png
Telefon uredno detektuje 5G NSA signal koji postoji, samo mu mreža ne dozvoljava da se na isti poveže.
Za sada nisam video da telekom / mts ima aktivan 5G signal, ali A1 svakako ima.
 
5G signal u Srbiji itekako postoji. Samo jos nije dostupan za "obične smrtnike" zato što operateri još nemaju licence. I niko ne može da tvrdi suprotno.

Pogledajte prilog 391663
Telefon uredno detektuje 5G NSA signal koji postoji, samo mu mreža ne dozvoljava da se na isti poveže.
Za sada nisam video da telekom / mts ima aktivan 5G signal, ali A1 svakako ima.
Kako se zove ta aplikacija?
 
Pa u ovom slučaju ne znaš ti, kasni zbog Telekoma koji nije još spreman pa ratel odlaže aukciju dok Telekom ne bude spreman da uvede 5G. Jer ovako da ratel da dozvolu i pusti aukciju. Yettel i A1 bi imali 5G dosta pre mts-a, a Telekom i država ne žele da se to desi. Nikakve veze sa terojama zavera, pčelama, kancerima i protestima. To je davno prevaziđeno.
Samo DA POTVRDIM tvoj post!

Taman htedoh da prebacim broj u Globaltel jer mi savrseno odgovara FreePaid od 1000 DIN kad, ono prc :(
 
Ne kapiram tvoj post.Hteo si da se prebacis na Globaltel al neces zbog 5G?Or what?
 
Ne. Čovek što je napisao za 5G je potpuno tačno (info od managera A1).

Ovo drugo je zasebno.
 
Sad ja ne razumem. Što je prc?
 
Hteo je da se prebaci na Globaltel, ali misli da ce telekom brzo ukinuti tu trifu, pa mu se ne isplati da prelazi.
Ja bi bio jako iznenadjen da telekom zadrzi pozive i TV u aplikaciji, daluje mi da ce te funkcije prve biti izbacene.
 
Prebacis broj dobijes 200GB i odrzavas sa 900 din
Hteo je da se prebaci na Globaltel, ali misli da ce telekom brzo ukinuti tu trifu, pa mu se ne isplati da prelazi.
Ja bi bio jako iznenadjen da telekom zadrzi pozive i TV u aplikaciji, daluje mi da ce te funkcije prve biti izbacene.
Ako ukinu aplikaciju ja i moji prvi bacamo broj,
 
Ja svakako prebacujem br cim ga mts preuzme. Mrsko mi je bilo i sto Mitrovicu dajem pare a kamo li mts-u.
Isto i ja razmišljam... Verovatno prenos u A1, s tim da mi se ne sviđa što se na prepaidu u A1 ne prenosi saobraćaj. Ali nema nam druge, mts ne dolazi u obzir, a Yettel nema ni približno dobru prepaid ponudu.
 
Ja cu verovatno u Yettel jer Total 40 izadje oko 1600 din. mesecno a ove gluposti u A1 sa 23GB koji se ne prenose kostaju 1800.
 
Nazad
Vrh Dno