Šta je novo?

Samsung Galaxy A52 (5G)

Pa subota je, pijacni dan🤣🤣🤣.
 
Nije kao ni flag zamišljen :). Odradi sve što treba, i to je to.
 
Ako moze mala pomoc, sestra ima A52 obican i neki dan joj upao u vodu, a kao vodootporan je telefom, medjutim izbacuje ovo na ekranu kad se ukljuci na punjac, juce je uspela napuniti nekako, dok danas opet istoIMG-b2a9b1b42a9c92766b4b415e174e9beb-V~2.jpg
 
Sto ne vratis jedno 10 strana unazad i procitas ili lakse ovako???
 
11.200 rsd, ProMobi.
 
milina jedna... danas sam ga slucajno udario, i naprsao je ekran i ne radi uopste, ne vidi se nista na ekranu..a naprslina jedva da se vidi
 
Da li je neko uklanjao samsung blotware aplikacije?
Ne bi zeleo da me posle pri updatu OS zeza, a stavrno me neke nerviraju kao njihov browser itd kad se pojave a ne zelim ih
 
Browser im je jedan od boljih, možda samo nisi navikao. Postoje dve metode uklanjanja, adb-om app control ili da kupiš samsung package disabler pro aplikaciju. Ako ideš na prvu metodu, nađi spisak na internetu i udri. Druga metoda ima u sebi već predefinisan bloat i samo klikneš.
 
Kako vam radi telefon nakon poslednje avgustovske nadogradnje? Kod mene tel je poceo nesto da zatrzava i slicno..
 
Poslednji je ubio i S seriju. Totalno su uprskali stvar sa njim.
 
Kod mene samo google feed trokira. Posle svakog update-a obrisem cache preko SD-maida, iz recovery wipe cache i pustim app optimization iz Good Guardiana (sa julskim updateom, 90% aplikacija mi pucale, ovo resilo stvar). I reboot ponekad kad se setim.
 
Taman sam hteo da uzmem A52s i sad čitam sve ovo. Znači bolje da zaobiđem?
 
Uzimaj. Telefon radi kao zmaj, to sa aplikacijama se desilo tad u julu, ostalo - da kucnem u drvo.
 
Vidim da se mnogi žale čak i na bateriju. Što više čitam o raznim telefonima, to mi više dođe da se vratim na Nokiu iz 2002. Da li ljudi divljaju sa aplikacijama ili je neki drugi problem, ali za svaki telefon se žale da je krš posle apdejta.
 
Meni izgura 1 dan uz 6-7h SoT-a na 120Hz ili 4-5 SoT za dan i 15-20 sati. Kad sam kuci koristim bixby rutine, pa pogasim 3G/4G, mobile data, lokaciju, AOD - uvek ista potrosnja, bilo ukljuceno/iskljuceno.
Doduse imas i ovakve likove, ali nisam probao (jos):


Takodje dosta ljudi se zali da se odlepljuje zadnji poklopac, doduse ovo je obican A52 (i ovde su se zalili):
1662459366869.png
 
To sa odlepljivanjem poklopca je nakcesce problem sa velikim zagrevanjem telefona. Znaci koriscenje na plazi na jakom suncu, koriscenje dok se puni, dugotrajno igranje igrica i sl.
 
Konačno sam se rešio a52s! Dao sam ga ženi, a ja sam uzeo Motorolu Edge 30. Ostajem da pratim temu jer je i on tu, u kući, ali više nije moj.
 
Eto rešeno štucanje google feed-a sa tim updateom kod mene. 😁
 
Evo i ja da se delimicno odjavim odavde. Zamenio A52s za S21 plus, ali kod zene i dalje A52, pa se gledamo.
 
Ćao, imam A52s kupljen u februaru ove godine. Već 2 puta mi se desilo prilikom korišćenja telefona da se glavni deo ekrana zamrzne, dok donja i statusna linija normalno reaguju na dodir. Neće da se pokrene ponovo sve dok ne restartujem telefon. Da li neko zna u čemu bi mogao da bude problem? Telefon ću svakako odneti na proveru u servis, ali eto čisto da vidim neke informacije dok ne stignem da ga odnesem. Pozdrav!:)
 
Vidi da nemas neku aplikaciju da joj je dozvoljen overlay (draw over other apps), pa da ne blokira.
 
Je l dobijate azuriranja redovno svaki mesec? Meni prodje 2,3 meseca pre nego sto dobijem azuriranje... Koliko sam skontao to je do regiona pa i do carriera.
 
Za sada sam mesečno dobijao svako ažuriranje do avgusta 2022. , čeka se septembarska zakrpa. Ne znam kada će prebaciti model na kvartalno ažuriranje, odnosno da ažuriranje dolazi na svaki 3~4 mesec kao što je slučaj sa A72.
 
Za sada sam mesečno dobijao svako ažuriranje do avgusta 2022. , čeka se septembarska zakrpa. Ne znam kada će prebaciti model na kvartalno ažuriranje, odnosno da ažuriranje dolazi na svaki 3~4 mesec kao što je slučaj sa A72.
u kojoj si mrezi? ja sam u A1
 
Kupio sam telefon u G, a ubačena mu je kartica VIP, odnosno današnji A1.
 
Nazad
Vrh Dno