Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Šta znam, po nekom mom ličnom mišljenu te takozvane support i resistance zone su mi po logici recimo 5% iznad i ispod one zone na kojoj se najveći obim trgovine radio. Logika je oni što su prodali čekaju da padne da bi kupili a oni što su kupili čekaju da skoči da bi prodali, a ako im krene u suprotnom pravcu tada počnu da paniče ako su leverage.
 
Pre neki dan sam spucao sav keš u samo jedan koin i to u LTC.
Planiram da ga prodam za neki mesec po 130 ili po 150, zavisi kako ga budu pumpali.
Šta mislite, da li sam pogrešio ?
Pre bih se kladio da će ići dole u narednom periodu, mada možda vidimo i još neki rast da se malo navuče raja, sad koliko će to biti, ko zna.
Ja sam iskoristio ovo crvenilo da dopunim pozicije altova (dot,hbar,kda) pa čekam iduću priliku po nadam se i malo nižim cenama. Dobro istresanje cene btc-a bi lako moglo da prepolovi altove.
 
Medo medo pa zasto bre ? Sta ce reci sada forum, sto si ulozio u smrdljivi , nikada korisni i uvek razocaravajuci ltc .
Da li znas koliko je ljudi do sada ojadio taj ltc ? Masovno se bacaju pod avion svaki put kada im se ukaze prilika. Od njega je gori samo jedan.
Nego nije lose , da kada svi idu desno da neki krene levo. e ide da bas svi moraju da popasju niz liticu :).
 
Pre neki dan sam spucao sav keš u samo jedan koin i to u LTC.
Planiram da ga prodam za neki mesec po 130 ili po 150, zavisi kako ga budu pumpali.
Šta mislite, da li sam pogrešio ?
Dobro si uradio, siguran je LTC, mislim da je 130-150 nerealno skorije ali izgubiti pare neces. Uzmes 10% za par nedelja i dobro je
 
A ko provjerava ove nove shitove. LTC nema skokove i padove kao vecina shitova i nije za brzu zaradu ali moze da se zaradi na njemu samo treba strpljenja. Bar ne moras da razmisljas hoce li proci kao luna npr.
 
ах пази вероватно су чули да лтц не реагује на халвинг онако како би требало. У већини случајева цена му се преполови када се деси. Неповерење према лтц је у оправдан. Шта год сазнаћемо за 3 месеца можда и мање.
 
U 21h krenuo je btc dole, sa $29,700 za ~pola sata je potvrdio support na ~$28,300, uspostavljen oko ponoći.
Sad da vidimo da li će se to održati. Uglavnom, ko je imao živaca pa izašao na vrhu dobar je 5%.
ARB je bio dobar za akciju, ‚12-13% je bio rast.

P:S.
Izgleda da će ipak da gađa ~$27,300.
 
ping pong market... fucking with everybody's mind

svakako da je dowside risk jači, ali ne treba ići yolo, i dalje je bmr town

small but consistent clipping je najbolja strategija, posebno za discretionary
 
Gadja ga više puta, ne samo večeras, ali nikako da probije.
Mnogi čekaju 25k, medju njima sam i ja, ali za sada će morati da se čeka još taj nivo.
Možda i ne dodje, hvata me malo FOMO lol
Lični bias. Zajebana stvar.

Danas sam se za trenutak pokušao staviti u tudju situaciju i shvatio da bih kupovao na level-ima na kojima ja sada prodajem.
 
Mislim da ćemo imati bar još jedan oštar pad, kao što smo imali i dva velika skoka i jedan malo manji. Kada prođe kroz $27300, može lako do tog supporta od 25K (38.2% godišnji retracement). Videćemo posle na koju stranu će da ide. Bliži se leto, ne verujem da imamo više snage za skokove.
 
ах пази вероватно су чули да лтц не реагује на халвинг онако како би требало. У већини случајева цена му се преполови када се деси. Неповерење према лтц је у оправдан. Шта год сазнаћемо за 3 месеца можда и мање.
Hvala svima na odgovorima za LTC. Početak avgusta je halving i cena će tada biti prepolovljena, verovatno. Zato ja planiram da izadjem u junu ili julu, dok se još cena bude gurala na gore, a siguran sam da treba da ide bar na 130.
Ako XRP do tada ne krene, tada prelazim u njega i čekam. To je lova samo za trgovanje, a u trgovanju nisam baš najbolji, a nisam ni loš.
Velika većina koina čeka u novčaniku novi ATH za godinu ili dve, a onda penzija sa kriptom, barem veći deo toga.
 
Hvala svima na odgovorima za LTC. Početak avgusta je halving i cena će tada biti prepolovljena, verovatno. Zato ja planiram da izadjem u junu ili julu, dok se još cena bude gurala na gore, a siguran sam da treba da ide bar na 130.
Ako XRP do tada ne krene, tada prelazim u njega i čekam. To je lova samo za trgovanje, a u trgovanju nisam baš najbolji, a nisam ni loš.
Velika većina koina čeka u novčaniku novi ATH za godinu ili dve, a onda penzija sa kriptom, barem veći deo toga.
Vec sam kacio ovde al evo mozda nisi video
30e0d12d-1c86-45d6-8b71-949723021cf6.png
 
Hvala svima na odgovorima za LTC. Početak avgusta je halving i cena će tada biti prepolovljena, verovatno. Zato ja planiram da izadjem u junu ili julu, dok se još cena bude gurala na gore, a siguran sam da treba da ide bar na 130.
Ako XRP do tada ne krene, tada prelazim u njega i čekam. To je lova samo za trgovanje, a u trgovanju nisam baš najbolji, a nisam ni loš.
Velika većina koina čeka u novčaniku novi ATH za godinu ili dve, a onda penzija sa kriptom, barem veći deo toga.
Svaka cast, neka je sa srecom.
 
Lično , ako se šema ponovi nema iznenađenja dobitak je siguran juna ili jula (ne bih čekao jul ako krene da luduje početkom maja). Uvek može da se desi neki novi momenat , naprimer lokalni vrh da bude na nekih 400$-500$ mesto predviđenih 200$. Ili posle polovnjena sa poyicije lokalnog vrha da ode x2 ili x3 , što bi nas dovelo oktobra novembra meseca do cene nekih 400-600$. Jeste da je možda nerealno kao čestitke i želje. Sanjati ne košta :). Računam da će Kinezi nešto smuljati. verujem da su oni i najviše do sada iskopali Ltc i da to sada treba "uvaliti" amerima za dobre pare.
još jednom ne zamerite. :).
 
Jel ima neko vise informacija za ApeCoin zasto je delistovan sa Coinbase i Bitstampa?
Znam da ih cimaju nesto za copy-rights, ali da li se jos nesto zna?
 
Evo malog update-a nakon 7 dana stejka DOT-a i STRAX-a. DOT stejkujem putem Ledger-a, STRAX preko njihovih wallet-a. Prvo da kazem da sam mnogo opusteniji i da ne proveravam nista vezano za cene na Binance-u. Nema vise trejda i nema vise nerviranja. :) Sada samo HODL, stejk i povremena prodaja nagrada kada se nakupe i ako mi u datom momentu zatreba kes. Na Binance-u nemam vise nista tako da mirna glava.

Sto se tice stejka ova dva novcica DOT dobijam u proseku oko 13 komada dnevno sto je malo vise od moje inicijalne procene i to mu dodje oko 400 komada mesecno, a sto se tice STRAX-a on tu se nagrade dobijaju na dva nacina. Jedan je stejkovani kolateral ( 100k komada ) i tu sam dobio 410 komada za nedelju dana, drugi je MasterNode koji se pravi od tih 100k komada i gde su nagrade vece ( 725 komada za nedelju dana ) ali je malo komplikovanije sve podesiti i zahteva da budete stalno online itd. I tu je malo vise mesecno trenutno i tu je oko 4000 komada recimo. Sve u svemu ja sam u STRAX-u poprilicno dugo i ovo nije jedini MN koji imam. Drugi MN-ovi rade vec par godina i poprilicno je isplativo. Kada sam krenuo mislim da je APY bio oko 60-65% ali je sada manji jer se ukupan broj MN-ova uvecao i tu je negde oko 45-50% na godisnjem nivou.

Odoh da igram Jedi Survivor. Sada me to nervira za promenu ali to je drugacija vrsta nervoze. :)
 

Prilozi

  • Dot.jpg
    Dot.jpg
    265.5 KB · Pregleda: 90
  • Strax.jpg
    Strax.jpg
    374.9 KB · Pregleda: 83
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno