Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Google chromecast with google tv, Firetv stick/cube, Homatics/Dune/Nokia 8010, Mecool, Xiaomi mi box/Stick 4k. Imaš da biraš.
Нагласио је гледање са USB-a, тако да пола од тих можеш да прецрташ 😉
 
Ovo su sertifikovani uređaji. Ako ne zna da doda periferije gde je potrebno onda...pola nema nativni lan port tako da je to mnogo više od "skoro svi". Gledanje sa usb-a🤦‍♂️🤣
 
Meni je najveći problem što sam poručio transpreed pre deset dana, a on se još nije maknuo iz Kine.

Šalju mi poruke da imaju problem sa transportom i već su mi dva puta pomerili estimate dolaska. Ne bih nekoga da obeshrabrim, ali trenutno stojimo na 18. aprilu, što je baš dalje od prvobitne pretpostavke kada će mi uređaj stići.
 
Zajebanti :)
Razlog kupovine novog je iskljucivo sto sam skontao da mi ovaj stari ne moze normalno pogoniti Eon, vec kao usporeni snimak da gledam, zbog utakmica, a Netfliks nekad neku seriju pustim i to je to.
A za bilo sta kvalitetnije nemam ni dobar net, tako da ko **** kvalitet samo nek ide.
 
Meni je najveći problem što sam poručio transpreed pre deset dana, a on se još nije maknuo iz Kine.

Šalju mi poruke da imaju problem sa transportom i već su mi dva puta pomerili estimate dolaska. Ne bih nekoga da obeshrabrim, ali trenutno stojimo na 18. aprilu, što je baš dalje od prvobitne pretpostavke kada će mi uređaj stići.
meni vratili novac, ali je radnja bila fake ocito, aliexpress...uzeo u BiH 55 eur transpeed, ma top spravica
 
ne znam zasto ne bi radilo, tako su neki hajpovali da se pregrije kao da jaje cu peci na njemu, a ono samo mlak
 
Auto refund je 61 dan piše ti ako si naručio sa officiel sa prethodnih strana. A ako nećeš da čekaš posle 40 dana možeš tražiti refund a ne posle 30.
 
Šta ovo pišete da transpeed tv box
Meni je najveći problem što sam poručio transpreed pre deset dana, a on se još nije maknuo iz Kine.

Šalju mi poruke da imaju problem sa transportom i već su mi dva puta pomerili estimate dolaska. Ne bih nekoga da obeshrabrim, ali trenutno stojimo na 18. aprilu, što je baš dalje od prvobitne pretpostavke kada će mi uređaj stići.
I ja sam ga poručio 16.3 i od 19.3 nema promene u napredovanju transporta, datum isporuke je i dalje isti 21.4.
 
Krenuće za neki dan. Poručio sam još jedan 10.03 i poslat upućen je ka Srbiji, isporuka za 16 dana stiže.
 
Daj promenite ovo box-EVI, svaki put mi pomalo digne pritisak :D. Ili stavite i stick-evi :D

 
Zdravo da li može Fire stick prvi put da se pokrene bez daljinskog upravljača? Da li su ok upravljači sa Alija za nekoliko $? Znam da postoje aplikacije ali to je za već povezane uređaje...
 
Daj promenite ovo box-EVI, svaki put mi pomalo digne pritisak :D. Ili stavite i stick-evi :D

Lepo pise, "Ponekad se posle s može javiti i umetak -ev"
 
Nazad
Vrh Dno