Šta je novo?

MTS optika za fizicka lica

Da li je neko u toku promocije 12 meseci 1din box3 dok je placao cenu od din prelazio na veci paket? Da li onda ide novi ugovor ili ne mora vec ostaje isti period i korisnosti samo se nakon isteka 12 meseci placa veca cena paketa?
Mozes preci na veci paket ali placas punu cenu, nisam siguran da li i ugovor mora novi ali mislim da ne treba.
 
Jel produzio neko box 3 u zadnjih mesec-dva?
Zanima me jel ima ikakvih pogodnosti?
 
Opet se valja preganjati sa njima i svađati
Oprema vraćena 9.6, ugovor istekao 6.6., a stigla dva računa jedan od 2400 i drugi od 990
Nikako na zelenu granu sa našim operaterima
 
Imam jedno pitanje
Da li ima neki paket samo za internet ? ja sam video na sajtu da ima za 750 dinara od 50mb na sajt ne pise od 50mb za opticki internet
U pitanju je opticki internet tanak kabl?
 
Imam jedno pitanje
Da li ima neki paket samo za internet ? ja sam video na sajtu da ima za 750 dinara od 50mb na sajt ne pise od 50mb za opticki internet
U pitanju je opticki internet tanak kabl?
Gde si video to? Takav paket ima Supernova, kod MTS je 1.799, nakon 4 meseca plaćanja po 900 RSD.

Ako može optika - sprovešće kroz optiku. Ako ne može...
 
Gde si video to? Takav paket ima Supernova, kod MTS je 1.799, nakon 4 meseca plaćanja po 900 RSD.

Ako može optika - sprovešće kroz optiku. Ako ne može...

Danas sam video da kace neke zakacke
Pisao sam super novu tj mts rekli mi da dolazi kabl od internet nisu mi rekli dal opticki internet ili kablovski
Ako nije problem za opticki internet da mi kazes koji paket imaju i za kablovsku
 
Ne znam za zakačke. Ne znam za detalje oko televizije, to me nije (a i dalje me ne) zanimalo. 😎

Uzimao sam internet za brata, pa sam gledao šta je najpovoljnije. Na kraju smo završili kod Supernova i kablu, jer u Borči (barem u tom delu) ne postoji sprovedena optika.
 
Ne znam za zakačke. Ne znam za detalje oko televizije, to me nije (a i dalje me ne) zanimalo. 😎

Uzimao sam internet za brata, pa sam gledao šta je najpovoljnije. Na kraju smo završili kod Supernova i kablu, jer u Borči (barem u tom delu) ne postoji sprovedena optika.
Onda kod mene dolazi kabl tj kablovska
 
posto mi isteklo danas prvih godinu 1 dinar danas me zvali iz MTS-a da potpisem nov ugovor da placam i dalje samo BOX2 a dobio bi i IPTV STB sledece 2 godine besplatno zbog neke promocije 25 godina mts-a (ali to bi mi onda obnovilo ugovor jos 2 godine)
rekao sam im ok moze i pokvarili mi odmah bridge mode na nokia ruteru bez ikakvog razloga (nisam jos potpisao nov ugovor niti su mi dali stb-ove), haha
sad cekam da se to sredi
(inace promocija je bila da se i dalje placa BOX2 paket sledece 2 godine a dobija se BOX3 paket istog ranga, sa svim tv kanalima otkljucanim, da ne bude zabune)
 
rekao mi da prelazim sa max BOX2 2859 din 400/160 na max BOX3 4499 din 500/160 (sa svim tv kanalima otkljucanim) a placam 2899 din mesecno te 2 godine
videcu tacno kada donesu instalateri STB-ove (2 komada se dobijaju bez naknade, ali moras da kazes da hoces vise od jednog) i nov ugovor
 
Pa to ti je super ponuda.I otprilike tu promociju dobijaju samo oni koji imaju Box 2.
 
Poslednja izmena:
Odmah uvažili prigovor i priznali da su pogrešili
 
Meni su nudili 7 meseci 50%.
Rekao sam: hvala, hvala, vise srice u sledecem izvlacenju.
 
CGNAT opseg je 100.64.x.x do 100.127.x.x a provajderi mogu da koriste i bilo koji 10.x.x.x
samo pitam kako je "dobio" CGNAT, jer na novim konekcijama moze da se desi prvih nekoliko dana da bude dok ne proknjize ti paket na moj.mts.rs
 
Poslednja izmena:
Na postojećoj, UO mi traje još 3 meseca (moja prva UO na optici). Nisam bio tu par dana, i danas krene Captcha. Proverim IP, vidim da je 195.158.x.x, https://whatismyip.com/ ne mogu ni da otvorim. WAN mi je 178.222.x.x
 
Da li nekako može da se izdejstvuje promena nokia rutera za huawei?
 
Vidim da su krenuli da dele Huawei rutere a do sada su gurali Nokia u mom gradu.
 
mora da se poklapa ista marka rutera kao OLT centrale, ako je nokia centrala u gradu mora nokia ONT, ako je huawei OLT more huawei ONT, ako je ZTE OLT mora ZTE ONT, itd.
 
Možda su prepisali nešto od yetela, znate kako oni rade?
 
Nazad
Vrh Dno