Šta je novo?

Huawei P50 serija

Nema ni na Gspace više reklama za Huawei korisnike.
Vidim neki pričaju da je možda Gbox brži od Gspace, ali nisam probao.
 
Nema ni na Gspace više reklama za Huawei korisnike.
Vidim neki pričaju da je možda Gbox brži od Gspace, ali nisam probao.
Stvarno.
Samo da proverimo kakva je baterija na gx ovaj.
GBox nece mape da otvori.
Na gspace nece google chrome da otvori?
 
Poslednja izmena:
Oduvek su bile reklame na GSpace. Sad, kad ih je uzeo huawei onda nema. Ranije je bilo, ja sam imao pa su mi smetale i platio sam za verziju bez reklama. Mozda samo ako si skinuo neku apk verziju bez reklama ali ako si skidao sa zvaničnog sajta bile su reklame.
 
Pratim kp oglase i primetio sam da baš nema vise toliko P50pro uzetih od operatora, predpostavljam da to znači da ih nema vise ni u ponudi uz paket,pa da ih zato nema ni na kp.

Šteta... čekao sam da padne na 600-650e max pa da ga uzmem
 
Ma gde nisam, telefon mi je zver, prelepo izgleda a kamere brutalne. Zbog te 2 stvari sam ga najvise i hteo. Samo mi se nije davalo 700e baš za njega, vec nekih 600 ili 650max max
 
Ma gde nisam, telefon mi je zver, prelepo izgleda a kamere brutalne. Zbog te 2 stvari sam ga najvise i hteo. Samo mi se nije davalo 700e baš za njega, vec nekih 600 ili 650max max
Telefon je dobar, posedujem ga vec pola godine, al kao sto si citao, ima neke mane. Prelep je, dizajn vrhunski, baterija 8/10 (ma da to 66w punjac nadoknadjuje) ali je malo precenjen. Msm cena telefona u zadnji par meseci ne opada uopste. Vidis i sam ako pratis, da novi modeli imaju iste cipove kao proslegodisnji. Kamere su brutalne, notch sa prednjom kamerom mnogo lepsi nego na mate 50 pro. Ja imam zamerku na wifi ali ga ne bih prodavao, jednostavno, navikao sam se. Da Vas ne lazem, fluidan je, lepo lezi u ruci.
 
Telefon je dobar, posedujem ga vec pola godine, al kao sto si citao, ima neke mane. Prelep je, dizajn vrhunski, baterija 8/10 (ma da to 66w punjac nadoknadjuje) ali je malo precenjen. Msm cena telefona u zadnji par meseci ne opada uopste. Vidis i sam ako pratis, da novi modeli imaju iste cipove kao proslegodisnji. Kamere su brutalne, notch sa prednjom kamerom mnogo lepsi nego na mate 50 pro. Ja imam zamerku na wifi ali ga ne bih prodavao, jednostavno, navikao sam se. Da Vas ne lazem, fluidan je, lepo lezi u ruci.
Polovni ima po 550 evra. Mada je toliko i S21 ultra. Kakav problem ima sa wi-fi? Baterija izgura dan?
 
Telefon je dobar, posedujem ga vec pola godine, al kao sto si citao, ima neke mane. Prelep je, dizajn vrhunski, baterija 8/10 (ma da to 66w punjac nadoknadjuje) ali je malo precenjen. Msm cena telefona u zadnji par meseci ne opada uopste. Vidis i sam ako pratis, da novi modeli imaju iste cipove kao proslegodisnji. Kamere su brutalne, notch sa prednjom kamerom mnogo lepsi nego na mate 50 pro. Ja imam zamerku na wifi ali ga ne bih prodavao, jednostavno, navikao sam se. Da Vas ne lazem, fluidan je, lepo lezi u ruci.
Tako je, sve si lepo rekao.

Prelep telefon sa brutalnim kamerama.

I ovo za cenu istina, znači koliko je brzo padala cena u početku, brzo je spao sa 1200e na 800e,ali zato sad nigde nema nov ispod 750e. Sto je po meni previše.

Očekivao sam da padne na bar 650e pa da ga uzimam ali izgleda nista od toga..
 
Polovni ima po 550 evra. Mada je toliko i S21 ultra. Kakav problem ima sa wi-fi? Baterija izgura dan?
Slaba je wifi konekcija. Ako imas 5g internet, onda nema problema, na ostalim ruterima koji nemaju brz net, sporo ucitava i prekida sam od sebe vezu. Mobilni podaci rade perfect, ali wifi im je slabija strana na ovom uredjaju.
 
Meni je interesantno kako ovde zapravo imamo nekih različitih problema. Izuzetno cenim ovo što kolega @dulic993 piše i verujem mu. Kod mene se taj problem sa WiFi recimo nije manifestovao, ali mi se dešavalo povremeno da imam problem sa 4G signalom, odnosno brzinom interneta, na istom mestu gde su drugi oko mene imali brži internet sa svojim uređajima. Nije to često, i nije neki veliki problem.

Kod mene su mane iste kao na početku. Baterija za mene ipak nije 8/10, nego 6/10. Nisam zadovoljan njenim trajanjem, sva sreća u to brže punjenje. Za sada nije bilo potrebe, ali čim budem bio u situacijama da nisam često kući, moraću da investiram u powerbank, jer ovaj telefon ne može da izgura ceo dan. Najveći problem, veći od ovoga sa baterijom, kod mene, jeste pregrevanje i to me je jako razočaralo. Da ja posle 15-20min normalnog korišćenja (surfovanje, društvene mreže) osetim throttling, evo čak i sada zimi, to mi je užasavajuće. Za to vreme od 15ak minuta temperatura baterije ode na 37°C i kreće throttling.

UPDATE:
Meni se recimo dešava prilikom snimanja da secka, ne znam da li se to ostalima dešava? Kao da propusti određene frejmove. Ovo se, naravno, češće dešava ukoliko je telefon topao.
 
Ja sam imao zimus P40 pro plus, baterija ceo dan,10 x optički zum, keramika na ledjima, telefon leti. Planiram opet da ga kupim,ali drzi cenu. Polovni 400 eura.
Sveukupno mislim da je p40 pro plus bolji od P50 pro.
P50 pro ima malo bolje kamere ali optički zum samo 3.5 x,brze pravi nocne slike,to da,ali eto baterija losa zbog snapdragon procesora.
 
Meni je interesantno kako ovde zapravo imamo nekih različitih problema. Izuzetno cenim ovo što kolega @dulic993 piše i verujem mu. Kod mene se taj problem sa WiFi recimo nije manifestovao, ali mi se dešavalo povremeno da imam problem sa 4G signalom, odnosno brzinom interneta, na istom mestu gde su drugi oko mene imali brži internet sa svojim uređajima. Nije to često, i nije neki veliki problem.

Kod mene su mane iste kao na početku. Baterija za mene ipak nije 8/10, nego 6/10. Nisam zadovoljan njenim trajanjem, sva sreća u to brže punjenje. Za sada nije bilo potrebe, ali čim budem bio u situacijama da nisam često kući, moraću da investiram u powerbank, jer ovaj telefon ne može da izgura ceo dan. Najveći problem, veći od ovoga sa baterijom, kod mene, jeste pregrevanje i to me je jako razočaralo. Da ja posle 15-20min normalnog korišćenja (surfovanje, društvene mreže) osetim throttling, evo čak i sada zimi, to mi je užasavajuće. Za to vreme od 15ak minuta temperatura baterije ode na 37°C i kreće throttling.

UPDATE:
Meni se recimo dešava prilikom snimanja da secka, ne znam da li se to ostalima dešava? Kao da propusti određene frejmove. Ovo se, naravno, češće dešava ukoliko je telefon topao.
Meni se desava na 4k 60fpsa.
 
Meni je interesantno kako ovde zapravo imamo nekih različitih problema. Izuzetno cenim ovo što kolega @dulic993 piše i verujem mu. Kod mene se taj problem sa WiFi recimo nije manifestovao, ali mi se dešavalo povremeno da imam problem sa 4G signalom, odnosno brzinom interneta, na istom mestu gde su drugi oko mene imali brži internet sa svojim uređajima. Nije to često, i nije neki veliki problem.

Kod mene su mane iste kao na početku. Baterija za mene ipak nije 8/10, nego 6/10. Nisam zadovoljan njenim trajanjem, sva sreća u to brže punjenje. Za sada nije bilo potrebe, ali čim budem bio u situacijama da nisam često kući, moraću da investiram u powerbank, jer ovaj telefon ne može da izgura ceo dan. Najveći problem, veći od ovoga sa baterijom, kod mene, jeste pregrevanje i to me je jako razočaralo. Da ja posle 15-20min normalnog korišćenja (surfovanje, društvene mreže) osetim throttling, evo čak i sada zimi, to mi je užasavajuće. Za to vreme od 15ak minuta temperatura baterije ode na 37°C i kreće throttling.

UPDATE:
Meni se recimo dešava prilikom snimanja da secka, ne znam da li se to ostalima dešava? Kao da propusti određene frejmove. Ovo se, naravno, češće dešava ukoliko je telefon topao.
Slazem se sa baterijom. Na sestrinom P40 pro sa Kirinom bolje drzi, al meni izgura dan bez problema. Jeste, izgleda da razlicite serije P50 pro imaju razlicite mane. Sto se tice seckanja prilikom snimanja, to se nije desavalo. Ja recimo snimam u 4k 60 fps, ali sam citao negde da je snimak preporucen u 4k 30fps ali mi nije jasno zasto, no dobro. Nocni mod kida, to skidam kapu. Cak iako se neki recezanti ne slazu, ali i nocni video je stvarno wauu. Sve u svemu, ako pitate za cenu, malo je skup. Ja bih sad pre uzeo p40 pro plus za mnogo manje para, a pribliznih karakteristika ali dobro. Opet kazem, eto vidite i sami, ima mana. Moj ne troluje, gledam youtube po 45 min, nema grejanja, sve je normalno. Prvi P50 pro kad sam dobio, taj se i pregrevao i imao problem sa wifi konekcijom i to bas gadno, dok ovaj zamenski za sada fura solidno.
 
Mala je razlika kod operatera između P50 pro I Mate 50 pro, supruga pre svega zbog kamera gleda te telefone. Sad koristi p30 pro kome kao da su kamere unazadili kroz azuriranja. Da li neko ima iskustva koriscenja ova dva modela, da uporedi?
 
Ne znam zašto vam smeta taj notch?!
Kao da po ceo dan gledate u telefon :cool:
Zar nije bitnije šta je ispod haube i kakve perfomanse daje i kakve fotke pravi?
 
Mala je razlika kod operatera između P50 pro I Mate 50 pro, supruga pre svega zbog kamera gleda te telefone. Sad koristi p30 pro kome kao da su kamere unazadili kroz azuriranja. Da li neko ima iskustva koriscenja ova dva modela, da uporedi?
Svi korisnici koji sad imaju P30 pro ili P40 pro se zale kako su se kamere pogorsale. Nzm da li je to tacno. Mozda su videli bolje kamere pa su im njihove sad nikakve, a mozda to Huawei namerno radi, kavri algoritam kako bi nas naterao da kupimo nove. Nzm, ali me interesuje bas. Vidi, novije je novije, samo je pitanje koliko si spreman da platis tu razliku. Mrzi me da ti sve pisem, nisam koristio mate 50 pro. Imam P50 pro, i vidis ovde ko ima kakva iskustva. Te pare nisu male ni za jedan ni za drugi model, pogotovo kad uzimas kod operatera. Moj ti savet, bar da sam ja na tvom mestu, sacekaj jos malo, dok ne vidis iskustva ko ima sa mate 50 pro, pa onda biraj. Za mene najlepsi telefoni ikada koje sam video u zivotu su P30 pro i P50 pro. To je moje misljenje.
 
Skoro sam kod drugara uporedio night mode na P30 I Nova 5T. Čak bih mozda i dao prednost Novoj 5T, ali blizu su, što ne bi smelo nikako da bude slučaj. Inače sam skeptik što se tiče "kvarenja kvaliteta" nakon updatea, ali Samsung je skoro imao onaj problem sa U21 prilikom zooma, moguće je i da je Huawei nešto zabrljao prilikom neke situacije, ali bas mi je teško da poverujem da nakon odluke da EMUI 12 daju Mate 10 Prou, kako bi zadržali korisnike, pokvare kamere na P seriji.
 
Svi korisnici koji sad imaju P30 pro ili P40 pro se zale kako su se kamere pogorsale. Nzm da li je to tacno. Mozda su videli bolje kamere pa su im njihove sad nikakve, a mozda to Huawei namerno radi, kavri algoritam kako bi nas naterao da kupimo nove. Nzm, ali me interesuje bas. Vidi, novije je novije, samo je pitanje koliko si spreman da platis tu razliku. Mrzi me da ti sve pisem, nisam koristio mate 50 pro. Imam P50 pro, i vidis ovde ko ima kakva iskustva. Te pare nisu male ni za jedan ni za drugi model, pogotovo kad uzimas kod operatera. Moj ti savet, bar da sam ja na tvom mestu, sacekaj jos malo, dok ne vidis iskustva ko ima sa mate 50 pro, pa onda biraj. Za mene najlepsi telefoni ikada koje sam video u zivotu su P30 pro i P50 pro. To je moje misljenje.
Svi korisnici koji sad imaju P30 pro ili P40 pro se zale kako su se kamere pogorsale. Nzm da li je to tacno. Mozda su videli bolje kamere pa su im njihove sad nikakve, a mozda to Huawei namerno radi, kavri algoritam kako bi nas naterao da kupimo nove. Nzm, ali me interesuje bas. Vidi, novije je novije, samo je pitanje koliko si spreman da platis tu razliku. Mrzi me da ti sve pisem, nisam koristio mate 50 pro. Imam P50 pro, i vidis ovde ko ima kakva iskustva. Te pare nisu male ni za jedan ni za drugi model, pogotovo kad uzimas kod operatera. Moj ti savet, bar da sam ja na tvom mestu, sacekaj jos malo, dok ne vidis iskustva ko ima sa mate 50 pro, pa onda biraj. Za mene najlepsi telefoni ikada koje sam video u zivotu su P30 pro i P50 pro. To je moje misljenje.
Evo ja imam P40 Pro i ne žalim se na kameru.
Ja nisam ažurirao ništa jer imam stav da ne menjam ono što radi
 
Evo ja imam P40 Pro i ne žalim se na kameru.
Ja nisam ažurirao ništa jer imam stav da ne menjam ono što radi
Ja savetujem da zeni uzems p40 pro ili p40 pro+. Mala je po meni razlika uodnosu na P50 pro ili mate 50 pro a cena dosta veca. Kazem, izbor je vas. Sestra i ja samo 4 godine koristili lite verzije i presli smo na pro. Sestra vec 2 godine koristi p40 pro, ne zali ga ni sekunde, memorija mu je vec puna ali ne stuca, gura sve kako treba, baterija traje. Resen je problem i sa google nalozima, iako je i ja teram da ne zavisi od toga.
 
Nazad
Vrh Dno