Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Je li probao neko skoro da aktivira turski netfliks, i dalje je moguce? Ortak ceo dan pokusava i izbacuje mu gresku (ispratio korake), pa reko da vidim da li je do VPN-a ili ne nesto promenilo.
Ako nešto pomaže, ja još pre nekog vremena nisam nikako uspeo da uspostavim nalog preko TR sa našom platnom karticom. Ispratio bio detaljno sve korake, ali greška uvek. Odustao bio neko vreme i onda odlučio da probam sa novim nalogom i poklon karticama sa Turgame. To je prošlo iz prve i bez ikakvih problema, pa možda tako da proba. Ovde sam opisao postupak:

 
Uspeo sam da ubacim Visa placanje preko SMS activation centra.A prethodno sam imao placeno preko Turgame kartica do 4.5. I sad probao da ubacim karticu,normalno trazili broj i uspeo da odradim preko ovog sajta!
Jimmy Fallon Yes GIF by The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Ali u oktobru mi istice kartica.Hoce biti problem pri menjanju podataka?
 
Poslednja izmena:
Što reče čovek malopre stvarno smo ubili temu , Netfliks je smanjio cene za naš region , podeliš to na 4 člana i izadje cena po članu manje od kutije cigarete.
 
Preko ovog https://sms-activation-service.com/
Moras da se registrujes i imas posebno odeljak za Netflix.Ukucas broj koji dobijes i za minut,dva ti na sajtu izadje kod koji ukucas na sajtu Netflixa.
Uh nešto mi diskutabilno deluje, a nemam neku karticu samo za plaćanje preko neta pa da se igram.

Sad ukapirah da i meni iskoro ističe kartica na nalogu i da moram da dodam drugu ali ne bih se sa ovim zezao.

Što reče čovek malopre stvarno smo ubili temu , Netfliks je smanjio cene za naš region , podeliš to na 4 člana i izadje cena po članu manje od kutije cigarete.
Pa ni pre pojeftinjenja nije to bilo nešto preskupo kad plaćaju četvoro pa su svi opet išli preko Turske. Ja svakako delim besplatno sa članovima porodice pa ako već mogu tih 4-5e manje da platim mesečno, što da ne.
 
Uh nešto mi diskutabilno deluje, a nemam neku karticu samo za plaćanje preko neta pa da se igram.

Sad ukapirah da i meni iskoro ističe kartica na nalogu i da moram da dodam drugu ali ne bih se sa ovim zezao.
Kada ti kartica istekne, javiš se u support chat Netflixu I kažeš da imaš problema sa apdejtovanjem kartice na nalogu, agent će ti poslati formu gdje ispuniš podatke s kartice, klikneš "submit" i to je to. Tako ne treba turski broj.
Tako sam ja uradio kada sam prelazio sa gift kartica na bankovnu karticu I oni mi je dodali preko chata.
 
I prihvatili ti srpsku karticu tek tako na turskom Netflisku? Top fora :D

Jesi se preko turskog VPN-a javio supportu ili ne?
 
I prihvatili ti srpsku karticu tek tako na turskom Netflisku? Top fora :D

Jesi se preko turskog VPN-a javio supportu ili ne?
Da, bez problema prihvatili, ne traže ni turski broj.
Tu sam foru našao na nekom kanadskom forumu, i oni se nakačili na Turke ko ludi.

Bitno je da VPN bude ISKLJUČEN kad se javljaš supportu.
 
evo imam i ja biser hocu na nalogu gde je placano sa gift karticama da prebacim ne prolaze turski brojevi za sms ili mi lovi koriscene taj sms servis mi vrati tih 50tak centi svaki put posle 20min.
 
Druže kakav si ti majstor, za 2 minuta odradio celu proceduru i odmah promenio karticu, najlaganija priča :D Hvala ti!
 
Videh ovo pre 3-4 sata na LG-u. Konačno se setili...

Inače, opet neko polurešenje. Niti može da se uključi normalan tekst (uvek je boldovan) niti može da se zaista izabere veličina, niti su sredili "small" font koji je na 65" dijagonale, na metar i po udaljenosti nečitljiv (minijaturan!).
Stvarno,da li neko zaista proverava kako ovi titlovi izgledaju na TV-u?Potpuno nenormalno.Uložili su neki trud da NE isprave ono što je najveći problem:ili su preveliki ili premali.Iako imam Netflix prosto me teraju da gledam njihove serije preko RD naloga.
 
Kada ti kartica istekne, javiš se u support chat Netflixu I kažeš da imaš problema sa apdejtovanjem kartice na nalogu, agent će ti poslati formu gdje ispuniš podatke s kartice, klikneš "submit" i to je to. Tako ne treba turski broj.
Tako sam ja uradio kada sam prelazio sa gift kartica na bankovnu karticu I oni mi je dodali preko chata.
Jel to znači da ovo prolazi ne samo kod zamene istekle kartice, nego i kod unošenja nove (pri pravljenju naloga ili prelasku sa gift kartica na platnu)?
 
Pa ne znam u cemu je razlika, ali ok, probaj, jedino ako uopste ne dozvoljava da se napravi nalog bez unosenja kartice na samom pocetku, ali ne verujem da je tako.
 
Meni je najlaksa i najbrza varijanta sa sms servisom, koristim ih vec dugo i bas lepo radi.
Neznam sta je tu diskutabilno sto neko rece, placao sam svojom normalnom karticom a i virtuelnim jednokratnim nikad problema nije bilo.
Sta znaci placao , jednom stavis npr 3-5 EU i to je to.
To preko podrske nema sanse da je lakse i brze, ali ko kako voli samo napred.
 
Kad potrošiš dva puta po pola sata čekajući SMS-ove koji ne stižu...
 
Meni je najlaksa i najbrza varijanta sa sms servisom, koristim ih vec dugo i bas lepo radi.
Neznam sta je tu diskutabilno sto neko rece, placao sam svojom normalnom karticom a i virtuelnim jednokratnim nikad problema nije bilo.
Sta znaci placao , jednom stavis npr 3-5 EU i to je to.
To preko podrske nema sanse da je lakse i brze, ali ko kako voli samo napred.
Nemoj da mislis da te nesto ubedjujem, ali bukvalno sam minut sacekao da se javi operater, pola minuta je trajao razgovor i pola minuta dok sam popunio podatke i poslao.

Ja se licno ne bih usudio da koristim redovnu karticu na tim ruskim sajtovima za kupovinu sms brojeva, ali ako nekom to funkcionise, onda super, ne boli glava od viska nacina da se nesto resi.
 
Jel to znači da ovo prolazi ne samo kod zamene istekle kartice, nego i kod unošenja nove (pri pravljenju naloga ili prelasku sa gift kartica na platnu)?
Funkcionira pri prelasku s gift kartica na bankovnu karticu, to mogu potvrditi. Nisam siguran da li prolazi baš pri pravljenju potpuno novog naloga.
Ako ne prolazi, otvoriš nalog, dodaš 1 gift karticu i javiš se podršci da ti dodaju back up payment i to je to.
 
Isti slucaj meni juce.
1678874496221.png
 
Ja na dva razlicita naloga placam 2 razlicite cene.Na jednoj 94 TL a na drugoj 130 TL.Na oba profila uzimam gift kartice.U cemu je fora?
 
Nazad
Vrh Dno