Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Jel Vas smaraju u porukama privatnim na forumu neki tzv mts agenti prodaje i ostavljaju svoj broj telefona? Ovu nametljivost nisam video do sada, tri poruke samo veceras
 
Jel Vas smaraju u porukama privatnim na forumu neki tzv mts agenti prodaje i ostavljaju svoj broj telefona? Ovu nametljivost nisam video do sada, tri poruke samo veceras
slobodno prijavljujte takve poruke
 
Jel Vas smaraju u porukama privatnim na forumu neki tzv mts agenti prodaje i ostavljaju svoj broj telefona? Ovu nametljivost nisam video do sada, tri poruke samo veceras
Aj sto smaraju ovde nego zivkaju stalno da predjem sa sbba u mts. Ne znam ni odakle im informacija da imam sbb. Prljava posla
 
Aj sto smaraju ovde nego zivkaju stalno da predjem sa sbba u mts. Ne znam ni odakle im informacija da imam sbb. Prljava posla
Mene zove tako SBB konstantno na fixni, neznam odakle im. Ajd mobilni imaju ali fixni neznam kako.
 
Vrlo moguće, otimačina za korisnike od koje bi trebalo mi da profitiramo mada ne vidim nešto da je tako :D
 
Pozdrav. U razmisljanju sam da predjem na mts optiku pa me zanima par stvari. Uzeo bih srednji box 3 paket (net/tv/fiksni) pa me zanima sledece. Koliko se maksimalno moze dobiti, besplatno, stb uredjaja? Posto imam tri tv-a da li mogu na dva da koristim njihov stb a na jednom mom android boxu njihovu aplikaciju za tv (ako imaju android tv aplikaciju)? Da li su njihovi stb uredjaji na android osnovi? Hvala unapred na odgovorima.
 
Pozdrav. U razmisljanju sam da predjem na mts optiku pa me zanima par stvari. Uzeo bih srednji box 3 paket (net/tv/fiksni) pa me zanima sledece. Koliko se maksimalno moze dobiti, besplatno, stb uredjaja? Posto imam tri tv-a da li mogu na dva da koristim njihov stb a na jednom mom android boxu njihovu aplikaciju za tv (ako imaju android tv aplikaciju)? Da li su njihovi stb uredjaji na android osnovi? Hvala unapred na odgovorima.
Ja sam uzeo taj box3 pre godinu dana i dobio 2 uredjaja, neznam jel se menjalo ali trebalo bi da pise na sajtu.
Boxovi koje ja imam su na Android OS. Ima Iris Smart aplikacija za TV, e sad koje modele podrzava neznam ja imam WebOS6 i radi, pogledas u app storu TV pa ako ima ....
 
Ja sam uzeo taj box3 pre godinu dana i dobio 2 uredjaja, neznam jel se menjalo ali trebalo bi da pise na sajtu.
Boxovi koje ja imam su na Android OS. Ima Iris Smart aplikacija za TV, e sad koje modele podrzava neznam ja imam WebOS6 i radi, pogledas u app storu TV pa ako ima ....
A reci mi samo jel su i dalje oni boxevi sto nemaju otvoren android kao kod SBB-a, tj mora da se nesto "budze" da bi radili kao android boxevi?
 
Pozdrav. U razmisljanju sam da predjem na mts optiku pa me zanima par stvari. Uzeo bih srednji box 3 paket (net/tv/fiksni) pa me zanima sledece. Koliko se maksimalno moze dobiti, besplatno, stb uredjaja? Posto imam tri tv-a da li mogu na dva da koristim njihov stb a na jednom mom android boxu njihovu aplikaciju za tv (ako imaju android tv aplikaciju)? Da li su njihovi stb uredjaji na android osnovi? Hvala unapred na odgovorima.
Ako se ne varam, dobijas jedan osnovni i jedan dodatni.
Na trecem tvu mozes tvoj android stb da povezes i da skines iris smart tv.
Odmah da ti kazem, slika na Iris smart nije ista kao na Iris stb uredjaju.
Njihovi stb jesu android, ali osakaceni. Znaci radi samo iris platforma.
Dele hphoo7 skyworth i na njega može valjda gimnastika pa da imam kao android stb
A drugi dele skyworth hp4024 a ne njega mislim ne moze nista.
P. S. Ako sam nesto pogrešio, neka me neko ispravi.
 
Ako se ne varam, dobijas jedan osnovni i jedan dodatni.
Na trecem tvu mozes tvoj android stb da povezes i da skines iris smart tv.
Odmah da ti kazem, slika na Iris smart nije ista kao na Iris stb uredjaju.
Njihovi stb jesu android, ali osakaceni. Znaci radi samo iris platforma.
Dele hphoo7 skyworth i na njega može valjda gimnastika pa da imam kao android stb
A drugi dele skyworth hp4024 a ne njega mislim ne moze nista.
P. S. Ako sam nesto pogrešio, neka me neko ispravi.
Kako mislis nisu isti. Mislis na kvalitet slike? Pa jel velika razlika?
 
Nije velika razlika u kvalitetu slike, ali ćeš imati kašnjenje od 40 sekundi u odnosu na box
Postoji aplikazija za lg, samsung, android tv
I raspored kanala nije isti kao na boxu
 
Kako mislis nisu isti. Mislis na kvalitet slike?
U dnevnoj sobi, kod mene je box iris. Top slika, podnesena na 1080i 50hz, nista ne stuca.
A u drugoj sobi je eon ott box, gde je instaliran smart iris tv, to je smeće. Koci slika, bledunjava, haos. Nisu u stanju godinu dana da je unaprede i azuriraju.
Kada gledam LŠ utorkom, to ne da puca, trokira. Mislim da je greska x1024 tako nesto. Onda promenim kanal, vratim, radi pet minuta i ponovo greske .
 
U dnevnoj sobi, kod mene je box iris. Top slika, podnesena na 1080i 50hz, nista ne stuca.
A u drugoj sobi je eon ott box, gde je instaliran smart iris tv, to je smeće. Koci slika, bledunjava, haos. Nisu u stanju godinu dana da je unaprede i azuriraju.
Kada gledam LŠ utorkom, to ne da puca, trokira. Mislim da je greska x1024 tako nesto. Onda promenim kanal, vratim, radi pet minuta i ponovo greske .
U jbt pa to bas nije dobro. Ja imam na eon boxu supernova aplikaciju od burazera i tu je bas ok slika.
 
U jbt pa to bas nije dobro. Ja imam na eon boxu supernova aplikaciju od burazera i tu je bas ok slika.
Ja nisam zadovoljan ali nekako to kotrlja.
Ako planiraš arene da gledaš, namučićeš se. Na ostalim kanalima nisam primetio to pucanje.
Ne znam-uzmi vidi, uporedi dva stb iris sa tim iris smart. Ako ti ne odgovara, uzmeš onda dodatni treci iris box i to ti to.
 
krastavac. Nije bas da mi se nesto posebno prelazi na mts ali zaista sada nude bezobrazno dobru ponudu koja se ne odbija. Ogromna mi je usteda pa cu za dve godine videti da li sam pogresio.
 
Na stb boxovima sve radi lepo, dok im je aplikacija za smart tv užas. Na aplikaciji je lošija slika nego na boxu, kašnjenje i pogotovo kada su utakmice onda prijavljuje greške i po dvadeset puta moraš da pokušavaš dok ne prođe. Čak i onda ume da zamrzava slika i preskače.
 
krastavac. Nije bas da mi se nesto posebno prelazi na mts ali zaista sada nude bezobrazno dobru ponudu koja se ne odbija. Ogromna mi je usteda pa cu za dve godine videti da li sam pogresio.
Ako je ponuda 14/18m/din, onda davaj, davaj. 😀
Sve zavisi da li si fleksibilan, ako jesi neće nesto problem praviti iris platforma.
Ako nisi, onda ostani na eonu, a opet kad vidis toliku ponudu, ne mozes da ne ostanes ravnodušan.
 
kome nude 18m za din? ima li neki info? trenutno sam na sbb ali takva ponuda se ne odbija :D
 
kome nude 18m za din? ima li neki info? trenutno sam na sbb ali takva ponuda se ne odbija :D
Ne znam, ali ako je ponuda 12m po din za box 3 pakete (standardna sa sajta), zašto ne bi bilo više za korisnike sbb koji su pri kraju?
Pretpostavljam da su kolegu @matke84 namirisali da je u Sbb, pa nude top ponudu (nestandardna - promoteri sa terena)
 
Pozdrav. U razmisljanju sam da predjem na mts optiku pa me zanima par stvari. Uzeo bih srednji box 3 paket (net/tv/fiksni) pa me zanima sledece. Koliko se maksimalno moze dobiti, besplatno, stb uredjaja? Posto imam tri tv-a da li mogu na dva da koristim njihov stb a na jednom mom android boxu njihovu aplikaciju za tv (ako imaju android tv aplikaciju)? Da li su njihovi stb uredjaji na android osnovi? Hvala unapred na odgovorima.
Dodatni (treći) STB je bio 150 dinara mesečno. Nije besplatno ali nije ni neka cifra.
Možda ti daju gratis treći, umeju da dele kada se prebacuješ :)
 
Jel ovaj mail [email protected] moze da se iskoristi za prijavljivanje tehnickih problema?
 
Mislim da sam tu prijavljivao ranije, sada više kroz onu formu za prijavu na sajtu ili u moj mts.
 
Vise bih voleo da imam napismeno ako dodje do toga da moram RATEL da umesam, posto ni forme ni pozivi nisu resili problem.

Cisto da ostane da se vidi o kakvom kvalitetu usluge pricam.
telekonj.jpg
 
У бокс 3 пакету неких промена?
Уговор 24 мес (Ирис старт тв+тел+нет) сада у мој мтс приказује за тв МАКС ХД пакет?
Није прошло још увек 2 мес од потписивања уговора.
Ништа не разумем.
 
@inovator Pa inovirali su Ti paket! 😂😂😂
Šalu na stranu, imam BOX 4 red, 23 meseca, uz koji ide omorika 3 sa 3GB interneta - uključeno mi je 6. Nisam siguran da li je tako od početka korištenja. Od juče su drastično poboljšali Omorika pakete (3+ puta više interneta), a u BOX ponudi su i dalje stari... Meni je to neprihvatljivo. Moguće je da lagano prelaze na nove uslove, pa ko se na šta navuče...
 
Када пристигне рачун изнећу закључак о томе колико је опсежна иновација. Можда има нешто и у лови.
 
У бокс 3 пакету неких промена?
Уговор 24 мес (Ирис старт тв+тел+нет) сада у мој мтс приказује за тв МАКС ХД пакет?
Није прошло још увек 2 мес од потписивања уговора.
Ништа не разумем.
prva 2 ili 3 meseca je maks otkljucan za sve nove korisnike
 
Да али је писало јасно Ирис Старт. Свакако видећемо.
 
Izgleda da su korisnicima start paketa pustili od juče sve kanale sem HBO a. Kod mene kao korisniku start paketa otključano je od juče sve sem NBO a i ovog drugog filmskog kanala. Ko je start može da proveri da li je svima tako
 
Nazad
Vrh Dno