Šta je novo?

Razmena igara za PS5

rastafarian

Čuven
Učlanjen(a)
14.01.2003
Poruke
2,593
Poena
725
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 7 7800X3D, BeQuiet! Dark Rock 4
Matična ploča
GigaByte B650 Aorus Elite AX
RAM
2 X 16GB DDR5 Kingston PC6000 KF560C36BBEAK2-32 FURY Beast RGB EXPO
GPU
MSI RTX4070 12GB, SUPER 12G GAMING X SLIM
Storage
2TB SSD Kingston KC3000 M.2 NVMe
PSU
FSP Hydro G PRO ATX3.0(PCIe5.0) 1000W, PPA10A2413
Kućište
BeQuiet! PURE BASE 500 FX Black
Monitor
Gigabyte 32
Laptop
Lenovo Idea pad gaming
Tablet
iPad, Samsung tab S9 ultra
Mobilni telefon
iPhone 15 proMax, Fold5, S24Ultra
Pristup internetu
  1. Optički internet
tema za razmene ps5 igara

pravila:
  • nema prodaje igara, za to koristite male oglase ili se privatno dogovarajte preko PM
  • nema kupovine igara, za to koristite male oglase
  • obavezno napomenite u kakvom je stanju disk i u kakvom je pakovanju
  • neka dopuni mod ako smatra da nam je potrebno jos nesto
 
Izmenio bih samo pravila tako da ako se menja disk onda treba da se napise stanje, jer ovako deluje da ne mogu da se trejduju nalozi :)
 
Razmena igara podrazumeva diskove, a ne naloge. Ko zeli da menja naloge ima ruske za saku dolara, tako da bih to izbacio odavde.
 
Izmenio bih samo pravila tako da ako se menja disk onda treba da se napise stanje, jer ovako deluje da ne mogu da se trejduju nalozi :)
Pa da, ako ne bude moguća razmena naloga, samo razmena fizičkih diskova neće zaživeti...

EDIT: I zašto se ograničiti samo na PS5, ima samo tri-četiri igre koje su ekskluzive za PS5, a ostalih hiljadu igara je crossgen uz to bar jedno 60-70% forumaša i dalje ima PS4...
 
ako krenemo sa razmenom naloga ima da popijemo ban, kapiram da moze da se spomene pa ostatak na PM.
A sto se tice PS4, slazem se da ima veci broj naslova ali koliko je vec proslo vremena? 6,7 god.... i nismo je imali kao temu 😁
 
Razmena PS4 igara je besmislena jer ce sve igre biti dostupne uz Sonijevu pretplatu, pa ko zeli moze da uplati ako vec nije.
Ali ok, stoji da ima vise materijala za razmenu od PS5, a sacica igrara koje su za PS5 uglavnom svako ima ili ih je igrao jer je morao da ih kupi uz konzolu. :D
 
@rastafarian A sto mislis da bi popili banove za razmenu naloga? To je sasvim legit pristup, kao i zamena diskova. Nece niko ovde javno da ostavlja podatke vec imam nalog sa X, hteo bih nalog sa Y ili ponudite sta imate
 
Hajde odmah da pokrenem, uzeo bih bratu death stranding za ps4, moze nalog, share, disk, sa kutijom, bez kutije itd 😃
 
Kako konkretno zamisljate ovu razmenu? Tipa, hocu da igram horizon zero down ovaj poslendnji, a neko hoce da igra nesto sto ja imam, samo razmenimo naloge? pa kad zavrsite, promenimo sifre?
Nisam siguran da sam razumeo :)
 
To su "namenski" napravljeni nalozi samo sa tom igrom, kao sto se prodaju na KP
 
Nudim: Ghost Of Tsushima Director's Cut (PS5), The Last Of Us Part II (PS4, najradije bih je bacio ali možda nekoga zanima :ROFLMAO:), Destruction Allstars (PS5, neotpakovano - u celofanu). Sve igre su za naš region i imaju hrvatske titlove (u stvari za Destruction Allstars ne znam, nisam je ni otvorio).

Potražujem: Horizon Forbidden West (PS5 ili PS4 uz "garanciju" da može da se nadogradi na PS5), Demon's Souls (PS5), Sekiro: Shadows Die Twice - Game Of The Year Edition i Death Stranding Director's Cut (PS5, ovo me najmanje zanima ali ako baš neko nudi uzeću i to).

Diskovi su u odličnom stanju, sa kutijama naravno, igre odigrane i odložene u kutiju. Tražim diskove bez ogrebotina i sa kutijama u odličnom stanju.

Ghost Of Tsushima nudim samo 1 na 1, TLoU i Destruction Allstars mogu da idu u "paketu" za jednu traženu igru.

Ne kupoprodajem i nemam iskustva sa slanjem (bilo čega) idealno bi bilo (ako je to izvodljivo) da isti kurir odmah preuzme pošiljku nakon što isporuči istu. Troškove snosi svako za sebe. Nadam se da je to izvodljivo. :) Ako nije dajte predlog kako, samo da ne mora da se ide u poštu ili bilo gde da se čekaju bilo kakvi redovi.

Idealno je ako je neko u KG-u ili je u prolazu da se nađemo i lično zamenimo igre.

Imam još 10-ak diskova ali se sin teško odvaja od njih, tako da za početak neka bude ovo.

Dogovori preko PM ovde na forumu.
 
Menjao bih Ratchet & Clank: Rift Apart
U originalnoj kutiji, disk bez tragova koriscenja, sve odlicno ocuvano.
Ima hrvatski jezik.

Verujem da je vecina vas odigrala jer je isao kroz bundle.
Moze zamena za:
Resident Evil: Village
Assassin's Creed Valhalla
Ghost of Tsushima

Mogu doplatiti razliku.
Posaljite poruku za dogovor ili neki drugi predlog za zamenu.
 
Nudim:
Spiderman: Miles Morales (PS5),
Ratchet and Clank: Rift Apart (PS5)
obe neotpakovano u celofanu za nas region.

Potrazujem nesto od:
Sackboy: The Big Advanture (PS5)
Sekiro: Shadows Die Twice - Game Of The Year Edition
Returnal (PS5)
(bitno je da su u odlicnom stanju)

Iz Beograda sam, mozemo da se dogovorimo oko razmene na PM.
 
Nudim: Ghost Of Tsushima Director's Cut (PS5), The Last Of Us Part II (PS4, najradije bih je bacio ali možda nekoga zanima :ROFLMAO:), Destruction Allstars (PS5, neotpakovano - u celofanu). Sve igre su za naš region i imaju hrvatske titlove (u stvari za Destruction Allstars ne znam, nisam je ni otvorio).

Potražujem: Horizon Forbidden West (PS5 ili PS4 uz "garanciju" da može da se nadogradi na PS5), Demon's Souls (PS5), Sekiro: Shadows Die Twice - Game Of The Year Edition i Death Stranding Director's Cut (PS5, ovo me najmanje zanima ali ako baš neko nudi uzeću i to).

Diskovi su u odličnom stanju, sa kutijama naravno, igre odigrane i odložene u kutiju. Tražim diskove bez ogrebotina i sa kutijama u odličnom stanju.

Ghost Of Tsushima nudim samo 1 na 1, TLoU i Destruction Allstars mogu da idu u "paketu" za jednu traženu igru.

Ne kupoprodajem i nemam iskustva sa slanjem (bilo čega) idealno bi bilo (ako je to izvodljivo) da isti kurir odmah preuzme pošiljku nakon što isporuči istu. Troškove snosi svako za sebe. Nadam se da je to izvodljivo. :) Ako nije dajte predlog kako, samo da ne mora da se ide u poštu ili bilo gde da se čekaju bilo kakvi redovi.

Idealno je ako je neko u KG-u ili je u prolazu da se nađemo i lično zamenimo igre.

Imam još 10-ak diskova ali se sin teško odvaja od njih, tako da za početak neka bude ovo.

Dogovori preko PM ovde na forumu.
Bump!

Nije aktuelno, tj. razenjeno je: Ghost Of Tsushima Director's Cut (PS5) za Demon's Souls (PS5).

Razmena je izvršena sa našik kolegom (sa foruma): @Ortodox

Ostalo je i dalje u ponudi. :)
 
Evo i ja da ponudim:

Miles morales disk samo otpakovan - jednom ubacen u konzolu, nije koriscen zbog nemogucnosti kupovine spiderman remastered na US regionu sa EU diskom.

Sackboy a new adventure - nov

Zamena za:

RE Village
Returnal
Elden Ring
Kena bridge of spirits

Pa ako ima neko da je zainteresovan, PM pa cemo dalje odatle
 
Menjao bih Horizon forbidden west ps5 dobijena igra uz konzolu koriscena nekoliko sati,nije mi legla. Disk bukvalno nov samo bez celofana.

Zamena za Ghost of Tsushima Director's Cut PS5 pozeljno takodje da bude ocuvan disk.
 
Digital Primar

MotoGP 22 PS5
Metro Exodus PS5

Zamena prvenstveno za
Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 PS5
ili ponudite nesto...
 
Nudim:
Spiderman: Miles Morales (PS5) - novo neotpakovano u celofanu, dobijeno uz PS5 bundle

Potrazujem:
eFootball PES 2021 Season Update (PS4) disk
 
Imam Demon's Souls i menjao bih za neku drugu PS5 igru:

RE Village
Ghost of Tsushima

Ili neki vas predlog, posaljite poruku.
 
Demon;s Souls PS5 na disku ako neko hoce, ponudite neku PS5 igru.

Ghost of Tsushima imam, imam i Spiderman: Miles Morales za PS5 a Sackboy necu. :)
 
Evo opet mene :)
Imam za zamenu:
Nudim - Uncharted: Legacy Of Thieves Collection
Za:
RE Village
Ghost of Tsushima
Horizon forbidden west

Ili neki vas predlog, posaljite poruku, pa se dogovaramo za detalje.
 
Evo opet mene :)
Imam za zamenu:
Nudim - Uncharted: Legacy Of Thieves Collection
Za:
RE Village
Ghost of Tsushima
Horizon forbidden west

Ili neki vas predlog, posaljite poruku, pa se dogovaramo za detalje.
Imam mislim na nalogu GoT directors cut al je za ps4 ako ti treba mogu da ti dam
 
Prvo bih zeleo da ti se zahvalim na ponudi!
Ipak bih igrao PS5 verziju, odlucio sam da sve igre koje imaju verziju za novu konzolu tako i igram. Ne zurim, a i nemam puno vremena, to bi trajalo par meseci dok zavrsim pa bi bilo i glupo da toliko drzim nalog. Hvala jos jednom na ponudi :)
 
Razmena igara podrazumeva diskove, a ne naloge. Ko zeli da menja naloge ima ruske za saku dolara, tako da bih to izbacio odavde.
Pozdrav, ako nije problem objasnjnje za "Ko zeli da menja naloge ima ruske za saku dolara" ? Gde mogu da nadjem to ? Hvala !
 
ja sam pre par godina kupovao na plati.ru, vidim dad da prodaju i turske naloge. inace nalozi koje sam kupio nisu dugo trajali tako da pazi ako kupujes.
 
Imam Spiderman Miles Morales, da li je neko za menjazu?
 
Da li neko ima RE Village PS5 i menjao bi za Ghost of Tsushima: Director's Cut PS5?
 
Ima l' ko da bi mi posudio Far Cry, ja imam samo jednu igricu da ponudim Ratchat ... :)
A moze i neka pucacina... Ne biram :D PS5
 
Nazad
Vrh Dno